(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

LPP / LC

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Neimanis

1964

 Grobiņas pilsētas Dome

 Domes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Gunta Konopļeva

1956

 Grobiņas pilsētas Dome

 Administratīvās nodaļas vadītāja, Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

 augstākā

3

 Normunds Brucis

1971

 SIA "IK projekts"

 Valdes loceklis

 augstākā

4

 Nikolajs Pušņickis

1941

 Zemnieku saimniecība "Cērpiņi"

 Īpašnieks

 augstākā

5

 Inese Pumpure

1953

 Kapsēdes pamatskola

 Direktora vietniece mācību darbā, Bioloģijas un dabas zinību skolotāja

 augstākā

6

 Inga Zandberga

1968

 Valsts probācijas dienests

 Vecākā referente

 augstākā

7

 Linda Šmiukše

1969

 Bārtas pagasta padome

 Lauku attīstības speciāliste

 augstākā

8

 Laila Urbāne

1971

 Grobiņas vidusskola

 Direktore

 augstākā

9

 Tālivaldis Dobelmanis

1957

 Zemnieku saimniecība "Rolavas"

 Īpašnieks

 vidējā

10

 Gints Plostnieks

1968

 Kapsēdes pamatskola

 Direktors, Informātikas skolotājs

 augstākā

11

 Gunta Jansone

1960

 Bārtas pagasta padome

 Bibliotēkas vadītāja

 augstākā

12

 Aldis Balceris

1965

 Individuālais darbs

 Amatnieks

 vidējā

13

 Gints Griezītis

1970

 AS "LPB"

 Nekustamo īpašumu speciālists

 vidējā

14

 Imants Strauts

1952

 AS "Grobiņa"

 Lauksaimniecības un mehānikas inženieris

 vidējā

15

 Miervaldis Lēvalds

1958

 Zemnieku saimniecība "Jaunlēvaldi"

 Īpašnieks

 vidējā

16

 Harijs Poprockis

1954

 Grobiņas pilsētas Dome

 Izpilddirektors

 augstākā

17

 Egils Jucevičs

1936

 Grobiņas ģimnāzija

 Fizikas skolotājs

 augstākā

18

 Gunta Liepa

1948

 Nav

 Pensionāre

 augstākā

  

Tēvzemei un Brīvībai / LNNK

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Modris Ekšteins

1943

 Grobiņas pagasta padome

 priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

2

 Ilgonis Jēčis

1953

 SIA Grobiņas SPMK

 Valdes loceklis

 augstākā

3

 Guntars Vinters

1971

 SIA MTB

 valdes prikšsēdētājs

 vidējā

4

 Dzintra Rudzīte

1953

 Grobiņas pagasta sākumskola

 direktore

 augstākā

5

 Ilmārs Graudiņš

1947

 Grobiņas privātais botāniskais dārzs

 īpašnieks-dārznieks

 vidējā

6

 Gaida Strazdiņa

1956

 Gaviezes pagasta bibliotēka

 bibliotēkāre

 vidējā

7

 Harijs Martīnijs

1952

 I.U. Martini

 direktors

 augstākā

8

 Vizma Vītoliņa

1952

 Grobiņas pilsētas Ģimnāzija

 direktore

 augstākā

9

 Inese Meļķe

1963

 Grobiņas pilsētas dome

 finanšu nodaļas vadītājas vietniece

 augstākā

10

 Valdis Ķēde

1959

 z/s Bāliņi

 zemnieks-īpašnieks

 vidējā

11

 Andis Ādiņš

1970

 p/a Grobiņas sporta centrs

 direktors

 augstākā

12

 Inta Balbārde

1968

 Bārtas pagasta pamatskola

 skolotāja

 augstākā

13

 Leons Jānis Sprūds

1953

 a/s Sadales tīkli Liepājas nodaļa

 vadītājs

 augstākā

14

 Arnis Bamšis

1960

 GP Komunālservis

 ēku uzraugs

 vidējā

15

 Māris Ķēde

1983

 Individuālais uzņēmums

 individuālais komersants

 augstākā

16

 Ivars Zūns

1970

 SIA Tehnikas apmaiņas punkts

 īpašnieks-grāmatvedis

 augstākā

17

 Santo Trumars

1968

 SIA Serpantīns

 filiāles vadītājs

 augstākā

18

 Uldis Jaunzemis

1966

 z/s Ķipsti

 zemnieks-īpašnieks

 vidējā

  

Tautas partija

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aivars Galeckis

1960

 šautuve "Lāčkoki"

 īpašnieks, instruktors

 augstākā

2

 Ilgvars Mizēns

1944

 SIA "Vecliepāja"

 būvinženieris

 augstākā

3

 Madars Ozoliņš

1973

 SIA "Zibenszeļļi"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Rudīte Šukuleja

