(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Salaspils novada dome
"Jaunais laiks", Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Raimonds Čudars

1974

 zvērinātu advokātu birojs ''Spāde un Miķelsons''

 zvērināts advokāts

 augstākā

2

 Zoja Rimša

1954

 Salaspils novada dome

 domes priekšsēdētāja vietniece

 augstākā

3

 Ansis Grantiņš

1978

 SIA ''Infosab''

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Kārlis Kavass

1979

 pašnodarbināts

 Konsultants ES finansējuma piesaistes jomā

 augstākā

5

 Vera Kalniņa

1956

 Salaspils 1. vidusskola

 direktore

 augstākā

6

 Kaspars Brunovskis

1974

 Z/S ''Ezerkauliņi''

 īpašnieks

 vidējā

7

 Daiga Orbidāne

1961

 Salaspils novada pašvaldības iestāde Salaspils novada bibliotēka

 direktore

 augstākā

8

 Valdis Circenis

1964

 A/S ''Roga-Agro''

 valdes loceklis

 augstākā

9

 Anita Trumpe

1968

 Sociālās integrācijas valsts aģentūras Karjeras veidošanas nodaļa

 sociālā atbalsta speciālists

 augstākā

10

 Valdis Dubovskis

1948

 pensionārs

  

 vidējā

11

 Edgars Sējējs

1979

 SIA ''M Lite Stage and Light''

 projektu vadītājs

 vidējā

12

 Inese Silabriede

1959

 Latvijas Republikas Saeimas saimnieciskā komisija

 konsultante

 augstākā

13

 Andris Umbraško

1978

 SIA ''Sporta halle''

 tehniskais direktors

 augstākā

14

 Pēteris Spolītis

1944

 Salaspils novada domes komunālais dienests

 strādnieks

 vidējā

15

 Aivars Grebežnieks

1954

 SIA ''Līgo''

 valdes loceklis

 vidējā

16

 Dmitrijs Vitjazevs

1981

 SIA ''EWE''

 jurists

 augstākā

17

 Arnis Šņepsts

1972

 LR Pārtikas un veterinārais dienests

 informātikas departamenta direktora vietnieks

 augstākā

18

 Igors Martjanovs

1975

 SIA ''Lukoil Baltija R''

 komercdirektors, naftas bāzes vadītājs

 augstākā

19

 Anna Kavasa

1950

 Salaspils novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde ''Ritenītis''

 vadītāja

 augstākā

20

 Ēriks Miķelsons

1945

 Salaspils pašvaldības iestāde kultūras nams ''Rīgava''

 direktors

 vidējā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Mihails Rogals

1939

 Salaspils novada dome

 Deputāts

 augstākā

2

 Genadijs Volodins

1960

 Salaspils novada dome

 Deputāts

 augstākā

3

 Ludmila Fedorkova

1968

 Sabiedrība ar ierobežoto atbildību "Aparts"

 Operātore

 vidējā

4

 Dmitrijs Kancevičs

1977

 Salaspils novada dome

 Deputāts

 augstākā

5

 Vladlens Jurgensons

1977

 Sabiedrība ar ierobežoto atbildību "Latvijas propānu gāze" Garkalnes rajona pārvalde

 Galvenais inženieris

 vidējā

6

 Jadviga Rižkova

1941

 Gaismas speciālā internatpamatskola

 Skolotāja

 augstākā

7

 Juris Jermacāns

1951

 Salaspils novada dome

 Sakaru tehniķis

 vidējā

8

 Maira Mihaļonoka

1958

 Sabiedrība ar ierobežoto atbildību "Maruss"

 Valdes loceklis

 vidējā

9

 Roberts Kramarovs

1980

 Akciju sabiedrība "Latvenergo" Rīgas HES

 Dispečers

 augstākā

10

 Jūlja Gorbačevska

1985

 mājsaimniece

  

 pamata

11

 Valentīna Orlova

1948

 Pensionāre

  

 augstākā

12

 Aleksandrs Mikitovs

1958

 Sabiedrība ar ierobežoto atbildību "Būvdrošība"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

