DSC02325
Foto: DELFI Aculiecinieks

2. oktobrī Jaunmārupes "Vilciņu" mototrasē noritēja Mini motokrosa sezonas noslēgums, kurā jaunākajam dalībniekam bija tikai pieci gadi, raksta notikuma aculieciniece Velga Tervite.

Velga atsūtījusi arī fotogrāfijas un par redzēto stāsta, ka varēja skatīties pārsteidzošu meistarību, tostarp arī pašu jaunāko dalībnieku sniegumā.

Mini motokross ir bērnu un jauniešu sacensības, kurās piedalās dalībnieki no četriem līdz 15 gadiem. Viņi startē saīsinātā un atvieglotā trasē. Maršruta piemērotība atkarīga no vecuma un meistarības, vēstīts krosa rīkotāju, Mārupes auto moto kluba "Bieriņi" mājaslapā.

Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu - dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām epastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet nereģistrētajiem autoriem reportāžu iesniegšanai paredzēto formu!

DELFI Aculiecinieks

Tags

Motocikls Motokross
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form