(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

LPP / LC

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Janīna Jalinska

1958

 Līksnas pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Jānis Belkovskis

1956

 Špoģu vidusskola

 direktors

 augstākā

3

 Vasilisa Pudovkina

1952

 Naujenes pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Aleksandrs Papsujevičs

1965

 Daugavpils reģionālā slimnīca

 bērnu nodaļas vadītājs

 augstākā

5

 Leonards Tenis

1960

 Biedrība "Daugavpils pilsētas hokeja klubs"

 valdes loceklis, izpilddirektors

 augstākā

6

 Aivars Rasčevskis

1960

 Kalupes pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Aleksandrs Sibircevs

1959

 Sventes vidusskola

 direktors

 augstākā

8

 Regīna Tamane

1958

 Demenes pagasta padome

 Sociālā dienesta vadītāja

 augstākā

9

 Inta Valdone

1963

 Dubnas pagasta padome

 sekretāre

 augstākā

10

 Andrejs Bruns

1967

 Laucesas pagasta padome

 izpilddirektors

 vidējā

11

 Janīna Rubkova

1949

 Biķernieku feldšeru-vecmāšu punkts

 ģimenes ārsta palīgs

 vidējā

12

 Valērijs Mihejevs

1976

 SIA "Dekorts M"

 menedžeris

 vidējā

13

 Anna Lazdāne

1957

 Vaboles pagasta padomes Skrindu dzimtas muzejs

 vadītāja

 augstākā

14

 Valērijs Smarguns

1959

 Vecsalienas pagasta padome

 deputāts, priekšsēdētāja vietnieks

 vidējā

15

 Iveta Guģe

1973

 Nīcgales pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Sprīdītis"

 vadītāja

 augstākā

  

Zaļo un Zemnieku savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Viktors Kalāns

1957

 SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" filiāle "Latgales Lauku konsultāciju birojs"

 biroja vadītājs

 augstākā

2

 Aleksandrs Aizbalts

1954

 Naujenes pagasta padome

 Izpilddirektors

 augstākā

3

 Guntars Melnis

1964

 Kalupes pagasta padome

 Lauku attīstības speciālists

 augstākā

4

 Janīna Kursīte

1964

 SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs filiāle Latgales Lauku Attīstības birojs

 Daugavpils biroja vadītāja

 augstākā

5

 Antons Lazdāns

1958

 LR PVD Dienvidlatgales pārvalde

 vadītājs

 augstākā

6

 Andris Ķesters

1960

 z/s Ābeles

 īpašnieks

 augstākā

7

 Aivars Skrinda

1967

 Višķu profesionālā vidusskola

 direktors

 augstākā

8

 Inguna Spūle

1966

 SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" filiāle "Latgales Lauku konsultāciju birojs"

 lopkopības speciāliste

 augstākā

9

 Aleksandrs Bleiders

1950

 Demenes pagasta padome

 Komunālās saimniecības vadītājs

 vidējā

10

 Antija Vēvere

1955

 Nīcgales pamatskola

 direktore

 augstākā

11

 Anita Miltiņa

1964

 SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" filiāle "Latgales Lauku konsultāciju birojs"

 vecākā speciāliste veterinārmedicīnā

 vidējā

12

 Ingrīda Avdejeva

1958

 z/s Kalni

 direktorrīkotājs

 augstākā

13

 Janīna Bēķe

1951

 Dubnas pagasta kultūras nams

 direktore

 vidējā

14

 Brigita Puzāne

1969

 Valsts Latvijas pasts, Deugavpils reģionālā nodaļa, Ilūkstes pasta nodaļa

 pastniece

 vidējā

15

 Silvija Alberta Iliško

1946

 pensionāre

  

 vidējā

16

 Sofija Mole

1959

 Silenes pamatskola

 skolotāja

 augstākā

17

 Oskars Matisāns

1969

 z/s Silmalas

 īpašnieks

 vidējā

18

 Imants Kučinskis

1965

 z/s Mežinieki

 īpašnieks

 augstākā

19

 Germans Grigorjevs

1966

 Daugavpils pilsētas un rajona policijas pārvalde

 Sēlijas policijas iecirkņa priekšnieks

 augstākā

20

 Roberts Ciršs

1965

 Medumu pagasta padome

 deputāts

 vidējā

  

Tautas partija

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Arvīds Kucins

1958

 Daugavpils pilsētas dome

 izpilddirektors

 augstākā

2

 Romualds Bleiders

1958

 Zemnieku saimniecība "BAR"

 īpašnieks

 augstākā

3

 Ināra Ondzule

1963

 Kalupes pamatskola

 direktore

 augstākā

4

 Jevgeņijs Geveilers

1954

 K. P. Daugavpils

 vecākais inspektors

 augstākā

5

 Jānis Butāns

1957

 Latgales reģionālā Valsts darba inspekcija

 Vadītājs

 augstākā

6

 Jurijs Kuklis

1963

 Daugavpils pilsētas Jaunatnes skola

 direktors

 augstākā

7

 Jānis Rubens

1961

 Pašvaldības aģentūra "Višķi"

 komunālās saimniecības vadītājs

 vidējā

8

 Lidija Marhele

1957

 Grīvas poliklīnika

 valdes locekle, ģimenes arste, arodslimību ārsts

 augstākā

9

 Anna Tenisa

1972

 A/S "Latgales bekons"

