(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sabiedrība citai politikai


Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Verners Kalējs

1954

 SIA "Verners un draugi"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

2

 Dzintars Adlers

1967

 SIA "SDA"

 valdes loceklis

 vidējā

3

 Askolds Zelmenis

1968

 SIA "4PLUS"

 valdes loceklis

 augstākā

4

 Silvija Aizupe

1963

 Bejas pamatskola

 direktore

 augstākā

5

 Valdis Zadumins

1961

 SIA "GBVJ"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Guntis Kozilāns

1965

 SIA "TU VIDLATAUTO"

 pasažieru pārvadājumu daļas vadītājs

 augstākā

7

 Edijs Berkulis

1981

 SIA "BM BŪVE"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

8

 Aija Kalēja

1956

 SIA "Alūksnes slimnīca"

 terapijas nodaļas vadītāja

 augstākā

9

 Viola Lāce

1978

 nav

  

 vidējā

10

 Daiga Bētere

1964

 LR Vidzemes apgabaltiesas Alūksnes zemesgrāmatu nodaļa

 konsultante

 vidējā

11

 Inta Cinglere

1972

 Malienas pagasta padome

 galvenais grāmatvedis

 vidējā

12

 Ziedīte Aigare

1968

 RP IP Alūksnes rajona Izglītības iestāžu atbalsta centrs

 logopēde

 augstākā

13

 Ligita Belova

1976

 Jaunalūksnes pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Pūcīte"

 vadītāja

 augstākā

14

 Maija Plahotina

1948

 SIA "Alūksnes poliklīnika1"

 otolaringologs

 augstākā

15

 Andis Zariņš

1968

 SIA "OZOLI AZ"

 valdes loceklis

 vidējā

16

 Edgars Ogņevs

1967

 SIA "Pajumte EA"

 izpilddirektors un projektu vadītājs

 augstākā

17

 Juris Gusts

1952

 VMD KPC apmācību centrs"Mežtekas"

 vadītājs

 vidējā

18

 Juris Griščenko

1965

 SIA "ĒRAS"

 valdes loceklis

 augstākā

  

Tēvzemei un Brīvībai / LNNK


Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ainars MELDERS

1960

 Alūksnes pilsētas dome

 deputāts

 augstākā

2

 Aigars AIZUPS

1957

 AS "SEB banka" Alūksnes filiāle

 pārvaldnieks

 vidējā

3

 Mārtiņš AUGSTKALNIETIS

1967

 zemnieku saimniecības "Kadiķi M.A."

 īpašnieks

 vidējā

4

 Ilze LĪVIŅA

1972

 Alūksnes vidusskola

 direktora vietniece audzināšanas jomā

 augstākā

5

 Ilze BRIEDIŅA

1964

 Ziemeru pamatskola

 skolotāja

 augstākā

6

 Ligita PODZIŅA

1964

 Alsviķu pagasta padome

 sociālā darba organizatore

 augstākā

7

 Aigars STEBERIS

1968

 SIA "Veltījums Jums"

 direktors

 vidējā

8

 Aldis LĪCIS

1953

 zemnieku saimniecība "Sauleskalns"

 īpašnieks

 augstākā

9

 Ēriks MEDISS

1964

 zemnieku saimniecība "Rīti"

 īpašnieks

 vidējā

10

 Inta AIZUPIETE

1937

 pensionāre

  

 vidējā

11

 Dainis SVARUPS

1952

 Alūksnes pilsētas sākumskola

 direktors

 augstākā

12

 Juris IESALNIEKS

1968

 Alūksnes Bērnu un jauniešu sporta skola

 direktors

 augstākā

13

 Iveta MIKIJANSKA

1965

 Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

 skolotāja

 augstākā

14

 Valdis KALNIŅŠ

1957

 zemnieku saimniecība "Slišiņi"

 īpašnieks

 vidējā

15

 Andris SARAPU

1962

 SIA "Plus Andris"

 direktors

 vidējā

  

Jaunais laiks


Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Liepiņš

1943

 Alūksnes pilsētas dome

 Nekustamo īpašumu nodaļas vadītājs

 augstākā

2

 Andis Krēsliņš

1954

 Ziemeļaustrumu virsmežniecība

 virsmežzinis

 augstākā

3

 Līga Langrate

1969

 A/S "Parex banka"

