Seši aktīvi jaunieši no Ogres rajona sadarbībā ar “Lielvārdes Jauniešu organizāciju” veido projektu „Latvijas tēls pasaulē”, kura mērķis ir izstrādāt ieteikumus efektīvāka Latvijas tēla veidošanai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Rekomendācijas tiks iesniegtas Latvijas Institūtā, Latvijas Tūrisma valsts aģentūrā un Kultūras Ministrijas Plānošanas departamentā. Rekomendācijas sniegtas ar mērķi veicināt efektīvāku Latvijas tēla veidošanu pasaulē, kā arī mudināt sabiedrību un projektā iesaistītos cilvēkus vairāk domāt par Latvijas prestižu.

Projekta organizatori uz diskusiju aicināja divdesmit jauniešus no četrām Ogres rajona nevalstiskajām organizācijām (Lielvārdes Jauniešu organizācija, Ogres Interact klubs, Projektu Darbnīca un Jauno Vanagu klubs Rūķi), sešus sabiedrībā pazīstamus cilvēkus, piemēram, Vairāk saules līdzīpašnieku un direktoru Endiju Bērziņu un aktrisi Katrīni Pasternaku, un ekspertus, piemēram, Latvijas Institūta vadītāju Ojāru Kalniņu. Dalībnieki diskutēs piecās grupās, vienā ietverot sešus cilvēkus.

 

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form