close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Pasaka ar laimīgām beigām jeb sievasmāte Eiropā…

...es uzaicināju savu sievasmāti dzīvot pie sevis mājās, bet...viņai bija jāizpilda vairākas sadaļas no maniem noteikumiem:1....viņai bija jāpārdod savs dzīvoklis un puse no naudas jāatdod man...2.Puse no otras puses naudas bija jāinvestē manas mājas drošības sistēmā....3.Atlikušo ceturtdaļu viņa varēja izlietot pēc saviem ieskatiem, un...lai viņa to labāk izlietotu es viņai DEFINĒJU manas mājas Nacionālās intereses un nodevu viņai apspriešanai, izveidojot komisiju un nodrošinot atklātību...P.S. izdevumi par komisijas darbību tiks segti no sievasmātes atlikušās astotdaļas...Gala rezultātā mana sievasmāte ir ieguvusi bezbēdīgas vecumdienas, jo...kas bez biksēm, tas bez bēdām...

Pasaka ar nelaimīgām beigām jeb sievasmāte nav Eiropā…

...sievasmāte atteicās no nākšanas uz manu māju...viņa palika dzīvot SAVĀ 2 istabu dzīvoklī...pensija viņai nepieauga, bet cenas par ūdeni, gāzi, benzīnu un attiecīgi arī pārtiku auga...sievasmātei no pensijas uz ēšanu palika 3 Lati mēnesī, bet bija savs dzīvoklis...kurā viņa atkal varēja dzīvot bez bēdām, jo kas bez biksēm, tas bez bēdām...jautājums...kādu veļas pulveri lai pērk mana sievasmāte, ja...rezultāts viens un tas pats?

Rīgā, 2004. gada 16. martā.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form