Sāk nojaukt ievērojamu Rīgas graustu

Negaidīts skats 23.maijā daudziem garāmgājējiem un braucējiem bija skatāms Rīgā, Maskavas un Puškina ielas krustojumā. Nekas iepriekšējā dienā neliecināja, ka bijušajā pirtī tiešām būs sākušies vērienīgi ēku nojaukšanas darbi.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Martā sākumā Rīgas dome akceptēja lēmuma projektu par pašvaldībai piederošā ēku kompleksa Rīgā, Maskavas ielā 9 nojaukšanu. Pašreiz nojaucamās ēkas būvētas 19.gadsimta beigās kā pirts komplekss. Tagad tās jau ilgus gadus stāvējušas tukšas un nonākušas pirmsavārijas stāvoklī. Ēku izskats piesaistīja daudzu tūristu uzmanību dēļ to varenības un kokiem, kas auga uz to jumtiem.

Četras koka un mūra ēkas, kas atradās uz sabrukšanas robežas, šī īpašuma sastāvā tika nojauktas jau 2004.gadā.


Lasiet vēl -
Būvniecības darbi Maskavas ielā
Rīgas pirmā supermārketa liktenis
Ko iesākt ar graustiem Vecrīgā?

Šo reportāžu ir iesūtījis reģistrēts 'DELFI Aculiecinieka' autors, kurš par katru publikāciju saņem noteiktu skaitu DELFI dālderus.  Sūtiet foto, video reportāžas 'DELFI Aculieciniekam' - aculiecinieks@delfi.lv vai reģistrējieties, pelniet DELFI dālderus un tieciet pie vērtīgām balvām

DELFI Aculiecinieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form