Salacgrīvas novadam atver jaunu tūrisma mājaslapu

Salacgrīvā, Rīgas ielā 10, Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta telpās, 27.martā pulksten 16.00, notiks Salacgrīvas novada tūrisma mājas lapas tourism.salacgriva.lv atvēršanas svētki.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Salacgrīvas novada tūrisma informācijas centra mājas lapa radīta ar domu - organizēt sekmīgu darbu un atpūtu Salacgrīvas novadā un Vidzemes jūrmalā.

Mājas lapā būs atrodama informācija par tūrismu un atpūtu Salacgrīvas novadā, Vidzemes jūrmalā un Limbažu rajonā, skatāma foto galerija, iespēja uzzināt aktuālāko plašajā pasaulē un iepazīt Salacgrīvas pilsētas ar lauku teritoriju tūrisma attīstības un mārketinga stratēģiju 2008. -2017. gadam.

Mājas lapu prezentēs Salacgrīvas novada Tūrisma informācijas centra direktors Juris Zālītis, pasākumā piedalīsies TAVA (Tūrisma attīstības valsts aģentūra) direktors Uldis Vītoliņš, TAVAs Vidzemes biroja vadītāja Agnese Ramata, Vidzemes tūrisma asociācijas pārstāvji, Salacgrīvas pašvaldības vadītājs Dagnis Straubergs, Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta direktors Valērijs Seilis, uzņēmēji un draugi.

Salacgrīvas novada tūrisma informācijas centrs ir pirmais tūrisma informācijas centrs Latvijā, kurš darbu uzsāka 1993.gada 21.jūnijā, bet oficiāli dibināts 1994.gada 3.novembrī.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form