Foto: Cehs.lv kolāža
Kopš neatkarības atgūšanas Viktora dzīve gājusi tikai uz augšu – vispirms Latvija ieguva savu pirmo McDonald's, bet pāris gadus vēlāk – arī Hesburger. Viens no tiem jaunajam vīrietim aizvietoja futbolu, bet otrs – skriešanu. Toties radās arvien vairāk brīvā laika, ko jestri pavadīt sēžot pie datora.

Pēc neskaitāmajām internetā pavadītajām stundām, Viktors sāka arvien labāk izprast pasauli. "KOOOOAAA? Rīgai nav sava monopola lauciņa? Kaut kas neiedomājams!" viņš ierēcās aizlūzušā balsī tā, ka daļa no pussagremotās vistas kājas kopā ar sulīgu siekalu strūklu iešļācās monitorā. Bija pilnīgi skaidrs, ka esam pelnījuši paši savu Monopola lauciņu. Turklāt, nevis parastu lauciņu, bet pašu dārgāko. Viktors noslaucīja pār zodu tekošo vistu tauku šmeku un devās uz internetu balsot.

"Sacenšoties ar 70 pasaules pilsētām, kas tika iekļautas interneta balsošanā, lai noteiktu tās pilsētas, kuras tiks iekļautas jaunajā galda spēles "Monopols" versijā, Rīga ir ierindojusies otrajā vietā."

Laikam ritot, dzīve meta latviešu sejās arvien jaunus labumus. Tieši tā - vietējā tirgū ienāca Turkebab un Delisnack, kas atņēma volejbolam un peldēšanai atvēlēto laiku. Pēc burgera pasūtīšanas, kad ēstuves darbinieks novērsās, lai nodotu pasūtījumu pavāram, Viktoram patika nemanāmi pašaut zem krekla roku un cieši saspiest savu krūtsgalu. "Es maksāšu ar karti", viņš vienmēr baudpilni noelsās.

Tomēr vienu lietu gan Viktors nevarēja ciest - talantīgais latviešu hokejists Zemgus Girgensons vēl nebija iebalsots NHL zvaigžņu spēlē. Skaidrs, ka amerikāņi ir tik stulbi, ka neredzētu talantu pat tad, ja viņiem to pasniegtu uz šķīvja.

Tāpēc Viktors balsoja. Viņš nobalsoja vienreiz, tad atvēra citu interneta pārlūkprogrammu un nobalsoja vēlreiz. Sapratis, ka ar divām balsīm dienā tomēr būs par maz, Viktors uzinstalēja arī trešo interneta pārlūku, kā arī sāka savā draugiem.lv profilā katru dienu publicēt dažādus uzsaukumus sekot viņa piemēram un iebalsot Zemgu tur, kur ir viņa pelnītā vieta.

""Buffalo Sabres" uzbrucējs Zemgus Girgensons ir uzvarējis Nacionālās Hokeja līgas balsojumā un 25. janvārī piedalīsies NHL 60. Zvaigžņu spēlē Kolambusā, sestdien, 3. janvārī, paziņoja NHL.com preses dienests. Ar Latvijas fanu atbalstu Girgensons apsteidza tādas NHL zvaigznes, kā Patriks Keins un Sidnijs Krosbijs."

2015. gads bija notikumiem bagāts un atnesa Latvijā vairākas milzīgas pārmaiņas. Jā, šis gads iezīmējās zem spilgtas Subway un KFC zīmes. Tas bija vienīgais iemesls, kāpēc Viktors joprojām spēja piespiest sevi staigāt. Uz vistu ēstuves atklāšanu viņš bija ieradies trīs stundas iepriekš, lai būtu starp pirmajiem simts cilvēkiem, kas bez maksas varēs nobaudīt spaini ar eļļā un ciešanās vārītiem vistas gabaliem. Pusi no spaiņa viņš izēda apsēdies turpat, uz vecpilsētas bruģa, bet otru pusi noglabāja somā, lai vakarā pirms miega varētu ar to ierīvēt savu lumīgo ķermeni.

Tomēr prieku par šiem labumiem neatgriezeniski sabojāja fakts, ka talantīgais liepājnieks Kristaps Porziņģis nesaņēma pietiekami daudz balsu, lai iekļūtu NBA zvaigžņu spēlē. Par spīti tam, ar kādu azartu latvieši - interneta balsotāju tauta - metās jaunā sportista atbalstīšanā, visas pūles bijušas veltas. Viktors bija retvītojis vairāk nekā 300 balsojuma tvītus, izvedis pilnīgi visus savus facebook draugus, katru ierakstu vai bildi komentējot ar "Kristaps Porzingis #NBAVote", kā arī izveidojis instagram kontu tikai tāpēc, lai varētu atdot KeiPī papildu balsis.

"Kā?" Viktors neizpratnē auroja, metot savā neremdināmi izsalkušajā rīklē taukos apceptas cūku ādas. "KĀĀĀ? RUK??!?! Par viņu balsoja visi. Balsoja Latvijas Televīzija, Prāta VētRUK, Vaira Vīķe-FreibeRRRUK un pat Vējonis, RUK! RUK! RRRUK!" Viktors atskārta, ka ir nometies četrrāpus un iespiedis seju cūkādu bļodā kā silē, pār vaigiem ritot milzīgām asaru lāsēm, nevaldāmi rij. Tu esi cūka, Viktor. Tu esi nožēlojama cūka.

P.S.

"Ja Tu kaut ko vēlies, viss Latvijas internets demonstratīvi sadodas rokās, lai tev palīdzētu."
/P. Koelju/

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!