www.lurmala.lv

No 9. līdz 15. jūnijam Jūrmalā notiek ikgadējās Somijas kultūras dienas, ko ar pašvaldības atbalstu organizē Bulduru kultūras nams, informē pilsētas dome.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Somijas kultūras dienu laikā jūrmalniekiem un pilsētas viesiem tiek dota iespēja dzirdēt Somijas tautas mākslinieku koncertus, skatīt somu mākslas un literatūras izstādes, kā arī iepazīt Somiju Jūrmalas mākslinieku skatījumā.

Viena no senākajām Jūrmalas sadraudzības pilsētām ir Somijas pilsēta Pietarsāri (Jakobštate), bet Bulduru kultūras nama organizēto Somijas kultūras dienu laikā var iepazīt arī citu šīs valsts novadu tautas mākslu un ļaudis.

Kultūras dienu programma:

- 9. jūnijā pulksten 17 Somijas kultūras dienu atklāšana un somu mākslinieces Rīkas Hautamaki darbu izstādes atklāšana Bulduru kultūras namā (Muižas ielā 6),
- 10.jūnijā pulksten 15 Jūrmalas mākslinieku darbu izstādes "Veltījums Somijai" atklāšana Slokas bibliotēkā (Raiņa ielā 3),
- 10. jūnijā pulksten 20 Somu tautas deju ansambļa "Etyn Eevat" un latviešu folkloras ansambļa "Mare" koncerts viesnīcā "Belorusija" (Bulduru prospektā 4/8),
- 11. jūnijā pulksten 15 Bērnu radošo darbu konkurss "Somija - ziemeļu ezeru zeme" (zīmēšana, gleznošana, veidošana plastilīnā) Bulduru kultūras namā (Muižas ielā 6).

Mākslas izstādes:

- Somu mākslinieces Rīkas Hautamaki darbu izstāde Bulduru kultūras namā (Muižas ielā 6),
- Jūrmalas mākslinieku darbu izstāde "" Veltījums Somijai" Slokas bibliotēkā (Raiņa ielā 3).

Literatūras izstādes:

- "Saunas - somu lepnums" Asaru bibliotēkā (Dzelzceļa ielā 3),
- "Somijas impresijas" Centrālajā bibliotēkā (Dubultu prospektā 42),
- "Kas notiek Somijā?" Bulduru bibliotēkā (Edinburgas prospektā 89).

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form