Īsti vīri par darba drošību nedomā? (pievienots VDI komentārs)
Foto: DELFI Aculiecinieks

Darba drošības "paraugstundu" Pļavniekos, Katlakalna ielā šodien novērojis "Delfi" aculiecinieks Daniels.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Drošība nav modē? Latvijā jau tāpat maz iedzīvotāju!" par pārgalvīgajiem elektrības balstu krāsotājiem, kas strādā bez drošības stiprinājumiem, raksta Daniels.

"Diemžēl jāatzīst, ka konkrētajās fotogrāfijās ir sarežģīti izvērtēt darba aizsardzības normatīvo prasību ievērošanu, jo bildēts pārāk tālu no notikuma vietas, kā dēļ nav skaidrs, vai nodarbinātie lieto pretkritiena drošības sistēmas, kas šajā gadījumā ir būtiskākais individuālās aizsardzības līdzeklis, lai pasargātu nodarbināto veselību un dzīvību. Iespējams, pretkritiena drošības sistēma nav citā, spilgtākā krāsā, salīdzinājumā ar pārējo kombinezonu, tādēļ bildē saplūst kopā ar apģērba krāsu. Tāpat bildē nodarbinātie ir pagriezuši muguras, līdz ar to nav iespējams redzēt, vai pretkritiena drošības sistēmu atsaite ir redzama no cilvēka priekšpuses," komentē Valsts darba inspekcijas eksperts ārējo sakaru jautājumos Aivis Vincevs.

DELFI Aculiecinieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form