Portāla "Delfi" lasītājs dalījies ar video, kurā iemūžinājis saspringtu situāciju Dārzciemā. Kāds autovadītājs steidz krustojumā pie sarkanās gaismas, bet aculiecinieks nepaliek atbildi parādā.

"Pagrieziens pie sarkanās gaismas. Satiksmes kavēšana. Agresīva braukšana, parādīja vidējo pirkstu. Dzīvojamā zonā "nesās" uz vismaz 50 kilometriem stundā. Kur policija skatās? Šādiem uzreiz jāņem tiesības nost," raksta aculiecinieks, piebilstot, ka konkrētajā krustojumā autobraucēji bieži veic kustību pie sarkanās gaismas.

Video skatāms, ka aculiecinieks nepaliek pārkāpējam atbildi parādā – viņš veic apdzīšanu nākamajā krustojumā, šķērsojot nepārtraukto līniju. Epizodes noslēgumā apdzītās automašīnas vadītājs izbrauc priekšā un parāda aculieciniekam vidējo pirkstu.

Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu - dāvanu karti iepirkumiem "Rīga Plaza" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām epastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu!

Darbdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00 varat arī ziņot par nebūšanām, novērojumiem, ierosinājumiem, zvanot pa "Delfi Aculiecinieka" tālruni - 67784066!

DELFI Aculiecinieks

Tags

Aculiecinieka ziņas Ceļu reportieris Ceļu satiksme

Comment Form