DELFI.TV

Nu ko, tas ir darīts – DELFI.TV mēs esam atklājuši!

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Ejot līdzi tendencēm, kur ziņas kļūs multimediālas (teksts, foto, video, audio), DELFI.TV ieviešana bija nākošais loģiskais solis A/S "DELFI" attīstībā.

Video virzienā virzienā pastāv 3 iespējas:

  • Pilnībā lietotāju veidots saturs - gadījuma rakstura video faili.
  • Pilnībā profesionāli veidots saturs - raidījumi, intervijas, apskati, utt.
  • Abu iepriekšminēto kombinācija.

Mēs izvēlējāmies kombinēt gan lietotāja video, gan profesionāli veidotu saturu - uzsvaru liekot uz saturiski kvalitatīviem, profesioāliem video.

Attiecīgi radās nosaukums: "DELFI.TV", nevis kārtējais "video" portāls.

Ar ko DELFI.TV atšķiras no citiem?

  1. 1. Labākie video materiāli tiek integrēti DELFI ziņās un DELFI pirmajā lapā - tavs video materiāls var sasniegt lielu auditoriju.
  2. Pieejams latviešu un krievu valodā, angļu - būs pieejama drīzumā. Savā valodā tomēr ir patīkamāk lietot.
  3. Koncentrēšanās uz profesionāliem video radītiem darbiem dažādos žanros - šāda portāla šobrīd Latvijā nav.
  4. Attiecīgi, mēs esam atvērti sadarbībai ar dažādiem video satura veidotājiem - Latvijas vadošajiem video producentiem un citiem interesentiem.

Pašos pamatos, resurss tiek šobrīd izstrādāts un uzturēts uz serveriem Igaunijā. Bet... Tīkla noslodze ir tik liela, ka drīzumā tas jau ceļos uz Latviju. Tas nozīmē, ka DELFI.TV kļūs ātrāks un uzlabosies arī video kvalitāte.

DELFI.TV lietošanas ērtums, dažādas izskata problēmas, un citas tehniskas ķibeles - ja tev ir priekšlikumi, vai tu kaut ko atklāj, kas nestrādā tā kā vajadzētu - lūdzu, dod mums ziņu uz e-pastu: tv@delfi.lv Daudzas problēmas un uzlabojumus mēs paši esam apzinājuši. Tomēr, ļoti novērtētu tavu viedokli.

Mērķi
Patiesībā, konkrēti izmērāmi mērķi (skaitliski) nav uzstādīti, jo pilnībā ticam, ka DELFI.TV būs nozīmīgs resurss!

Mēs pamazāk sākam reklamēt DELFI.TV - Patiess Ūdrītis. Patiesas sajūtas. Drīzumā sekos arī citi. Gatavojam pārsteigumu ;)

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form