(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

 
Partija "Visu Latvijai!", "Pilsoniskā savienība"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Egils Helmanis

1971

 Patriotiskās audzināšanas un militārās tuvcīņas skola

 pasniedzējs

 vidējā

2

 Māris Siliņš

1951

 Ķeipenes pamatskola

 direktora vietnieks

 augstākā

3

 Egīls Dzelzītis

1945

 Rīgas Tehniskā universitāte

 silltuma un gāzes tehnoloģijas katedras vadītājs

 augstākā

4

 Ivars Kaļķis

1942

 Ogres raj. Politiski represēto klubs

 priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Dzintra Mozule

1962

 Laikraksts "Ogres Vēstis"

 galvenā redaktore

 augstākā

6

 Armands Praličs

1968

 SIA 'Liepzeme"

 direktors

 augstākā

7

 Andris Upenieks

1949

 Ķeipenes pamatskola

 direktors

 augstākā

8

 Jānis Balodis

1968

 Valsts vides dienests Jūras un iekšējo ūdeņu pārvalde

 Vecākais inspektors

 augstākā

9

 Benita Špakovska

1950

 Ogres novada dome, parks "Lazdukalni"

 dārzniece

 vidējā

10

 Baiba Liepiņa

1957

 Ogres Profesionālā vidusskola

 direktore

 augstākā

11

 Valdis Vanags

1971

 SIA "Sense of Team"

 valdes loceklis

 augstākā

12

 Evija Kļaviņa

1971

 Latvijas Nacionālā bibliotēka

 juriste

 augstākā

13

 Kārlis Skujiņš

1988

 students

  

 vidējā

14

 Ēriks Mikštas

1967

 SIA "Prometāls'

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

15

 Skaidrīte Blūzmane

1955

 Ogres vakara vidusskola

 direktora vietniece

 augstākā

16

 Jautrīte Ašurova

1958

 Ogres Meža tehnikums

 direktora vietniece

 augstākā

17

 Ieva Eglīte

1972

 Ogres sociālais dienests

 sociālais darbinieks

 augstākā

18

 Olita Šņigirova

1963

 SIA Ogres rajona slimnīca

 NMP ārste

 augstākā

19

 Edgars Kalnriekstiņš

1953

 bezdarbnieks

  

 augstākā

20

 Ilona Klēviņa

1939

 pensionāre

  

 augstākā

 

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
 


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vita Pūķe

1962

 Ogres novada dome

 priekšsēdētāja vietniece

 augstākā

2

 Dainis Širovs

1962

 Ogres rajona slimnīca

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 Inta Auziņa

1953

 Ogres novada sociālais dienests

 vadītāja

 augstākā

4

 Māra Banka

1956

 Ogres pamatskola

 direktore

 augstākā

5

 Pēteris Aulmanis

1942

 Ogres mākslas skola

 direktors, tēlotājas mākslas pedagogs

 augstākā

6

 Sandra Saldniece

1960

 Sandras Saldnieces ģimenes ārsta prakse

 ģimenes ārsts

 augstākā

7

 Skaidrīte Butāne

1957

 Ogresgala pamatskola

 direktore

 augstākā

8

 Inese Ādmine

1957

 Ogres novada pašvaldības PII '' Zelta sietiņš''

 vadītāja

 augstākā

9

 Artūrs Mangulis

1971

 Ogres ģimnāzija

 pedagogs

 augstākā

10

 Aina Bērce

1962

 Ogres ģimnāzija

 direktore

 augstākā

11

 Astra Rubene

1956

 Ogres amatniecības vidusskola

 direktore

 augstākā

12

 Ingrīda Mārtiņa

1963

 Madlienas VPII ''Taurenītis

 vadītāja

 augstākā

13

 Maruta Jēkabsone

1952

 Ogres centrālā bibliotēka

 direktore

 augstākā

14

 Signe Kaktiņa

1954

 S.Kaktiņas ģimenes ārsta prakse

 ģimenes ārste

 augstākā

15

 Inita Tolpežņikova

1958

 Suntažu vidusskola

 skolotāja

 augstākā

16

 Kristīna Apine

1972

 Ogre novada dome

 lietvedības nodaļas vadītāja

 augstākā

17

 Anna Eniņa

1957

 SIA " Jaunogre 96'', Aptieka ''Mālkalne''

