(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rūjienas novada dome
"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Guntis Gladkins

1969

 Rūjienas pilsētas dome

 domes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Armands Taims

1964

 Lodes pagasta padome

 pagasta padomes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Regīna Liepiņa

1951

 Ipiķu pagasta padome

 pagasta padomes sekretāre

 vidējā

4

 Gita Zariņa

1960

 Vilpulkas sākumskola

 direktore

 augstākā

5

 Ilze Leska

1964

 Jeru pamatskola

 direktore

 augstākā

6

 Jānis Galzons

1954

 Rūjienas mākslas skola

 direktors

 augstākā

7

 Guna Ķibere

1968

 Rūjienas pilsētas dome

 tūrisma informācijas un uzņēmējdarbības atbalsta centrs

 augstākā

8

 Inese Roķe

1957

 Lodes pagasta padome

 lauku attīstības speciāliste

 augstākā

9

 Madars Kalniņš

1974

 SIA "Rostes"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

10

 Indulis Āboltiņš

1956

 SIA "VRPB"

 valdes loceklis

 augstākā

11

 Ainārs Vorps

1964

 Z/S "Krastkalni"

 līdzīpašnieks

 vidējā

12

 Modris Karselis

1955

 Sociālās aprūpes centrs "Rūja"

 direktors

 augstākā

13

 Anita Apše

1950

 Rūjienas pilsētas dome

 sociālā dienesta vadītāja

 augstākā

14

 Dairis Šmits

1968

 SIA "Helda"

 valdes loceklis

 vidējā

15

 Madars Zariņš

1971

 Ziemeļvidzemes virsmežniecība

 vecākais inspektors medību jautājumos

 augstākā

16

 Inga Denisenko

1970

 Sociālās aprūpes centrs "Rūja"

 tehniskās struktūrvienības vadītāja

 vidējā

17

 Aivars Gailis

1958

 A/S "Sadales tīkli"

 Valmieras nodaļas vecākais meistars

 augstākā

18

 Dagnis Čākurs

1967

 SIA "Liepkalni"

 valdes loceklis

 vidējā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 ANNA AUNIŅA

1954

 Vilpulkas pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

2

 AIGARS BIRKAVS

1958

 LKS "Laikmets"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 IVO ZĀLĪTE

1971

 SIA "SANAT"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

4

 DAGNIJA POZŅAKA

1964

 Vilpulkas pagasta padome

 sekretāre

 augstākā

5

 ULDIS ŽĪGURS

1965

 Rūjienas vidusskola

 mājturības un tehnoloģiju, rasēšanas skolotājs

 augstākā

6

 OLGA ZARIŅA

1960

 Ipiķu pagasta padome

 priekšsēdētāja

 vidējā

7

 KAIJA LAURE

1957

 Lodes pagasta padome

 kultūras darba organizatore

 vidējā

8

 JURIS OZOLS

1951

 SIA "Stingers Plus"

 filiāles vadītājs

 vidējā

9

 GATIS BURVIS

1965

 Rūjienas vidusskola

 skolotājs

 augstākā

10

 AIDA VASIĻJEVA

1950

 Rūjas pamatskola

 direktora vietniece ārpusklases darbā, speciālais pedagogs

 augstākā

11

 SARMĪTE BRIGITA BLŪMENA

1961

 Valsts Meža dienests. Ziemeļvidzemes virsmežniecība, Rūjienas mežniecība

 mežziņa vietniece

 augstākā

12

 OJĀRS ĀBOLS

1954

 Sociālās aprūpes centrs "Lode"

 saimnieciskās daļas vadītājs

 augstākā

13

 EDGARS BĀRENS

1977

 SIA "ARTEKO"

 projektu vadītājs

 vidējā

14

 MĀRĪTE SILIŅA

1961

 Rūjas pamatskola

 sākumskolas skolotāja

 augstākā

15

 JURIS ALPS

1959

 Jeru pamatskola

 mājturības un dabas zinību skolotājs

 augstākā

16

 KĀRLIS AIVARS SKUJA

1954

 Zemnieku saimniecība "Zemgaļi"

 zemnieks

 pamata

17

 AIJA DUKURE

1973

 Rūjas pamatskola

 direktora p.i.

 augstākā

18

 ANITA SKALBERGA

1942

 Pensionāre

  

 vidējā

 

Tautas partija
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Valdis Zariņš

1955

 Naukšēnu vidusskola

 Direktors

 augstākā

2

 Ģirts Bišofs

1944

 Rūjienas vidusskola

 Direktors

 augstākā

3

 Pēteris Rešetins

1952

 Rūjienas pilsētas dome

 Saimniecisko darbu vadītājs

 augstākā

4

 Vita Melbārde

1966

 Rūjienas kultūras nams

 Direktore

 augstākā

5

 Ilze Berga

1954

 SIA "Zaltes"; SIA"Ābeles"

 Valdes locekle

 vidējā

6

 Guntis Namnieks

1964

 SIA "Kolanda"

 Menedžeris

 pamata

7

 Sandra Rešetina

1954

 Rūjienas SPII "Vārpiņa"

 Pirmsskolas skolotāja

 augstākā

8

 Ronalds Reuts

1970

 Oō TRANSSFERA-DR

 Valdes loceklis

 augstākā

9

 Ginta Balode

1962

 Specializētais Valsts sociālās aprūpes centrs "Rūja"

 Sociālais darbinieks

 augstākā

10

 Ēriks Čākurs

1953

 SIA "Selgas Ē.G."

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

11

 Valdis Leska

1961

 Latvijas Aitu Audzētāju Asociācijas biedrības kontrolizaudzēšanas stacija Jeru pagasta "Klimpās"

 Direktors

 vidējā

12

 Miķelis Mežals

1942

 Vidzemes slimnīca

 Pārvaldnieks

 augstākā

13

 Silva Liepiņa

1961

 Rūjienas vidusskola

 Skolotāja

 augstākā

14

 Dzintars Kalniņš

1949

 Rūjienas mūzikas skola

 Direktors

 augstākā

15

 Mārtiņš Kalve

1989

 Skolnieks

  

 pamata

16

 Agnese Inese Pakalne

1950

 Rūjienas vidusskola

 Skolotāja

 augstākā

17

 Valerijs Markins

1967

 Jeru pamatskola

 Skolotājs

 augstākā

18

 Andris Builis

1951

 Rūjienas vidusskola

 Šoferis

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form