13

 Poļina Ivļeva

1989

 Studē

  

 vidējā

14

 Andrejs Šepeļovs

1980

 bezdarbnieks

  

 vidējā

15

 Anastasija Koškina

1986

 Sabiedrība ar ierobežoto atbildību "Zi - Tex"

 Komercdirektors

 vidējā

16

 Mihails Osiņenko

1986

 bezdarbnieks

  

 vidējā

 

"DEMOKRĀTI.LV"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vjačeslavs Fanduls

1969

 Hokeja klubs "ASK Ogre"

 hokeja spēlētājs

 vidējā

2

 Arina Guseva

1983

 SIA "Reaton Ltd"

 mārketinga speciāliste

 augstākā

3

 Jurijs Gusevs

1955

 SIA "Gusev"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

4

 Aleksandrs Semerikovs

1949

 SIA "DGS"

 tehniskais direktors

 vidējā

5

 Anna Bezuglova

1985

 SIA "LBRA"

 projektu vadītāja

 augstākā

6

 Kārlis Tilts

1967

 SIA "RVC serviss"

 valdes loceklis

 vidējā

7

 Valērijs Judins

1964

 SIA "Valežs"

 valdes loceklis

 augstākā

8

 Vladislavs Judins

1989

 "IQ Labs Inc."

 programmētājs

 vidējā

9

 Svetlana Trumpele

1967

 S.Trumpeles ģimenes ārsta prakse

 prakses vadītāja, ģimenes ārste

 augstākā

10

 Marats Silkins

1990

 students, Latvijas Universitātē politikas zinātnes programmā

  

 vidējā

11

 Rolands Kuļa

1974

 pašnodarbinātais

  

 pamata

12

 Jeļena Doļinova

1970

 Pašnodarbinātā persona

 friziere

 vidējā

13

 Andris Martukāns

1978

 SIA "ALKOM TRANS"

 rezerves daļu nodaļas vadītājs

 vidējā

 

Zaļo un Zemnieku savienība, "Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andrejs Svilāns

1968

 Valsts aģentūra "Nacionālais botāniskais dārzs"

 Direktors

 augstākā

2

 Olga Pāvulīte

1949

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Brigs AB"

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Jānis Nebars

1985

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Loco"

 Direktors

 augstākā

4

 Rudīte Ķikuste

1951

 Rīgas pašvaldības Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Juglas nami"

 Sabiedrisko attiecību speciāliste

 augstākā

5

 Jeļena Paziko

1961

 Salaspils 2. vidusskola

 Skolotāja

 augstākā

6

 Ainārs Lāčgalvis

1962

 Latvijas Republikas Zemkopības ministrija

 Vecākais referents

 augstākā

7

 Arnis Salmanis

1966

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Sempre Avanti"

 Valdes loceklis

 vidējā

8

 Vadims Berežkovs

1970

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību " Credo 3"

 Braukšanas mācību instruktors

 vidējā

9

 Ernests Moisejs

1954

 Akciju sabiedrība "BIOLAT"

 Darba organizacijas inženieris

 vidējā

10

 Ansis Ķiesneris

1966

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A.Ķiesnera zobārstniecības privātprakse"

 Valdes loceklis

 augstākā

11

 Silvija Sadovska

1953

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību " Ideju fabrika"

 Reklāmas konsultante

 vidējā

12

 Vita Gorska

1968

 Akciju sabiedrība "Latvenergo"

 Kvalitātes sistēmas vadītāja

 augstākā

13

 Anita Sīle

1968

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LATICRETE BALTIC LTD"

 Juriste

 augstākā

14

 Laima Smurģe

1959

 Valsts ieņēmumu dienesta Rīgas Muitas reģionālā iestāde

 Vecākais muitas eksperte

 augstākā

15

 Arvīds Bērziņš

1948

 Valsts aģentūra " Latvijas zivju resursu atražošana" filiale " Dole"