 aptiekas vadītāja

 augstākā

18

 Ilona Reinholde

1971

 Ogres novada pašvaldība

 sociālā darba vadītāja darbam ar ģimenēm un bērniem

 augstākā

19

 Valentīna Dārzniece

1941

 Ogres novada sociālais dienests

 Sociālā darba organizatore

 vidējā

20

 Anita Ausjuka

1956

 Ogres novada dome

 kultūras, izglītības un sporta darba koordinatore

 augstākā

 

Politiskā partija "OGRES NOVADAM"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Edvīns Bartkevičs

1956

 Ogres novada dome

 priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Pēteris Dimants

1980

 Ogres novada dome

 deputāts

 augstākā

3

 Jānis Latišs

1973

 SIA "Impero Investments"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Ludmila Sokolova

1945

 Jaunogres Vidusskola

 direktore

 augstākā

5

 Andrejs Ceplītis

1958

 SIA Ogres prestižs

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Ligita Zadvinska

1959

 PA Ogres novada Kultūras centrs

 direktore

 augstākā

7

 Jānis Stafeckis

1957

 Taurupes pagasta padome

 priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Airisa Lepere

1941

  LIZDA Ogres rajona padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

9

 Ivars Dreimanis

1955

 SIA Ogres rajona slimnīca

 Diagnostiskās radioloģijas nodaļas vadītājs

 augstākā

10

 Juris Kusiņš

1963

 SIA Kārļi

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

11

 Sarmīte Kirhnere

1954

 VID Rīgas reģionālā iestādes Ogres nodaļa

  Nodokļu maksātāju konsultāciju daļas priekšniece

 augstākā

12

 Ojārs Atslēdziņš

1963

 Madlienas pagasta pašvaldība

 izpilddirektors

 augstākā

13

 Valentīna Sviķkalne

1948

 PA Mālkalne

 tehniskās plānošanas nodaļas vadītāja

 augstākā

14

 Līvija Rijze

1952

 SIA Līvija un ko

 Valdes locekle

 augstākā

15

 Jana Briede

1982

 Ogres novada dome

 Perspektīvās attīstības nodaļas vadītāja

 vidējā

16

 Vilnis Sirsonis

1965

 Ķeipenes pagasta pašvaldība

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

17

 Pēteris Bužers

1970

 SIA Ceļdaris

 tehniskais direktors

 augstākā

18

 Andris Ronis

1950

 Suntažu pagasta pašvaldība

 izpilddirektors

 augstākā

19

 Anita Gutāne

1960

 Ogresgala pamatskola

 direktora vietniece

 augstākā

20

 Raimonds Javoišs

1942

 Ogres novada dome

 priekšsēdētāja padomnieks

 vidējā

 

"Jaunais laiks"
 


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ludvigs Tribockis

1961

 Ogres novada dome

 Ogres novada domes deputāts

 vidējā

2

 Valda Gaile

1951

 IK ''VG''

 Juriste

 augstākā

3

 Ilga Vecziediņa

1949

 Ogres novada dome

 Ogres novada domes deputāte

 augstākā

4

 Georgs Gutpelcs

1936

 Sporta klubs ''Vārpa''

 Priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Iveta Liniņa

1964

 Madlienas pagasta padome

 Padomes deputāte

 augstākā

6

 Māra Rudzāte

1947

 SIA''AROSA -R''

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

7

 Maiga Livčāne

1948

 Lauberes pagasta biblioteka

 Bibliotekas vadītāja

 augstākā

8

 Jevgēnijs Liepa

1954

 Madlienas vidusskola

 Sporta skolotājs

 augstākā

9

 Dace Krievāne

1948

 Daces Krievānes ārstu prakse

 Ārste

 augstākā

10

 Aivars Vekmanis

1950

 Ogres Amatniecības vidusskola

 Direktora vietnieks

 augstākā

11

 Artis Galejs

1979

 SIA ''EKO īpašums''