 KAC Alūksne vadītāja

 augstākā

4

 Jānis Skulte

1976

 SIA "4PLUS"

 apaļkoksnes iepirkšanas un realizācijas vadītājs

 vidējā

5

 Artūrs Hercogs

1988

 Laura Lejas advokāta birojs

 advokāta palīgs

 vidējā

6

 Aldis Verners

1956

 Madonas reģionālā vides pārvalde

 Dabas aizsardzības daļas vadītājs

 augstākā

7

 Andrejs Prindulis

1963

 SIA "MCD"

 valdes loceklis

 augstākā

8

 Kārlis Irbe

1989

 Alūksnes Valsts ģimnāzija

 skolnieks

 pamata

9

 Inita Veismane

1961

 Alūksnes muzejs

 direktore

 augstākā

10

 Renārs Salaks

1978

 SIA "4PLUS"

 ražošanas vadītājs

 augstākā

11

 Ģirts Sviklis

1965

 SIA "Latio"

 Komercīpašumu nodaļas speciālists

 augstākā

12

 Ingrīda Sniedze

1964

 SVA Vidzemes reģionālā filiāle

 Veselības veicināšanas un profilakses daļas vadītāja

 augstākā

13

 Asja Ita Šķepaste

1954

 SIA "ALTA S"

 valdes priekšsēdētāja vietniece

 augstākā

14

 Viesturs Balodis

1959

 SIA "Zelta balodis"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

15

 Dainis Ertmanis

1966

 Mālupes pagasta padome

 Komunālās saimniecības vadītājs

 vidējā

16

 Daiga Birkenberga

1962

 Jaunlaicenes pamatskola

 direktora vietnieks mācību darbā

 augstākā

  

LPP / LC


Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Laimonis Sīpols

1962

 Liepnas pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Aleksandrs Mitrofanovs

1956

 SIA "Valdis"

 Celtniecības daļas vadītājs

 vidējā

3

 Jānis Ceļmillers

1951

 Vidzemes plānošanas reģions

 ES struktūrfondu informācijas centra vadītājs

 augstākā

4

 Sanita Eglīte

1969

 Alūksnes rajona padome

 Padomniece kultūras darbā

 augstākā

5

 Ivars Ozoliņš

1943

 VA "Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra"

 Alūksnes rajona nodaļas vadītājs

 augstākā

6

 Agris Veismanis

1961

 SIA "Gravas"

 Kokaudzētavas vadītājs

 augstākā

7

 Inta Ņikitina

1950

 Pededzes pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

8

 Vilnis Veļķeris

1956

 Alūksnes rajona padome

 Padomnieks sporta darbā

 augstākā

9

 Vaira Vērse

1957

 Kalncempju pagasta padome

 Lauku attīstības speciāliste

 augstākā

10

 Ieva Baltā-Pilsētniece

1976

 Malienas pamatskola

 direktore

 augstākā

11

 Santa Harjo-Ozoliņa

1980

 Alūksnes rajona padome

 Galvenā speciāliste-teritoriālplānotāja

 augstākā

12

 Gints Rozenbergs

1963

 VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcija" Alūksnes nodaļa

 Nodaļas priekšnieks

 augstākā

13

 Jānis Žīgurs

1966

 Ģimenes ārsta prakse

 Prakses ārsts

 augstākā

14

 Zinaida Silirava

1960

 Mārkalnes pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 vidējā

15

 Gunta Boša

1960

 Alūksnes mūzikas skola

 direktore

 augstākā

16

 Jānis Stabingis

1972

 J.Stabingis ģimenes ārsta prakse

 Ģimenes ārsts

 augstākā

17

 Astrīda Bētere

1958

 Latvijas Republikas Kultūras ministrija

 Kultūras eksperte Alūksnes rajonā

 augstākā

18

 Dzintra Zvejniece

1962

 Valsts pobācijas dienests

 Piespiedu un sabiedriskā darba nodaļas vecākā referente

 augstākā

  

Saskaņas centrs


Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Nīkrencis

1959

 Alūksnes pilsētas bērnu un janatnes sporta skola

 Treneris

 augstākā

2

 Vitālijs Vilciņš

1959

 Pensionārs

  

 vidējā

3

 Ivans Muratovs

1958

 Individuālais zemnieks

  

 augstākā

4

 Vadims Savkovs

1976

 Alūksnes vidusskola

 Skolotājs

 augstākā

5

 Jānis Sadovņikovs

1961

 SIA "Rūpe"

 elektriķis

 vidējā

6

 Juris Kupčs

1957

 Alūksnes pilsētas tautas nams

 Saimniecības vadītājs

 vidējā

7

 Aleksandra Tabolkina

1977

 SIA "TORNIS DT"

 izpilddirektore

 augstākā

8

 Jurijs Jevdokimovs

1947

 Sociālās korekcijas izglītības iestāde "Strautiņi"

 direktors

 augstākā

9

 Gunārs Alksnis

1932

 Pensionārs

  

 vidējā

10

 Ņina Belmane

1957

 Z/S "Jaunsvari"

