Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Miks Indrašis trešdien Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē filigrāni guva vārtus, pirmo reizi DEL sezonā izceļoties ar golu.

Pēdējās trešdaļas sestajā minūtē Indrašis pamanīja ripu burzmā pie pretinieku vārtiem, uzlika to uz nūjas lāpstiņas un meistarīgi no otras puses lakrosa stilā raidīja vārtos. Ziņots, ka visā mačā Indrašis izcēlās ar trīs rezultativitātes punktiem, bet viņa pārstāvētā vienība Šveningeres "Wild Wings" ar 6:2 (3:0, 0:1, 3:1) uzvarēja Berlīnes "Eisbaren" vienību. Šosezon uzbrucējs 23 mačos sakrājis 15 (1+14) punktus.

Latvijas sporta žurnālists Ulvis Brože sociālajos tīklos atgādinājis, ka šī nav pirmā reize, kad Indrašis šādā veidā gūst vārtus. Savulaik lakrosa stilā Indrašis guva vārtus gan Latvijas izlases, gan Rīgas "Dinamo" rindās.