 Valdes loceklis

 augstākā

12

 Aina Murāne

1962

 Ogres Amatniecības vidusskola

 Dienesta viesnīcas vadītāja

 augstākā

13

 Jurijs Ivanovs

1985

 SIA''PEAF''

 Nekustamo īpašumu nodaļas vadītājs - jurists

 augstākā

14

 Uldis Eiduks

1976

 SIA''Cūku ciltsdarba centrs''

 Direktors - veterinārārsts

 augstākā

15

 Antoņina Lampicka

1945

 Glasmir Latvija Cenu paradīze

 veikala vadītāja

 vidējā

16

 Aleksandrs Lisovskis

1946

 Latvijas Samariešu apvienība

 Sociālais aprūpētājs

 vidējā

17

 Līga Gaigalniece

1969

 SIA ''SEKO''

 Operatore

 augstākā

18

 Gizela Vilcāne

1945

 Ogres Amatniecības vidusskola

 Skoltāja

 augstākā

 

"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(4)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Laizāns

1965

 SIA "Comvill'

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Tatjana Ivakina

1975

 individuālais uzņēmējs

 nagu kopšanas specialists

 vidējā

3

 Inna Rihtere

1980

 SIA "TGS Baltic"

 direktore

 augstākā

4

 Sergejs Novikovs

1978

 nav

  

 augstākā

 

"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Edijs Eisaks

1978

 A/S "Parex banka"

 Ogres filiāles pārvaldnieks

 augstākā

2

 Viktors Margevičus

1962

 SIA"Astoka"(Latvija)

 Valdes loceklis,direktors

 vidējā

3

 Dace Jaunzeme

1969

 VSIA "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca"

 Kapelāns

 augstākā

4

 Aivars Helmūts Grabis

1944

 SIA"Hansa Electronic"

 Kvalitātes inženieris

 augstākā

5

 Auseklis Bērziņš

1960

 IK"Defars"

 Mārketinga vadītājs

 vidējā

6

 Ēvalds Batarāgs

1954

 AAS"Balta",Ogres filiāle

 Apdrošināšanas konsultants

 augstākā

7

 Elīna Vanaga

1979

 AAS"Gjensidige Baltic"

 Ogres filiāles vadītāja

 augstākā

8

 Aleksandrs Kašs

1953

 SIA "Hanzas elektronika"

 Saimniecības daļas vadītājs

 augstākā

9

 Uldis Bergmanis

1976

 SIA"Sangrals"

 Buvdarbu vadītājs

 augstākā

10

 Anete Antrope

1989

 Pašnodarbināta persona

  

 vidējā

11

 Elīna Eida

1989

 Pašnodarbināta persona

  

 vidējā

12

 Mārtiņš Pricītis

1978

 A/S "Rīgas piena kombināts"

 Finanšu daļas vadītājs

 augstākā

13

 Andris Gračkovs

1979

 SIA "Logu exports"

 Projektu vadītājs

 vidējā

14

 Elīna Cileviča

1980

 Ķeipenes pamatskola

 Mūzikas skolotāja

 augstākā

 

"Tautas partija", "Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"
 


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 JĀNIS PETROVIČS

1950

 Suntažu pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 GUNĀRS KĀRKLIŅŠ

1953

 SIA "IG Centrs"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

3

 JURIS TUKIŠS

1955

 Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvalde

 pārvaldes vadītājs

 augstākā

4

 INETA TAMANE

1962

 Ogres 1.vidusskola

 direktore

 augstākā

5

 RITA GRĀVĪTE

1963

 Ogres rajona Madlienas pagasta pašvaldība

 padomes priekšsēdētāja

 augstākā

6

 SOLVITA ĶIKĀNE

1975

 ZM Lauku atbalsta dienests Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvalde