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

10

 Jānis Vagalis

1975

 SIA "Daugavpils putni"

 Direktors

 augstākā

11

 Leontīne Kravčuka

1960

 Daugavpils reģionālā vides pārvalde

 vecākā inspektore

 augstākā

12

 Liene Vingre

1984

 SIA "Argentum"

 lietvede

 vidējā

13

 Osvalds Skromāns

1973

 "Ambeļu ciema attīstība biedrība "Cerība""

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

14

 Jānis Razguļājevs

1959

 Skrudalienas pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

15

 Bruno Staltmanis

1954

 Vecsalienas pagasta padome

 komunālās saimniecības vadītājs

 augstākā

16

 Kira Raķele

1955

 Vecsalienas pagasta padome

 galvenā grāmatvede

 vidējā

17

 Dina Žilvinska

1976

 Vaboles vidusskola

 vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā

 augstākā

18

 Pēteris Spriņģis

1959

 Z/s "Lejas"

 īpašnieks

 vidējā

  

„Latgales tauta"

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Antoņina Redkova

1962

 Daugavpils Celtnieku profesionālā vidusskola

 direktora vietniece mācību darbā

 augstākā

2

 Romualds Skudra

1943

 nav

 pensionārs

 vidējā

3

 Mečislavs Vēveris

1937

 SIA "Que Calor"

 apsardzes vadītājs

 vidējā

4

 Antonijs Rogoļevs

1944

 nav

 pensionārs

 augstākā

5

 Olga Pastejeva

1963

 SIA "Autoprofs"

 Daugavpils nodaļas vadītāja

 augstākā

6

 Jevgeņijs Nikolajevs

1970

 Jevgeņija Nikolajeva juridiskā un psiholoģiskā prakse

 jurists, psihologs

 augstākā

7

 Aleksejs Semjonovs

1948

 ZS "Aizsiļi"

 īpašnieks

 augstākā

8

 Inguna Kudiņa

1964

 Vaboles vidusskola

 latviešu valodas skolotāja

 augstākā

9

 Sergejs Ivanovs

1941

 nav

 pensionārs

 augstākā

10

 Mihails Lapkovskis

1950

 ZS "Nomale"

 īpašnieks

 augstākā

11

 Svetlana Kampāne

1962

 SIA "Visla D"

 kancelējas preču pārdevēja

 vidējā

12

 Valentīna Beresņeva

1966

 Špoģu vidusskola

 apkopēja

 augstākā

13

 Jeļena Šafronoviča

1970

 nav

 II grupas invalīde

 vidējā

14

 Jānis Poretis

1943

 zemnieku saimniecība "Jaunzeme"

 īpašnieks

 augstākā

15

 Staņislavs Melnis

1984

 AS Parex Banka

 klientu apkalpošanas speciālists

 augstākā

16

 Žanna Fjodorova

1968

 SIA "Latgales reklāma"

 pastniece

 pamata

17

 Svetlana Naļivanaja

1973

 SIA "Antaris" veikals Nr. 19

 pārdevēja palīgs

 vidējā

18

 Antons Šeškens

1985

 SIA "Auto Pasaule D"

 automeistars

 vidējā

19

 Inesa Dudarenoka

1959

 Daugavpils Mežciema arodskola

 matemātikas skolotāja

 augstākā

20

 Ivans Saulevičs

1953

 AS "Maiznīca Dinella"

 ceha vadītājs

 augstākā

  

Saskaņas centrs

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Livčāns

1954

 Pensionārs

  

 augstākā

2

 Staņislavs Jankelāns

1963

 A/S "Sadales tīkls" Austrumu reģions

 Energoizlietošanas uzraudzības daļas elektroinženieris

 augstākā

3

 Valdis Grebežs

1971

 Špoģu mūzikas-mākslas skola

 Direktora vietnieks

 augstākā

4

 Viktors Voino

1968

 AAS "Balta" Daugavpils

 Galvenais speciālists autotransportā

 augstākā

5

 Paulis Lubgans

1952

 Daugavpils mākslas vidusskola "Saules skola"

 Pasniedzējs

 augstākā

6

 Daiga Cvečkovska

1973

 AS "Sadales tīkls" AR

 Darba plānošanas un analīzes daļas vadītāja

 augstākā

7

 Nataļja Škutāne

1975

 Naujenes pagasts, Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centrs, Daugavpils rajons

 Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centra direktors

 augstākā

8

 Arnolds Rimšāns

1981

 SIA "Taxators"

 Direktors

 vidējā

9

 Edgars Kucins

1973

 Naujenes pagasts, Jaunatnes iniciatīvas un sporta centrs, Daugavpils rajons

 Jaunatnes iniciatīvas un sporta centra direktors

 augstākā

10

 Sergejs Lukovskis

1975

 SIA "Nīcgales keramzīts"

