(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tēvzemei un Brīvībai / LNNK

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Rita Butkeviča

1960

 Ilūkstes novada dome

 Domes priekšēdētāja vietniece

 augstākā

2

 Ērika Šaršune

1958

 Bebrenes vidusskola

 direktore

 augstākā

3

 Arnis Surgovts

1988

 Banku Augstkola, uzņēmējdarbības vadīšana

 2.kursa students

 vidējā

4

 Jāzeps Mačuks

1958

 Subates pamatskola

 direktors

 augstākā

5

 Agris Elerts

1967

 Valsts Akciju sabiedrība "Latvijas Valsts Meži", Dienvidlatgales mežsaimniecības Aknīstes iecirknis

 vadītājs

 augstākā

6

 Solveiga Austruma

1949

 Solveigas Austrumas ārtsta prakse

 prakses vadītāja

 augstākā

7

 Skaidrīte Azarstarpe

1974

 Ilūkstes novada kultūras centrs

 Pilskalnes pagasta kultūras pasākumu organizatore

 vidējā

8

 Kristīne Šede

1976

 Daugavpils pilsētas izglītības pārvalde

 juriste

 augstākā

9

 Juris Spaļva

1956

 Ilūkstes novada Šēderes pagasta pārvalde

 autovadītājs

 vidējā

10

 Aivars Ancāns

1960

 Dienvidlatgales virsmežniecības Ilūkstes mežniecība

 mežsargs

 augstākā

11

 Dace Stapkeviča

1968

 Zemnieku saimniecība " Bundzenieki"

 grāmatvede - agronome

 vidējā

12

 Romualds Krasausks

1973

 SIA "ONNINEN"

 tirdzniecības pārstāvis

 augstākā

13

 Zita Timšāne

1968

 Ilūkstes novada Pilskalnes pagasta bibliotēka

 Vadītāja

 augstākā

14

 Anita Naļivaiko

1959

 Eglaines pamatskola

 skolotāja

 augstākā

15

 Andris Keivomeģis

1948

 Ilūkstes novads Pilskalnes pagasta pārvalde

 autovadītajs - kurjers

 vidējā

16

 Līvija Tamane

1949

 Ilūkstes novada tūrisma informācijas centrs

 vadītāja

 vidējā

  

LPP / LC

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ainārs Astičs

1963

 Dvietes pagasta padome

 Pagasta padomes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Jānis Puriņš

1947

 pensionārs

  

 augstākā

3

 Staņislavs Mežnieks

1959

 SIA "Justs"

 valdes loceklis

 augstākā

4

 Vitālijs Grancovskis

1960

 Subates pilsētas dome

 komunālā dienesta vadītājs

 vidējā

5

 Valdis Silapēters

1956

 A/S AD "Ventspils"

 reģionālais inspektors

 augstākā

6

 Ainārs Jasevičs

1973

 A/S Sadales tīkli

 Daugavpils RCD darbu vadītājs

 augstākā

7

 Gunta Semjonova

1970

 Subates pilsētas dome

 speciāliste

 augstākā

8

 Andrejs Saušs

1948

 Ilūkstes novada dome, Bebrenes pagasta pārvalde

 pārvaldes vadītājs

 augstākā

9

 Aija Valpētere

1969

 Bebrenes vidusskola

 direktora vietniece audzināšanas jomā

 augstākā

10

 Iveta Ušacka

1968

 Subates pilsētas dome

 PII"Rūķis" vadītāja

 augstākā

11

 Iveta Plone

1966

 Dvietes pamatskola

 direktore

 augstākā

12

 Viktors Jasiņavičs

1957

 Ilūkstes 1. Vidusskola

 skolotājs

 augstākā

13

 Andris Lapeško

1983

 Z/S "Kalnasētas"

 īpašnieks

 vidējā

14

 Eduards Lihoveckis

1948

 Daugavpils rajona padomes apvienība "Sports"

 priekšsēdētājs

 augstākā

15

 Valdis Jakubāns

1967

 Dienvidlatgales virsmežniecība Ilūkstes mežniecība

 mežsargs

 augstākā

  

Tautas partija

Nr

Vārds, Uzvārds(6)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Novickis

1946

 pensionārs

  

 pamata

2

 Staņislavs Skridla

1978

 34. Zemessardzes artilērijas bataljons

 vecākais zemessargs

 vidējā

3

 Olga Krasovska

1988

 SIA"Babur Kebab"

 pārdevējs - kasieris

 vidējā

4

 Ēriks Apelis

1988

 SIA"Bitlain"

 pārdevējs - konsultants

 vidējā

5

 Ivars Pavlovskis

1987

 SIA"Ilta D"

 Veikala vadītājs-pārdevējs

 vidējā

6

 Eduards Pankovs

1983

 SIA"Justs"

 metālgriezējs

 vidējā

  

Zaļo un zemnieku savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Stefans Rāzna

1951

 Ilūkstes novada dome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Artūrs Bogdanovičs

1958

 A.Bogdanoviča ārsta prakse

 Ģimenes ārsts

 augstākā

3

 Aldis Čamāns

1969

 Raudas speciālā internātpamatskola

 Internāta skolotājs

 vidējā

4

 Maigurs Krievāns

1968

 zemnieku saimniecība "Auziņas"

 īpašnieks

 vidējā

5

 Jānis Krievāns

1958

 SIA "LatRosTrans"

 NPS "Skrudaliena" vadītājs

 augstākā

6

 Līga Kūliņa

1970

 Subates pamatskola

 skolotāja

 augstākā

7

 Vitolds Kveders

1956

 zemnieku saimniecība "Zālītes"

 īpašnieks

 vidējā

8

 Lenvija Rāzna

1952

 Kooperatīvā sabiedrība "Tehniskais centrs"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

9

 Pjotrs Rončs

1955

 SIA "ILTAD"

 valdes loceklis

 augstākā

10

 Imants Rubļevskis

1958

 Bērnu un jauniešu sporta skola

 direktora vietnieks

 augstākā

11

 Inga Strode

1963

 Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestāde "Zvaniņš"

 vadītāja

 augstākā

12

 Ingūna Svarāne

1968

 Ilūkstes novada sociālais dienests

 vadītāja

 augstākā

13

 Amanda Upīte

1964

 Subates pilsētas dome

 veterinārfeldšere

 vidējā

14

 Inese Vuškāne

1967

 Ilūkstes 2.vidusskola

 sākumskolas skolotāja, logopēde

 augstākā

15

 Maija Žigajeva

1965

 Eglaines pamatskola

 skolotāja

 augstākā

  

„Latgales tauta"

Nr

Vārds, Uzvārds(7)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Česlavs Bonders

1954

 SIA "Lauks"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

2

 Ļana Lazdāne

1973

 SIA "Lauks"

 pārdevēja

 vidējā

3

 Valentīna Čamāne

1955

 SIA "Latgales Reklāma"

 pastniece

 vidējā

4

 Vija Maskalāne

1953

 nav

 bezdarbniece

 vidējā

5

 Jeļena Rugaine

1953

 nav

 bezdarbniece

 vidējā

6

 Zinaīda Ušakova

1938

 nav

 pensionāre

 vidējā

7

 Vasīlijs Bojarins-Bojarovs

1939

 nav

 pensionārs

 pamata

  

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form