 pārvaldes vadītāja vietniece

 augstākā

7

 RUTA RABČEVSKA

1947

 R.Rabčevskas ārsta prakse

 pediatre

 augstākā

8

 VALDIS MŪRNIEKS

1946

 Ogres novada dome

 Ogres novada dome jurists

 augstākā

9

 LONIJA PUŠMUCĀNE

1950

 Taurupes vidusskola

 direktore

 augstākā

10

 VERA HERMANE

1948

 Mazozolu pamatskola

 direktore

 augstākā

11

 MARIJA PELSE

1957

 SIA "M.Pelses ASB"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

12

 MĀRIS KURILOVIČS

1959

 Ogres novada sporta centrs

 direktors

 augstākā

13

 RAISA ALBERTA

1960

 SIA "Ciemupe"

 vadītāja

 vidējā

14

 ANNA ŽUKOVSKA

1948

 SIA "Salaspils Sprīdītis"

 galvenā grāmatvede

 vidējā

15

 ANDRIS KRAVALIS

1977

 SIA "Eiro Steel"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

16

 MĀRIS JEKOVIČS

1965

 SIA "Elisits"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

17

 ANDRIS SOSNARS

1966

 Ogres novada sporta centrs

 šautuves administrators

 augstākā

18

 GUNDEGA DEĢE

1971

 P/A "Mālkalne"

 sabiedrisko attiecību speciāliste

 augstākā

19

 KIRA IGNATJEVA

1959

 SIA "Glābējs"

 direktora vietniece

 vidējā

20

 KĀRLIS ANTONOVS

1958

 Ķeipenes pagasta padome

 deputāts, ceļu fonda vadītājs

 vidējā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Uldis Jankovičs

1973

 Taurupes pagasta padome

 Lauku attīstības speciālists

 vidējā

2

 Agris Kazeļņiks

1973

 A/S Latvijas Gāze

 Atslēdznieks

 vidējā

3

 Rolands Millers

1983

 Ogres novada dome

 deputāts

 vidējā

4

 Kristaps Bērziņš

1984

 Biedrība "LBD Motorsports"

 valdes loceklis

 vidējā

5

 Māris Preimanis

1946

 pensionārs

  

 augstākā

6

 Jāzeps Janiševs

1955

 Ogres novada pensionāru biedrība

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

7

 Dagnija Spulle

1962

 Ogres novada p/a "Mālkalne"

 ēku un teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāja palīgs

 augstākā

8

 Juris Vaskāns

1972

 VAS "Privatizācijas Aģentūra"

 Valdes loceklis

 augstākā

9

 Sandra Vītoliņa

1957

 Individuālais darbs

 Juriste

 augstākā

10

 Sandra Upeniece

1962

 AS "Uzņēmēju Trasta Kompānija", viesnīca "Club 1934"

 direktora vietniece- sabiedrisko attiecību speciāliste

 vidējā

11

 Aivars Broks

1969

 Ogres Lauku konsultāciju birojs

 Lauku attīstības speciālists

 augstākā

12

 Māris Aberiņš

1949

 individuālais komersants Ogres novads Krapes. pag. Alaki

 individuālais komersants

 augstākā

13

 Lilija Paegle

1950

 Biedrība "Otrās mājas"

 vadītāja

 vidējā

14

 Arturs Cīrulis

1952

 Ogres meža tehnikums

 Saimniecības vadītājs, skolotājs

 augstākā

15

 Inese Sandore

1965

 Krapes pagasta padome

 padomes priekšsēdētāja

 vidējā

16

 Jāzeps Susejs

1957

 SIA Krūklēni

 valdes loceklis

 augstākā

17

 Ieva Kristapsone

1981

 AS Swedbank

 Uzņēmumu projektu menedžeru asistente

 augstākā

18

 Dainis Lapsa

1950

 Ogres neredzīgo biedrība

 priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

19

 Ēriks Žagars

1948

 Suntažu pagasta padome

 Deputāts

 vidējā

20

 Valdis Dzenis

1940

 pensionārs

  

