Foto: Jūras viļņi liedagā rada pasakainas 'mežģīnes'
Foto: DELFI Aculiecinieks

"Mežģīnes jūras krastā," tā savu reportāžu konkursam pieteikusi "Delfi Aculiecinieks" čaklā reportāžu autore Marija Tuče, kura allaž lasītājus iepriecina ar savām dabas fotogrāfijām un novērojumiem.

"Daži margo mežģīnes mājās, es – liedagā. Svaigs gaiss un D vitamīns garantēts!" raksta Marija, kura iemūžinājusi jūras "rokdarbus".

"Delfi Aculiecinieks" mudina arī pārējos piedalīties konkursā, kurā jāparāda, kā kavējat laiku ārkārtējā situācijā, jo pašizolācijas laikā savos mājokļos varam darīt kaut ko tādu, kam citkārt neatlika laika. Piemēram – darināt rokdarbus, beidzot uzcelt savu pirmo siltumnīcu vai arī salabot kādu lietu, kas ikdienā tika atlikts laika trūkuma dēļ. Foto un aprakstu gaidām e-pastā: aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu, kas redzama šeit. Varbūt tieši tu būsi laimīgais, kurš saņems "Delfi Aculiecinieks" balvu – tirdzniecības centra "Rīga Plaza" dāvanu karti 30 eiro vērtībā.

Marijas pieteikums konkursam – došanās dabā un skaistu ainavu iemūžināšana:

DELFI Aculiecinieks

Tags

Daba
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form