Pāvilostā šogad turpinās izbūvēt ielu apgaismojumu, drīzumā sāks arī gājēju celiņa pagarināšanu, informēja Sakas Novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Konkursā par gājēju celiņa seguma nomaiņu uzvarējis SIA "Kurzemes ceļinieks un būvnieks". Šonedēļ beidzās termiņš, kad domes izsludinātā konkursa rezultātus iespējams pārsūdzēt, taču tas netika darīts, ziņoja “Kurzemes Vārds”.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Tādēļ tuvākajā laikā ar "Kurzemes ceļinieku un būvnieku" noslēgs līgumu un gājēju celiņa izbūve varēs sākties.

Bruģētājiem būs jāpabeidz Dzintaru ielas gājēju celiņa izbūve pie ostas un jānomaina segums Tirgus ielas posmā no Brīvības līdz Smilšu ielai. Celiņus paredzēts izbūvēt 810 kvadrātmetru platībā un par darbu samaksāt 16,7 tūkstošus latu.

Savukārt pagājušajā nedēļā izsludināja cenu aptauju ielu apgaismojuma izbūvei posmā no Upesmuižas parka gar sociālās aprūpes centru "Pāvilosta" līdz spirtnīcai.

Apgaismojuma uzstādīšana atsākusies arī Parka un Pļavu ielā, pastāstījis Kristapsons. Slikto laika apstākļu dēļ SIA "Pro Energo" iepriekš darbu vajadzēja pārtraukt. Apgaismojuma izbūves termiņš gan joprojām nav beidzies.

"Kad visur darbi būs pabeigti, deviņdesmit deviņi procenti Pāvilostas ielu naktī būs izgaismoti," apgalvojis Kristapsons.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form