1964

 Gaviezes pagasta feldšera punkts

 vadītāja, feldšere/ārsta palīgs

 vidējā

5

 Mārīte Bruža

1958

 Liepājas rajona Pieaugušo izglītības centrs

 izglītības metodiķe

 augstākā

6

 Dainis Ozoliņš

1951

 zemnieku saimniecība "Īve

 īpašnieks

 augstākā

7

 Aldis Adamanis

1969

 SIA "Aldrem"

 valdes loceklis

 vidējā

8

 Gunta Klievēna

1961

 Bārtas kultūras nams

 vadītāja

 vidējā

9

 Gunita Mateusa

1981

 Akciju sabiedrība "Grobiņa"

 administratore

 augstākā

10

 Linda Bruce

1976

 Grobiņas vidusskola

 direktores vietniece audzināšanas darbā

 augstākā

11

 Raimonds Valdmanis

1972

 Dienvidkurzemes virsmežniecība Grobiņas mežniecība

 mežsargs

 augstākā

12

 Linda Leja

1976

 Grobiņas pilsētas Dome

 iepirkuma speciāliste

 augstākā

13

 Dzintra Gutāne

1961

 Grobiņas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde "Pīpenīte"

 vadītāja

 augstākā

14

 Daina Deņisova

1955

 SIA "Vecliepāja"

 ēku uzrauga palīgs

 vidējā

15

 Ginta Kampare

1967

 SIA "Dārzu Darbnīca"

 labiekārtošanas darbu vadītāja

 augstākā

  

Sabiedrība citai politikai

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Uldis Vārna

1975

 Grobiņas pilsētas Dome

 deputāts

 augstākā

2

 Evita Pūķe

1980

 Grobiņas pagasta Padome

 projektu vadītāja

 augstākā

3

 Uldis Rimma

1975

 SIA "Urde"

 valdes loceklis

 augstākā

4

 Gints Lūsis

1974

 SIA "Venden"

 Liepājas filiāles vadītājs

 augstākā

5

 Indra Bērziņa

1973

 SIA "Saimnieks B"

 lietvede

 augstākā

6

 Kaspars Luters

1971

 SIA "Lats"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

7

 Dace Lēvalde

1974

 SIA "Ripo DL"

 valdes locekle

 augstākā

8

 Andželika Kāle

1967

 Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola

 psiholoģe

 augstākā

9

 Arnis Vītols

1980

 A/s "Swedbank"

 uzņēmumu projektu menedžeris

 augstākā

10

 Andis Salmiņš

1982

 SIA "Silkeborg Spaantagning Baltic"

 iepirkumu aģents

 augstākā

11

 Uldis Pīrāgs

1969

 SIA "Good Roof"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

12

 Jānis Kokainis

1970

 Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvalde 3.nodaļa

 jaunākais inspektors

 augstākā

13

 Maija Ķepale

1981

 Grobiņas pagasta sākumskola

 skolotāja

 augstākā

14

 Diāna Ozoliņa

1988

 Liepājas rajona Sporta skola

 vieglatlētikas trenere

 vidējā

15

 Intars Niķelis

1974

 SIA "NICO&CO"

 galdniecības meistars

 pamata

16

 Mārcis Vīriņš

1977

 SIA "Liepājas Datoru Centrs"

 Servisa Inženieris, Servisa nodaļas vadītājs

 augstākā

17

 Mārtiņš Svars

1979

 Liepājas pilsētas un rajona policijas pārvalde

 vecākais inspektors

 augstākā

  

Jaunais laiks

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Aizezers

1954

 SIA "Hansa Invest"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Genadijs Jefimovs

1946

 Gaviezes pagasta padome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Zigmunds Cinkus

1958

 Liepājas rajona Izglītības pārvalde

 Vadītājs

 augstākā

4

 Anna Sermoliņa

1958

 Bārtas pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 vidējā

5

 Atis Aivars

1945

 SIA Inate

 Ģimenes ārts

 augstākā

6

 Jānis Sējējs

1949

 SIA "Tilti K"

 Valdes loceklis

 vidējā

7

 Edgars Cīrulis

1966

 Gaviezes pagasta padome

 Sporta metodiķis

 vidējā

8

 Anita Elere

1961

 Grobiņas vidusskola

 Skolotāja

 augstākā

9

 Ilmārs Rozenvalds

1954

 SIA "Serviss-E"