 īpašniece

 vidējā

11

 Jeļena Bobinova

1967

 Bezdarbniece

  

 vidējā

12

 Tamāra Ševčenko

1947

 Sociālās korekcijas izglītības iestāde "Strautiņi"

 internāta skolotāja

 augstākā

13

 Jurijs Semjonovs

1945

 Nacionālo Bruņoto Spēku Kājinieku Skola

 Mašīnists-operators

 augstākā

14

 Igors Javorskis

1976

 IK "VGMR"

 šoferis

 vidējā

15

 Lida Pavlova

1949

 Bezdarbniece

  

 vidējā

16

 Renāte Kovaļenko

1965

 VAS "Latvijas Pasts" Alūksne-1 pasta nodaļa

 Nodaļas priekšnieka vietniece

 vidējā

17

 Vjačeslavs Kapustins

1982

 SIA "SGA Pluss"

 Šķirošanas operators

 vidējā

  

Zaļo un zemnieku savienība


Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Gunta Ļuļe

1957

 Alūksnes rajona padome

 izpilddirektore

 augstākā

2

 Sandra Zeltiņa

1958

 Alsviķu pagasta padome

 priekšsēdētāja

 vidējā

3

 Daiga Rēdele

1967

 Jaunlaicenes pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Laima Kaņepe

1960

 Liepnas pagasta padome

 uzņēmējdarbības atbalsta un informācijas centra vadītāja

 augstākā

5

 Evita Bogdanova

1968

 Malienas pagasta padome

 tautas nama vadītāja

 vidējā

6

 Imants Dreiblats

1955

 pašnodarbinātais

 inženieris - celtnieks

 augstākā

7

 Laila Gorkija

1969

 Liepnas pagasta padome

 sociālais darbinieks

 augstākā

8

 Nikolajs Irtiševs

1964

 Pededzes pagasta padome

 lauku attīstības speciālists

 augstākā

9

 Māra Kauliņa

1968

 Valsts akciju sabiedrība "Latvijas Hipotēku un zemes banka"

 Alūksnes filiāles vadītāja

 augstākā

10

 Gunta Kupča

1961

 Alūksnes rajona padomes Izglītības pārvalde

 vadītāja

 augstākā

11

 Arvis Līcis

1979

 SIA "Alūksnes Bruģakmens"

 valdes loceklis

 augstākā

12

 Dzidra Mazika

1937

 Alūksnes rajona politiski represēto apvienība "Sarma"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

13

 Anita Pētersone

1951

 Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskola

 Alūksnes filiāles vadītāja

 augstākā

14

 Uģis Puzulis

1971

 Jaunannas Mūzikas un mākslas skola

 skolotājs

 vidējā

15

 Marina Ramane

1967

 Alsviķu pagasta kultūras nams

 vadītāja

 augstākā

  

Pilsoniskā savienība


Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Staņislavs Vanags

1961

 PS Alūksnes nodaļa

 vadītājs

 augstākā

2

 Ilgvars Semanis

1945

 Valsts SIA "ZM Nekustamie īpašumi" Vidzemes reģiona meliorācijas nodaļa

 Alūksnes sektora vadītājs

 augstākā

3

 Digna Ķīse

1970

 Alūksnes pilsētas sākumskola

 Direktora vietniece audzināšanas darbā

 augstākā

4

 Uldis Jurciņš

1943

 Pelnītā atpūtā

 Pelnītā atpūtā

 augstākā

5

 Rasma Muceniece

1951

 Alūksnes rajona padomes pansionāts ,,Alūksne''

 Direktore

 augstākā

6

 Ansis Gailītis

1951

 -

 Pelnītā atpūtā

 augstākā

7

 Daina Dubre-Dobre

1957

 Ernsta Glika Alūksnes valsts ģimnāzija

 Direktore

 augstākā

8

 Valdis Bērziņš

1960

 Individuālais komersants

 Individuālais komersants

 augstākā

9

 Anita Vēliņa

1962

 Alūksnes mākslas skola

 Direktora vietniece mācību darbā

 augstākā

10

 Sandra Lācīte

1968

 Alsviķu pirmsskolas izglītības iestāde "Saulīte"

