Piektdien Rīgā, Akmeņu ielā kāds autovadītājs droši šķērsojis krustojumu, lai arī tur jau kādu laiku dega sarkanā gaisma, liecina aculiecinieka iesūtīts video.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Kādam vadītajam luksofora sarkanais signāls nebija iemesls apstādināt auto. Varbūt cilvēks pirmoreiz bija lielpilsētā un bija pārlieku aizkustināts redzot astoto pasaules brīnumu - Nacionālo bibliotēku. Varbūt pa mašīnas logu iepūstais vējš uzpūta uz sejas balto galdautu," ironizē aculiecinieks Armands.

Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu - dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām epastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu! Darbdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00 varat arī ziņot par nebūšanām, novērojumiem, ierosinājumiem, zvanot pa "Delfi Aculiecinieka" tālruni nr. 67784066!

DELFI Aculiecinieks

Tags

Gaismas pils
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form