 Valdes loceklis

 vidējā

10

 Ziedonis Almanis

1951

 SIA "Medzes KS"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

11

 Jānis Kārkliņš

1983

 Grobiņas ģimnāzija

 Ķīmijas skolotājs

 augstākā

12

 Pēteris Grasmanis

1972

 1 ZSN štābs

 Apsargs, šoferis

 vidējā

13

 Ilga Tālberga

1943

 Liepājas rajona Bibliotēku dienests

 Vadītāja

 augstākā

14

 Ģirts Ronis

1982

 SIA Metrum

 Mērnieks

 augstākā

15

 Valda Grīnfelde

1951

 Liepājas rajona tautu deju kolektīvs

 Virsvadītāja

 augstākā

16

 Alla Janševska

1967

 Medzes veselības aprūpes centrs

 Centra vadītāja

 vidējā

17

 Raimonds Ķesteris

1986

 Students

  

 vidējā

18

 Ingus Kliečis

1982

 SIA "Henko"

 Valdes loceklis

 augstākā

  

Latvijas Zemnieku savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aivars Priedols

1959

 Grobiņas pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Ilva Markus-Narvila

1983

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Medzes components"

 grāmatvede

 augstākā

3

 Dzidra Cobele

1961

 Medzes pagasta padome

 padomes priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Jānis Cipriķis

1958

 Gaviezes pagasta komunālā saimniecība

 komunālās saimniecības vadītājs

 vidējā

5

 Māris Strelevics

1960

 Individuālais komersants "Argo - S"

  

 vidējā

6

 Anna Viņķele

1938

 Grobiņas pagasta padome

 uzņēmējdarbības konsultants

 augstākā

7

 Jevgenijs Rudenko

1964

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Grobiņas ziedi"

 valdes loceklis

 augstākā

8

 Vizma Lapuķe

1962

 Medzes pagasta padome

 lauku attīstības speciālists

 augstākā

9

 Elga Jonase

1956

 Grobiņas pirmskolas izglītības iestāde "Pīpenīte"

 muzikālā audzinātāja

 augstākā

10

 Sanita Pavāre

1981

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HP Motors"

 komercdirektore

 vidējā

11

 Sarmīte Freimane

1937

 Biedrība "Tev un Taviem draugiem"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

12

 Agita Vanaga

1978

 Valsts akciju sabiedrība "Latvijas pasts"

 Grobiņas pasta nodaļas klientu apkalpošanas operatore

 vidējā

13

 Haralds Pladers

1959

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ozollīnija"

 valdes loceklis

 vidējā

14

 Aigars Gedovius

1970

 Grobiņas pagasta padome

 sporta metodiķis

 vidējā

15

 Dzintars Ekšteins

1967

 Sociālās aprūpes centrs "Iļģi"

 darba drošības vecākais speciālists

 augstākā

16

 Māris Jaunsleinis

1960

 Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Autotransporta direkcija"

 maršruta tīkla plānotājs

 augstākā

17

 Olafs Jākobsons

1964

 Akciju sabiedrība "Latvijas valsts meži"

 Dienvidkurzemes mežsaimniecības izpilddirektors

 augstākā

18

 Elīna Pirtniece

1981

 Grobiņas pagasta padome

 sociālā dienesta vadītāja

 augstākā

  

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Indulis Ozoliņš

1962

 Liepājas rajona padome

 Izpilddirektors

 vidējā

2

 Ivars Čīma

1962

 Liepājas pilsētas būvvalde

 Būvinspekcijas vadītājs

 augstākā

3

 Tamāra Kokbārde

1958

 Medzes pagasta bāriņtiesa

 Priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Jānis Švāģeris

1960

 SIA "J&G Veterinārais Serviss"

 Veterinārārsts

 augstākā

5

 Ausma Bēta

1949

 Liepājas rajona padomes sociālās aprūpes nodaļa

 Vadītāja

 augstākā

6

 Gunta Tramdaka

1959

 Grobiņas pilsētas dome

 Redaktore

 augstākā

7

 Roberts Jakušonoks

1947

 A/S "Būvmeistars"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Vilnis Puļķis

1955

 A/S "Baltic Holding Company"

 Ražošanas daļas vadītāja vietnieks

 vidējā

9

 Arturs Vīdners

1925

 Pensionārs

  

 vidējā

10

 Andris Birznieks

1947

 Pensionārs

  

 augstākā

11

 Edvīns Porciks

1940

 Pensionārs

  

 augstākā

12

 Agnis Rozenbergs

1984

 SIA "Rotons"

 Ražošanas vadītājs

 vidējā

13

 Voldemārs Lielāmurs

1967

 Pašnodarbināta persona

  

 augstākā

14

 Kaspars Borgs

1971

 SIA "Autolietas"

 Prečzinis

 vidējā

15

 Uldis Timbars

1976

 SIA "Scantest"

 Tehniskās apskates inspektors

 vidējā

  

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form