Foto: Publicitātes foto

Pagājušajā piektdienā notikušais pasākums - spāru svētki - iezīmēja būtisku pagrieziena punktu jaunajam noliktavu birojam Rīgā – "Versum". Šis ir novatorisks, videi draudzīgs projekts, kas apvieno tirdzniecības, biroju platības un noliktavu telpas zem viena jumta.

Videi draudzīgais satiekas ar komfortu – uzņēmumiem un klientiem

"Versum" projekts Latvijas komercīpašumu tirgū ievieš unikālu pieeju, piedāvājot piemērotas telpas plašam uzņēmumu lokam, bet jo īpaši mazo un vidējo biznesu īpašniekiem. Stratēģiskā atrašanās vieta Rīgas strauji augošajā biznesa rajonā nodrošina, ka "Versum" ir ne tikai izcila darba vieta, bet arī savienojamības un plašu iespēju centrs.

"Versum" projekts ir izcils mūsdienīga dizaina un ekoloģisko risinājumu apzināšanas piemērs. Ēka ir veidota, izmantojot vismodernākos materiālus un gudras inženierijas metodes, ko izceļ tādas funkcijas kā jumta saules paneļi un siltuma reģenerācijas ventilācija. Šīs inovācijas ne tikai sekmē ilgtspējīgu vidi, bet arī nodrošina rentablu darbību, samazinot apkures un dzesēšanas izdevumus.

Versum nomniekiem ir iespēja personalizēti uzstādīt un kontrolēt savu iekštelpu klimatu, pateicoties neatkarīgi kontrolētai apkures un ventilācijas sistēmai katrā telpā. Tuklāt projekta nomniekiem, viņu klientiem un sadarbības partneriem ir plaša iespēja ērti novietot auto blakus ēkai.

Zaļā domāšana ir "Versum" prioritāte, par ko liecina projekta BREEAM sertifikācija. Versum piedāvā arī elastību, lai pielāgotu un mainītu dizainu atbilstoši nomnieku vēlmēm.

Mainīt spēles noteikumus - no jaunuzņēmumiem līdz starptautiskām korporācijām

Versum projektā ir vieta visiem: ar 15 000 m2 platību Versum ir ideāla vieta dažādu veidu uzņēmumiem – no dinamiskiem jaunizveidotiem uzņēmumiem līdz lielām starptautiskām korporācijām. Uz nākotni vērstais centrs ir īpaši pievilcīgs tirdzniecības un IT uzņēmumiem, nodrošinot sinerģisku noliktavu, veikalu un biroja telpu kombināciju. Vadošais starptautiskais nekustamo īpašumu konsultāciju uzņēmums "Colliers" ekskluzīvi sadarbojas ar "Versum" projekta attīstītājiem komercplatību iznomāšanas jautājumos.

"Colliers Baltic" Industriālo un Loģistikas platību nodaļas vadītājs Kaspars Gražulis piebilst: "Šobrīd jaunu, energoefektīvu "stock-office" ēku piedāvājums Latvijas tirgū ir ierobežots. Nomnieki mitinās novecojušos industriālajos komercobjektos, maksājot augstus komunālos maksājumus un nomājot neizmantotās platības." Viņš tic, ka "Versum" var mainīt spēles noteikumus: "Versum ir lieliska iespēja uzņēmumiem, kuri augsti vērtē ilgtspējību un meklē viegli pielāgojamas, energoefektīvas telpas savam biznesam."

Liels pieprasījums: telpas tiek rezervētas iepriekš

Tirgus jau ir izrādījis ievērojamu interesi par nomu, daudzas "Versum" platības ir jau rezervētas. Paredzams, ka pirmā ēka tiks pabeigta 2024. gada jūlijā. Visu projektu, ieskaitot četras papildu ēkas, ir plānots pabeigt 2026. gada trešajā ceturksnī.

Uzņēmumiem, kas meklē izcilu atrašanās vietu Rīgā, "Versum" piedāvā unikālu izmaksu optimizācijas, efektīvas telpu pārvaldības un videi draudzīgu risinājumu kombināciju, padarot to par optimālu izvēli mūsdienīgai uzņēmējdarbībai.

"Estmak Capital" jau 15 gadus attīsta ilgtspējīgu un inovatīvu nekustamo īpašumu Latvijā un Igaunijā. Viņu paveikto darbu krājumā ir dzīvojamie kompleksi un komerciālas ēkas ar platību 180 000 m2 apjomā.

Vairāk informācijas par "Versum" skatiet versum.lv/en/

Vairāk info par projektu un nomas jautājumiem (LV & ENG & RU):

Linda Rakēviča

linda.rakevica@colliers.com

+371 27 05 14 64

Mihkels Kārjervs

Nomas jautājumi (EST & ENG)

mihkel@estmakcapital.ee

+372 552 9138

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!