Foto: Publicitātes foto

Nereti meklējumi pēc piemērota klēpjdatora beidzas ar kompromisu – pieņemot izvēli starp augstas veiktspējas klēpjdatoru, taču smagu un neērtu, vai vieglu, bet ar ierobežotu ekrāna izmēru un jaudu. Lai palīdzētu lietotājiem izvairīties no nevajadzīgiem kompromisiem, "Huawei" ir laidis klajā jaunu portatīvo datoru – "Matebook D 16", – kas nodrošina kvalitatīvu lietošanas pieredzi ar lielu ekrānu un jaudu, vienlaikus sverot tikai 1,68 kg.

"Jaunajā Matebook D 16 galvenā uzmanība tika pievērsta funkcionalitātei un augsta līmeņa tehniskajai veiktspējai, vienlaikus parūpējoties par to, lai tas ir viegls un vizuāli elegants," stāsta Mikus Tillers, Huawei produktu apmācības vadītājs.

Foto: Publicitātes foto

Matebook D 16 ir aprīkots ar ievērojami lielāku jaudu, saglabājot tā vieglumu un ērto pārnēsājamību, ļaujot lietotājiem veikt gan ikdienas, gan veiktspējas ziņā intensīvākus uzdevumus, atrodoties kustībā. "Datora procesora jaudu veicina arī veiktspējas režīms un Super Turbo. Lai optimizētu veiktspējas efektivitāti, datorā ir arī Dual Shark Fin ventilatora tehnoloģija – šī dzesēšanas tehnoloģija ar diviem ventilatoriem un 0,2 mm plānām lāpstiņām regulē siltuma izkliedi ap klēpjdatoru, uzlabo tā efektivitāti un novērš sakaršanu. Jo īpaši nozīmīgi šis ir strādājot ar lieliem failiem vai apjomīgām programmām," skaidro M. Tillers. 

Pārdomāti risinājumi kompaktā klēpjdatorā

Jaunais klēpjdatora modelis ir pārmantojis arī Matebook saimes FullView displeja dizainu – tam ir 16 collu ekrāns, taču sver tikpat, cik standarta 15 collu modelis. Tas ir īpaši noderīgi radošās nozares pārstāvjiem, kuriem satura radīšanai vai multivides rediģēšanai nepieciešams paplašināts skats un pilna ekrāna telpa.

Savukārt Super Device risinājums, kas ļauj klēpjdatoru ātri savienot ar citām ierīcēm, ir kļuvis par standartu jaunākajos Huawei produktos. "To var izmantot, piemēram, lai klēpjdatoru savienotu ar planšetdatoru un pārvērstu par papildu displeju vai lai pieslēgtu viedtālruni ātrai failu pārnešanai," norāda eksperts.  

Hibrīda darba modelis un aktīvais dzīvesstils nozīmē arī nepieciešamību bieži vien nēsāt līdzi klēpjdatoru un strādāt no jebkuras vietas. "Jaunajā datorā ir viedie videokonferenču risinājumi, piemēram, AI Background, FollowCam un Sight Correction. Tie ļauj lietotājiem izveidot sanāksmju telpu ar privātuma aizsardzību un trokšņu slāpēšanu, nodrošinot netraucētus tiešsaistes zvanus. Savukārt augstās kvalitātes audio nodrošina to, lai pastiprinātu runātāja balsi zvana laikā un samazinātu apkārtējo troksni, piemēram, rakstot uz tastatūras," stāsta Huawei produktu apmācības vadītājs.  

Tāpat ērtu Matebook D 16 lietošanas pieredzi padara tā pilnveidotā tehnoloģija, kas par 56 % uzlabo Wifi signālu, kā arī nodrošina tīkla stabilitāti un ātrumu pat pie vāja signāla, piemēram, lielā attālumā dēļ, tādējādi ļaujot viegli lejupielādēt lielus failus un rīkot tiešsaistes sapulces.

Huawei Matebook D 16 par 999 EUR jau ir pieejams pārdošanā LMT tirdzniecības vietās.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!