 augstākā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Jansons

1961

 SIA"REDMARS"

 tehniskais direktors

 vidējā

2

 Jānis Balodis

1940

 pensionārs

  

 augstākā

3

 Vladimirs Paškovičs

1980

 SIA "ZHG"

 projektu vaditājs

 augstākā

4

 Lidija Strelkova

1951

 Jaunogres vidusskola

 skolotāja

 augstākā

5

 Daina Sergejeva

1980

  Ogres ģimnāzija

 skolotāja

 augstākā

6

 Tālivaldis Pūris

1947

 SIA "LTRA"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

7

 Sergejs Lovčinovskis

1981

 SIA Ogres Jumis

 konsultants

 vidējā

8

 Andrejs Ščipanovs

1964

 SIA "Baltic Motors Ltd"

 tehniskais konsultants

 vidējā

9

 Anželika Kalnbērza

1968

 SIA "Business Intelligent Service"

 valdes loceklis

 augstākā

10

 Fjodors Maļonkins

1953

 pensionārs

  

 augstākā

11

 Kristīne Grigorjeva

1981

 SIA "Vike"

 izpilddirektore

 vidējā

12

 Rimma Ivančenko

1966

 Jaunogres vidusskola

 skolotāja

 augstākā

13

 Lauris Vecziediņš

1981

 Rīgas Valsts tehnikums

 pasniedzējs

 augstākā

14

 Jānis Hmeļņickis

1975

 SIA "Arčers"

 būvdarbu vadītājs

 vidējā

15

 Gatis Eglītis

1988

 PA "Mālkalne"

 tehniskās informācijas tehniķis

 vidējā

 

"Kristīgi demokrātiskā savienība"
  


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Raimonds Pabrieža

1959

 SIA "Monta Anno 1987"

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Artūrs Vjakse

1985

 SIA "Ezersaule"

 Valdes loceklis

 augstākā

3

 Ervīns Svilāns

1977

 Ogres sv.Meinarda Romas katoļu draudze

 akolīts - katehēts

 augstākā

4

 Ieva Margarita Ozola

1958

 SIA "Ogres privātskola"

 valdes locekle

 augstākā

5

 Nils Veidemanis

1967

 A/S Sidrabe

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Natālija Ketnere

1962

 SIA "Ketner"

 direktore

 augstākā

7

 Astrīda Ārmane

1957

 Suntažu vidusskola

 direktore

 augstākā

8

 Jekaterina Pihtina

1981

 IK "Eirofest"

 direktore

 augstākā

9

 Maruta Delpere

1958

 Valsts probācijas dienests Ogres teritoriālā strukturas vienība

 vecākā referente

 augstākā

10

 Imants Dudarevs

1964

 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Ogres brigāde

 komandieris

 augstākā

11

 Pēteris Sakalaurs

1940

 Latvijas Policijas akademijas

 Krimināltiesību katedras docents

 augstākā

12

 Helēna Ansone

1946

 SIA "Summas"

 komercdirektore

 augstākā

13

 Viktorija Ivanova

1957

 Ogres mūzikas skola

 pedagogs

 augstākā

14

 Inese Rūtiņa

1959

 Ogres nodaļas sociālais dienesta krīzes centrs Laipas

 psihologs, psihoterapeits

 augstākā

15

 Antra Ostrovska

1969

 SIA "Glasma"

 finansiste

 augstākā

16

 Laura Pabērze

1987

 SIA "Apranga"

 pārdevēja- konsultants

 vidējā

17

 Regīna Scibor-Gurkovska

1948

 Pašnodarbinātā

  

 augstākā

18

 Sandra Eglīte

1970

 Ogres pašvaldības Lauberes bērnunams "Laubere"

 sociālais aprūpētājs

 vidējā

19

 Guntars Želvis

1981

 PA Mālkalne

 Pilsētas labiekārtotājs

 vidējā

20

 Inguna Šnokāne

1965

 Ogres profesionāla vidusskola

 skolotāja

 augstākā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form