 Zivkopības strādnieks

 vidējā

16

 Vera Truhina

1953

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RA&RISS"

 Direktore

 augstākā

17

 Aleksandra Meļņikova

1970

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ALMEGO"

 Juriste

 augstākā

18

 Elita Ziemele

1961

 Valsts ieņēmumu dienests Lielo nodokļu maksātāju pārvalde

 Galvenā nodokļu inspektore

 augstākā

19

 Ilona Bagirova

1967

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību " Ilonas Bagirovas ārsta prakse"

 Zobārste

 augstākā

20

 Inga Bišere

1976

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bišera Auto"

 Lietvede

 vidējā

 

"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(20)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Juris Putniņš

1947

 Salaspils novada dome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Malda Caune

1958

 Salaspils novada dome

 Finanšu un grāmatvedības uzskaites daļas vadītāja

 augstākā

3

 Vilnis Grīviņš

1955

 Salaspils novada dome

 Deputāts

 augstākā

4

 Vita Upmane

1965

 Salaspils veselības centrs

 Valdes locekle

 augstākā

5

 Visvaldis Vasarietis

1947

 Sociālā aprūpes māja

 Direktors

 augstākā

6

 Lolita Trukšāne

1967

 Salaspils novada dome

 Sabiedrisko attiecību speciāliste

 augstākā

7

 Lilita Bērziņa

1952

 Salaspils novada dome

 Konsultante dzīvokļu jautājumos

 augstākā

8

 Silvija Pivore

1951

 PII "Saime"

 Vadītāja

 augstākā

9

 Ojārs Kramiņš

1979

 Salaspils novada dome

 Dārznieks, labiekārtošanas inženieris

 vidējā

10

 Jeļena Ričko

1949

 Rīgas Romas katoļu garīgais seminārs

 Administratore

 vidējā

11

 Jānis Līcis

1953

 Salaspils novada dome

 Ceļu būvuzraugs

 augstākā

12

 Pēteris Lasmanis

1978

 Salaspils bērnu sporta skola

 Direktors

 augstākā

13

 Inga Ģēģere

1967

 PII "Daugaviņa"

 Vadītāja

 augstākā

14

 Ināra Jēkabsone

1957

 ZAB "Kāzuss"

 Zvērināta advokāte

 augstākā

15

 Ruta Ilgaža

1972

 Salaspils novada dome

 Investīciju ieviešanas daļas vadītāja

 augstākā

16

 Diāna Strazdiņa

1987

 VID Finanšu Pārvalde

 Vecākā speciāliste

 augstākā

17

 Marija Šenne

1949

 Sociālais palīdzības nams

 Pārvaldnieka vietniece

 vidējā

18

 Zigmārs Zeimulis

1967

 Salaspils novada dome

 Komunālās daļas vadītājs

 augstākā

19

 Tamāra Eiferova

1974

 Asociācija "Peace through the culture"

 Pedagoģe - horiogrāfe

 augstākā

20

 Aleksandrs Benskis

1966

 Sporta klubs "Kengaross"

 Direktors, treneris

 vidējā

 

Partija "LPP/LC"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(11)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vjačeslavs Troškovs

1968

 Rīgas pašvaldības SIA "Ķengaraga nami"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Veneranda Bogdāne-Rogozina

