Lietots auto var kalpot ilgi, ja pirms pirkšanas to rūpīgi pārbauda. Autego.lv autocentrā katra automašīna pirms nonākšanas tirdzniecībā tiek rūpīgi pārbaudīta servisa centrā un katram pārdotajam auto, Autego.lv dod 3000 kilometru nobraukuma vai trīs mēnešu garantiju.

Servisa speciālisti pirms automašīnas pārdošanas veiks pārbaudi tās virsbūvei, motoram, ritošajai daļai, ātrumkārbai, elektronikai un salonam, lai pārliecinātos, ka klientam tiek pārdots auto, kas ir darba kārtībā un bez nepieciešamības veikt tūlītējus ieguldījumus.

Šobrīd Autego.lv autocentrā ir pieejami vairāk kā 130 pārbaudīti lietoti auto no Eiropas un Latvijas. Visus pārdošanā pieejamos auto var apskatīt mājaslapā www.autego.lv kā arī tirdzniecības vietā, Granīta ielā 2, Rīgā, kur katru mēnesi savu auto izvēlas vairāk kā 80 klienti.

Pērc, brauc, maini
Autego.lv autocentrs piedāvā arī unikālu auto iegādes iespēju ar operatīvo maksājumu! Klientam tā ir iespēja pirkt izvēlēto auto, braukt ar to vismaz 6 mēnešus un, ja nepieciešams, mainīt auto pret citu, kas vairāk atbilst tā brīža vajadzībām vai finansiālajām iespējām.

Kāpēc iegādāties auto ar operatīvo maksājumu ir izdevīgi?

  • Nav nepieciešama pirmā iemaksa
  • Viss iekļauts līguma summā (CSDD izdevumi, apdrošināšana un pirkuma dokumentu sagatavošana)
  • Elastīgāka klienta maksātspējas izvērtēšana
  • Klientiem ir iespēja pārtraukt līgumu vai mainīt pret citu auto ik pēc 6 mēnešiem

Kā tikt pie pārbaudīta auto?

  • Mājaslapā www.autego.lv izvēlies sev vēlamo automašīnu
  • Aizpildi pieteikumu
  • Autego.lv pārstāvji pārbaudīs jūsu maksātspēju un stundas laikā sniegs atbildi par automašīnas iegādi

Ja plāno iegādāties lietotu auto, bet vēlies būt drošs, ka auto ir pārbaudīts un kalpos ilgi, ienāc www.autego.lv un aizpildi pieteikumu vai apmeklē Autego.lv autocentru Rīgā, Granīta ielā 2, kur pieejami pārbaudītus auto ar reālu garantiju - 3000 km vai 3 mēneši.

Vēlies pārdot savu auto - uztici to profesionāļiem
Ja vēlies pārdot savu auto, bet nevēlies nodarboties ar sludinājumu izvietošanu, auto fotografēšanu un komunikāciju ar pircējiem, uztici sava auto tirdzniecību Autego.lv.

Autego.lv speciālisti sagatavos auto pārdošanai - nofotografēs, izvietos sludinājumus, uzņemsies komunikāciju ar potenciālajiem pircējiem un nokārtos ar pārdošanu saistītās formalitātes. Auto īpašniekam atliek tikai saņemt naudu par pārdoto auto un izvēlēties savu nākamo spēkratu.

Autego autocentrs
Tālrunis: +371 20603361
E-pasts: info@autego.lv
www.autego.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!