10 sekunžu pietrūka Slovākijas hokeja izlasei, lai 2018. gada pasaules čempionātu iesāktu ar uzvaru, tā vietā panākumu kaimiņvalstu savstarpējā spēlē izcīnīja Čehija, kas ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0. 1:0) pagarinājumā pārspēja slovākus.

Slovākijas izlase šai spēlē divreiz izvirzījās vadībā, un divreiz čehi spēja rezultātu izlīdzināt.

Rezultāts tika atklāts pirmā perioda vidū, kad slovāki četru sekunžu laikā realizēja skaitlisko vairākumu, Pāvelu Francūzu pārspēja Mihals Kristofs – 1:0.

Otrā perioda sākumā čehiem ar Dominika Kubalika palīdzību izdevās rezultātu izlīdzināt, tomēr pēc četrām minūtēm slovāki atkal izmantoja skaitlisko vairākumu, Andrejam Sekeram izvirzot Slovākiju vadībā ar 2:1.

Lai arī Čehijas izlase mača turpinājumā spēlēja ļoti aktīvi, kontrolēja ripu un daudz uzbruka, Slovākijas komandas vārtsargs Mareks Čiljaks demonstrēja izcilu sniegumu, ļaujot slovākiem saglabāt trauslo vienu vārtu pārsvaru.

Pamatlaikam tuvojoties beigām čehu uzbrukumi kļuva pavisam vētraini, turklāt treneri jau divas minūtes pirms spēles beigām nomainīja Francūzu pret sesto laukuma spēlētāju. Šo situāciju neizdevās izmantot slovākiem, jo metieni pa tukšajiem čehu vārtiem bija, taču ripa abas reizes lidoja garām. Toties čehi viena spēlētāja pārsvaru gan izmantoja un 10 sekundes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu – 2:2; vārtus guva 19 gadus vecais uzbrucējs Martins Nečass.

Pagarinājumā slovāki tā arī nespēja atgūties un pie ripas faktiski nemaz netika. Papildlaika trešajā minūtē Čiljaku pārspēja Dmitrijs Jaškins, nodrošinot Čehijai divus punktus čempionāta ieskaņā.

$duelID=909;$eventID=19;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>