1963

 Salaspils 2. vidusskola

 direktore

 augstākā

3

 Vladislavs Haļuks

1989

 Rīgas Tehniskā universitāte

 students

 vidējā

4

 Andris Kalniņš

1975

 SIA "Konor"

 darbu vadītājs

 vidējā

6

 Ivans Jurkoits

1960

 SIA "Vito pro"

 stradnieks

 vidējā

7

 Andris Ikvilds

1966

 VAS "Latvijas pasts"

 iekšējais auditors

 augstākā

8

 Ilona Kalniņa

1970

 SIA "Maxima"

 pārdevēja

 vidējā

9

 Irina Muļjanova

1985

 nav

 bezdarbniece

 vidējā

10

 Igors Vitohins

1988

 SIA "Jumi"

 datoru operators

 vidējā

11

 Vladimirs Kļancevičs

1975

 Rīgas TEC-2

 inženieris - siltumtehniķis

 augstākā

12

 Igors Ļapins

1975

 Rīgas HES

 dispečeru dienesta vadītājs

 augstākā

 

Rīcības partija
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(6)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Nadežda Krūze

1962

 nav

  

 augstākā

2

 Nikolajs Zaščirinskis

1958

 nav

  

 augstākā

3

 Ludmila Kuzina

1954

 SIA Selta

 Valdes priekšsēdētāja

 vidējā

4

 Jeļena Hrenova

1984

 nav

  

 vidējā

5

 Oļegs Sidorovs

1969

 CBF "Ļ-ko"

 Mehāniķis

 vidējā

6

 Antoņina Kļepikova

1963

 VSIA "Bērnu Klīniskā Universitātes slimnīca" Klīniski-diagnostiskā laboratotija

 Klīniskās laboratorijas virsmāsa, laboratorijas fe

 vidējā

 

"PCTVL - Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(10)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aleksandrs Prutkovs

1967

 Salaspils novada Dome

 Informācijas daļas vadītāis

 vidējā

2

 Andrejs Janičevs

1968

 SIA "BNB",

 Rīkotājdirektors

 augstākā

3

 Vadims Gailišs

1964

 Saeima kanceleja. Rīga, Jēkaba iela 11

 Deputāta palīgs

 vidējā

4

 Sergejs Gorbačenko

1955

 SIA "4S". Salaspils

 direktors

 vidējā

5

 Ināra Fomina

1990

 nav

 nav

 vidējā

6

 Viktors Jolkins

1976

 SIA "Spakas"

 Pārdevies

 augstākā

7

 Aļona Prutkova

1971

  SIA "VAS P. Stradiņa KUS"

 Ārsts

 augstākā

8

 Vjačeslavs Petrovs

1968

 SIA "Inuta"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

9

 Oļegs Černodons

1980

 SIA "DIVES Reklāma"

 Dizaina studijas vadītājs

 augstākā

10

 Kristina Galihanova

1979

 Salaspils novada Dome

 Tehniskās daļas vides inženiere

 augstākā

 

PAR DZIMTENI!
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(12)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vladislavs Naudušēvics

1951

 Salaspils novada būvvalde

 būvinspektors

 vidējā

2

 Oļegs Aksenovs

1939

 Rīgas Domes izglītības, jaunatnes un sporta Departaments, Rīgas 6. Vidusskola

 fizikas skolotājs

 augstākā

3

 Juris Kozlovskis

1948

 A/S "Latvenergo", Rīgas HES

 inženieris

 augstākā

4

 Andrejs Sorvanovs

1973

 RTEC-2

 energosistēmas inženieris

 augstākā

5

 Anatolijs Domanskis

1976

 SIA "Miolans"

 krāsotājs

 vidējā

6

 Edmunds Barnatovičs

1955

 Rīgas 13. Vidusskola

 sporta skolotājs

 augstākā

7

 Osvalds Trizna

1956

 SIA "OTIA"

 valdes loceklis

 vidējā

8

 Kirils Kondratovs

1983

 SIA "Emida"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Eduards Sušinskis

1982

 nav

  

 vidējā

10

 Ēriks Ekss

1980

 SIA "Anatrons"

 ekspluatācijas daļas vadītājs

 vidējā

11

 Aigars Rusiņš

1980

 nav

  

 vidējā

12

 Inna Beluga

1983

 Salaspils novada Būvvalde

 būvinženieris

 augstākā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form