 Valdes loceklis

 vidējā

11

 Aļona Annišineca

1987

 Naujenes pagasta padome, Daugavpils rajons

 Sekretāre

 vidējā

12

 Konstantīns Paļunis

1959

 SIA "Recens"

 Valdes loceklis

 vidējā

13

 Evita Kusiņa-Koļesņika

1980

 Naujenes novadpētniecības muzejs

 direktore

 augstākā

14

 Svetlana Trofimova

1953

 Pensionāre pēc invaliditātes

  

 augstākā

15

 Valentīna Jaščenkova

1963

 SIA "Zepter International Baltic"

 Prezentants

 vidējā

16

 Tatjana Girja

1969

 SIA "Aurora Baltika"

 Ceha priekšnieka vietniece

 augstākā

17

 Lolita Kozlovska

1969

 Biedrība "Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs"

 Valdes locekle

 augstākā

18

 Anatolijs Maždžulis

1969

 SIA "Igels"

 vecākais meistars

 vidējā

19

 Inna Dubovska

1970

 Demenes pagasta kultūras nams

 Direktore

 augstākā

20

 Ēriks Kokins

1976

 SIA "Erwood Group"

 Izpilddirektors

 augstākā

  

Sabiedrība citai politikai

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aldis Cimoška

1975

 SIA "Koka Nami"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Ēriks Skurjats

1982

 SIA "Darījumu pasaule"

 Valdes loceklis

 augstākā

3

 Juris Bleidelis

1964

 Daugavpils logopēdiskā internātpamatskola - attīstības centrs

 Skolotājs

 augstākā

4

 Elita Skrupska

1963

 Daugavpils rajona Vaboles vidusskola

 Direktore

 augstākā

5

 Inese Bērziņa

1968

 Daugavpils raj. padomes Tautas izglītības un kultūras centrs, J.Raiņa māja Berķenēlē

 Direktore

 augstākā

6

 Ingrīda Litiņa

1967

 Daugavpils rajona Vaboles vidusskola

 Direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

7

 Ināra Aļeksejeva

1961

 Daugavpils neatliekamā medicīniskā palīdzība

 Feldšere

 vidējā

8

 Inita Ivdra

1965

 Daugavpils raj. Kalupes pamatskola

 Direktores vietniece audzināšanas jomā

 augstākā

9

 Gaļina Kondratenkova

1959

 Pašnodarbināta persona

 Naujenes un Maļinovas pagasta vetārsts

 augstākā

10

 Anna Kuņko

1958

 Ambeļu pasta nodaļa

 Priekšniece

 vidējā

11

 Marija Vansoviča

1961

 Bezdarbniece

  

 augstākā

12

 Modris Blūmentāls

1988

 Višķu Profesionālā vidusskola

 Elektrotehnikas, elektronikas, tehniskās grafikas un rasēšanas skolotājs

 vidējā

13

 Dmitrijs Petrovs

1980

 Z/S "OSINOVKA"

 Īpašnieks

 augstākā

14

 Spartaks Saharovs

1969

 SIA "Skaistme"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

15

 Olga Goršantova

1968

 Daugavpils raj. Medumu vidusskola

 Krievu valodas un literatūras skolotāja

 augstākā

16

 Igors Švilpe

1962

 SIA "Cinema pluss"

 Valdes loceklis

 augstākā

17

 Jeļena Potrjasova

1964

 Bezdarbniece

  

 vidējā

18

 Ivans Šļapkins-Šļapkovs

1962

 SIA "Smiltskalns"

 Komercdirektors

 vidējā

19

 Staņislavs Gabrens

1960

 Bezdarbieks

  

 augstākā

20

 Roberts Bārzdiņš

1982

 SIA "RB Finanses"

 Valdes loceklis

 vidējā

  

Jaunlatvija

Nr

Vārds, Uzvārds(8)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aleksandrs Linkevičs

1966

 DPRPP

 Kartības policijas biroja satiksmes uzraudzības nodaļas priekšnieks

 augstākā

2

 Roberts Kudiņš

1953

 IK ''RKDS''

 direktors

 augstākā

3

 Mareks Svenčs

1980

 SIA "Atkritumu Apsaimniekošanas Dienvidlatgales Starppašvaldību Organizācija"

 Projekta asistents

 augstākā

4

 Tatjana Judajeva

1954

 Daugavpils 5.pamatskola

 angļu valodas skolotāja

 augstākā

5

 Oskars Škapars

1969

 Daugavpils pilseta un rajona policijas parvalde

 Iecirkņu inspektors

 augstākā

6

 Aleksandrs Leits

1962

 SIA ''Žabo''

 tehniskais direktors

 vidējā

7

 Anna Botore

1949

 Rīgas Starptautiskā Biznesa Administrācijas Augstskola

 Administrators

 vidējā

8

 Aleksandrs Voitkevičs

1987

 Students

  

 vidējā

  

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form