Foto: Publicitātes foto

Kur iegādāties "Microsoft Office" vairs nav tik vienkārši kā agrāk. Ir vairāki veidi, kā iegādāties "Microsoft Office" komplektus. Ir arī dažādi plāni atkarībā no jūsu vajadzībām. "Microsoft" ir sadalījusi savus pakalpojumu komplektus lietošanai mājās, uzņēmumiem, uzņēmumiem un studentiem. Starp tiem "Microsoft Office 2021 Pro" ir aprīkots ar rīku komplektu, kas palīdz jums paveikt savu darbu pēc iespējas labāk. Iepazīstieties ar lietojumprogrammām, kas ir iekļautas katrā licences tipā.

Lai gan jūs varētu to iegādāties tieši no "Microsoft", "Keysoff" dažkārt samazina pārdošanas cenas, kas varētu beigties ar naudas atgriešanu jūsu makā. Lai palīdzētu jums iegūt labākos "Microsoft Office" piedāvājumus – "Keysoff" uzsāk pavasara lielisko piedāvājumu. Ja iegādājaties "Office 2021 Pro" 5 datoriem, "MS Office 2021 Professional Plus" uz mūžu ir tikai 15,43€ par vienu datoru. Lai iegādātos "Office 2021 Pro Plus" vienam datoram, jums būs jāmaksā 27,75€, kas ir par 90 % lētāk nekā oficiālā cena. Salīdzinot ir acīmredzams, ka atslēgu pakete ir izdevīgāka. Zvaniet draugiem, lai dalītos! Izpārdošanā par 13,66€ ir pieejama arī operētājsistēma "Windows 11 Pro" ar mūža termiņu. Ar tik lētu "Microsoft" operētājsistēmu nav iemesla izmantot veco versiju. Šī izpārdošana ilgs nedēļu, jums ir paveicies! Tātad, ko jūs gaida? Bloķējiet savu licenci jau tagad par šo ārkārtīgi draudzīgo cenu.

62% atlaide autentiskajam "MS Office" (atlaides kods: SKK62)

"Windows 11 Pro" ir saņēmis arī aizraujošus ar AI darbinātus atjauninājumus, lai atvieglotu jūsu dzīvi!

50% atlaide operētājsistēmai "Windows" (atlaides kods: SKK50)

62% atlaide citiem "Office" un komplektiem (Atlaides kods: SKK62)

Par "Keysoff.com": 100% uzticams un drošs pirkums

"Keysoff.com" ir globāla vietne, kurā tiek pārdotas oriģinālas spēles un programmatūras atslēgas, kurā ir klienti no visas pasaules un kas nodrošina diennakts atbalstu, kā arī lieliskus piedāvājumus par visu mūsu programmatūras atslēgu klāstu. Iepērkoties vietnē "Keysoff.com", varat būt pārliecināts, ka veiksiet darījumus ar uzticamu zīmolu, kas pārdod tikai 100% oriģinālu programmatūru.

Kā maksāt, izmantojot "PayPal"/kredītkarti?

Jūs varat maksāt, izmantojot "PayPal" vai kredītkarti, izmantojot šādu metodi:

  • Dodieties uz norēķināšanās ekrānu un turpiniet kā viesis (vai izveidojiet kontu).
  • Cilnē "Payment Information" pēc noklusējuma tiks parādīta tikai opcija "Cwalletco" — noklikšķiniet uz "Turpināt".
  • Izrakstīšanās ekrānā dodieties uz "Order Review" un noklikšķiniet uz "Place Order".
  • Noklikšķiniet uz "Choose a payment method" un pēc tam noklikšķiniet uz "Process Order".
  • Jums tiks parādīts ekrāns ar dažādām maksājumu iespējām, tagad varat izmantot "Paypal" vai kredītkarti (nav nepieciešams reģistrēties "PayPal", izmantojiet savu kredītkarti tieši caur "PayPal").
  • Atslēgu piegāde var ilgt līdz 24 darba stundām.

Lieliska klientu apkalpošana

Vai jums ir kādi jautājumi? Nepieciešama palīdzība pirms vai pēc pasūtīšanas? "Keysoff" ir jūsu rīcībā. "Keysoff.com" lepojas ar lielisku klientu apkalpošanu. Nosūtiet mums savus jautājumus e-pastā uz service@keysoff.com vietnē "Keysoff.com", un viens no mūsu draudzīgajiem klientu atbalsta vadītājiem darīs visu, lai jums palīdzētu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!