 Vadītāja

 augstākā

11

 Līga Biete

1968

 Ziemeru pagasta padomes Ziemeru pamatskola

 Direktore

 augstākā

12

 Lāsma Tomiņa

1970

 Alūksnes mūzikas skola

 mūzikas skolotāja

 augstākā

13

 Solvita Engelsa

1973

 Pārtikas un veterinārais dienests

 Līgumdarbs

 augstākā

14

 Ina Aizupe

1975

 Liepnas internātpamatskola

 Direktore

 augstākā

15

 Arnis Bērziņš

1976

 Rēzeknes augstskola

 Lektors

 augstākā

16

 Intars Berkulis

1976

 SIA "Meža zemes"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

17

 Līva Leimane

1987

 Alūksnes pilsētas Tautas nams

 Pasākumu organizatore

 vidējā

  

Tautas partija


Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Valda Zeltiņa

1962

 Ziemeru pagasta padome

 Pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Arita Prižavoite

1962

 Ilzenes pagasta padome

 Pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Vija Puzule

1954

 Alūksnes pilsētas dome

 Domes priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Viola Aija Kaparšmite

1961

 SIA"Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs filiāle Austrumvidzemes lauku attīstības birojs"

 Biroja vadītāja

 augstākā

5

 Maruta Kauliņa

1954

 SIA"Alūksnes Slimnīca"

 valdes priekšsēdētāja, ārste

 augstākā

6

 Māris Vīgups

1981

 SIA"Skaistuma darbnīca"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Armands Musts

1961

 Alūksnes pilsētas dome

 Domes priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

8

 Janīna Čugunova

1959

 Malienas pagasta padome

 Pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

9

 Ilze Rubene

1976

 SIA"1.Juridiskais birojs"

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

10

 Edvīns Fricis Svars

1942

 Alūksnes pilsētas dome

 Domes deputāts

 augstākā

11

 Iveta Priede

1966

 Mālupes pagasta padome

 Pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

12

 Jānis Bērtiņš

1943

 Ziemeru pagasta padome

 29.Ziemeru mazpulka vadītājs

 vidējā

13

 Elita Laiva

1965

 Zeltiņu pagasta padome

 Pagasta padomes priekšsēdētāja

 augstākā

14

 Aivars Fomins

1958

 Annas pagasta padome

 Pagasta padomes priekšsēdētājs

 vidējā

15

 Aiva Vilciņa

1967

 Jaunannas pamatskola

 Skolotāja

 augstākā

16

 Jānis Strakša

1970

 SIA"J.A.Lejas"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

17

 Lolita Vanaga

1972

 Alūksnes bērnu un jauniešu centrs

 Direktora vietniece

 augstākā

18

 Marģers Kamerāds

1950

 Pārtikas un veterinārā dienesta Alūksnes pārvalde

 Pārvaldes vadītājs

 augstākā

  

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija


Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Dainis Grūbe

1960

 LR VZD Vidzemes reģionālās nodaļas Alūksnes birojs

 Zemes ierīcības inženieris

 augstākā

2

 Aivars Delpers

1951

 Liepnas vidusskola

 Direktors

 augstākā

3

 Ilga Ozoliņa

1955

 E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

 Direktores vietniece izglītības jomā

 augstākā

4

 Juris Lūsis

1951

 Zemnieku saimniecība

 īpašnieks

 vidējā

5

 Ilona Mironova

1973

 Alūksnes pašvaldības aģentūra " Spodra"

 Vadītāja

 augstākā

6

 Āre Pilds

1949

 SIA " Cita Būve"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Edīte Ločmele

1938

 Alūksnes pilsētas domes administratīvā komisija

 locekle

 augstākā

8

 Aleksandrs Meirāns

1957

 SIA "Merits"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Andris Ūbelis

1950

 SIA "Eirovīns"

 Tirdzniecības aģents

 vidējā

10

 Jānis Benne

1945

 IK "BSJ"

 Īpašnieks

 vidējā

11

 Arnita Drīle

1971

 Pirmsskolas izglītības iestāde

 skolotāja palīdze

 vidējā

12

 Anita Pāsa

1954

 Pirmsskolas izglītības iestāde

 Darbiniece

 vidējā

13

 Inārs Ratenieks

1948

 LSDSP Alūksnes organizācija

 Priekššēdētājs

 augstākā

  

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form