Maskošanās, bluķa vilkšana vai baznīcas apmeklējums – kā tu aizvadi gada nogales svētkus?
Foto: F64

Advente, ziemas saulgrieži, Ziemassvētki, Vecgada vakars un Jaungada diena – gada tumšākais laiks piedāvā diezgan daudz svētku un svinību. 'Delfi Aculiecinieks' sadarbībā pētniekiem no Latviešu folkloras krātuves vaicā – kādus svētkus svini tu?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kāda parasti ir tava gada izskaņa? Vai ir kādi īpaši svētku ieradumi, receptes, dziesmas? Kā tērpies? Kur svini? Aicinām tevi pastāstīt par svētku gaitu, atbildot uz jautājumiem, kā arī dalīties ar fotomirkļiem!

Aptauja veidota sadarbībā ar Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūta Latviešu folkloras krātuves pētniekiem, kuri turpina iepazīt svētku svinēšanas un īpašu dienu atzīmēšanas paradumus mūsdienu Latvijā.

Atmiņas vai personīgo pieredzi, piedaloties Maija dziedājumos, aicinām iesniegt arī Latviešu folkloras krātuves elektroniskajā vietnē "LFK jautā".

Pētījums noris ERAF finansētā projektā "Stiprinot zināšanu sabiedrību; starpdisciplināras pieejas digitālā kultūras mantojuma radīšanā" (Nr. 1.1.1.1/16/A/040).

DELFI Aculiecinieks

Tags

Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form