(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Saulkrastu novada dome
"SABIEDRĪBA CITAI POLITIKAI"
Deputātu kandidātu saraksts

 

 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Baiba Meldere

1957

 Saulkrastu novada dome

 Bāriņtiesas priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Normunds Līcis

1972

 Saulkrastu novada dome

 Teritorijas plānotājs

 augstākā

3

 Selga Osīte

1955

 Saulkrastu novada dome

 Kapu saimniecības pārzine, sēru ceremonijas vadītāja

 vidējā

4

 Edvards Smiltēns

1984

 SIA "Smiltēns&Grīnbergs" juridiskais birojs

 valdes loceklis

 augstākā

5

 Līga Vaidere

1963

 SIA "Aizvēji" viesu nams

 Administratore

 augstākā

6

 Ilze Brumermane

1959

 Algotu darbu nestrādā

 Mājsaimniece

 vidējā

7

 Jānis Daukša

1978

 Saulkrastu vidusskola

 Skolotājs

 vidējā

8

 Velta Kalnakārkle

1949

 Saulkrastu vidusskola

 direktore

 augstākā

9

 Atis Duka

1980

 Plastikas Ķirurģijas Klīnika

 biroja menedžeris

 augstākā

10

 Sigita Kliedere

1970

 Biedrība "Misija" Pakāpieni""

 valdes locekle

 augstākā

11

 Andrejs Ņesterovs

1980

 "Jaunromāns un Ābele" arhitektu birojs

 Arhitekts

 augstākā

12

 Iveta Rozenberga

1967

 Bērnu attīstības centra "Pūces skola"

 vadītāja

 vidējā

13

 Maigonis Lukaševics

1944

 Pašnodarbināta persona

  

 vidējā

14

 Jānis Vasiļevskis

1973

 "Saulkrastu sporta centrs"

 tehniskais pārvaldnieks

 vidējā

15

 Ineta Trapenciere

1963

 Individuālais darbs zobu tehnikā

 Zobu tehniķe

 vidējā

16

 Alīna Vingre

1989

 SIA "Amber Shipping Line"

 personāla inspektore

 vidējā

17

 Rolands Otzulis

1955

 SIA "OSO"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

18

 Ilona Gotharde

1975

 Saulkrastu novada dome

 Juriskonsulte

 augstākā

 

Partija "LPP/LC"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Armands Krūmiņš

1938

 Saulkrastu novada dome

 deputāts

 augstākā

2

 Guntars Zonbergs

1949

 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" Rīgas ceļu rajons

 darbu vadītājs

 vidējā

3

 Vēsma Priedīte

1964

 Bērnu sociālās aprūpes centrs "Pļavnieki"

 direktore

 augstākā

4

 Silvija Maļina

1951

 Individuālais komersants VIA Baltica Saulkrasti

 individuālais komersants

 augstākā

5

 Guntis Kučeruks

1988

 Z/S "Jauneglītes"

 bārmenis

 vidējā

6

 Rinalds Ozols

1980

 SIA "RST Skrūvpāļi"

 valdes loceklis

 augstākā

7

 Kristīne Ješus

1965

 SIA "Klēra J.K"

 valdes locekle

 vidējā

8

 Līga Šarakova

1952

 Valsts aģentūra "Sabiedrība veseslības aģentūra"

 Sabiedrības veselības metodiķe

 augstākā

9

 Signe Sinkeviča

1972

 Saulkrastu novada domes Saulkrastu sporta centrs

 direktora vietniece

 augstākā

10

 Aija Mūrniece

1964

 SIA "Mezgls"

 veikala vadītāja

 vidējā

11

 Aigars Dambinieks

1968

 SIA "SVA-5"

 Direktors

 vidējā

12

 Ilgvars Salmanis

1960

 Skultes pagasta padome

 būvvaldes vadītājs

 augstākā

13

 Edgars Breimanis

1984

 CBF SIA "Binders"

 Tirgzinības speciālists

 vidējā

14

 Juris Krastiņš

1944

 SIA "NAUJA"

 Izpilddirektors

 augstākā

15

 Ints Jurkevičs

1967

 Z/s "Jauneglītes"

 vadītājs

 vidējā

16

 Ingrīda Vilde

1959

 SIA "VIAUTO"

 menedžeris

 vidējā

17

 Mārtiņš Krastiņš

1974

 SIA "NAUJA"

 direktora vietnieks

 vidējā

18

 Andis Ozols

1961

 SIA "KARLO MOTORS"

 remonta iecirkņa vadītājs

 augstākā

 

"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Silavnieks

1962

 AS CATA, Saulkrastu filiāle

 filiāles vadītājs

 augstākā

2

 Valdis Baltiņš

1969

 SIA "Saulkrastu meži"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

3

 Valdis Kalniņš

1947

 Saulkrastu novada pašvaldības policija

 policijas priekšnieks

 augstākā

4

 Agris Zaķis

1970

 SIA "ASK Skultes osta ku;gu remonta cehs"

 pārvaldnieks

 augstākā

5

 Iveta Baltiņa

1977

 PU "Saulkrastu sporta centrs"

 direktors

 augstākā

6

 Guntis Vinteris

1971

 Saulkrastu novada pašvaldības policija

 Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļas priekšnieks

 augstākā

7

 Inese Rimša

1980

 SIA "Eurokonsults"

 konsultante

 augstākā

8

 Pēteris Eihenbaums

1956

 Saulkrastu novada domes Saulkrastu būvvalde

 būvinspektors

 vidējā

9

 Edijs Ekmanis

1981

 SIA "G-Construction"

 valdes loceklis

 augstākā

10

 Vilis Pavlovs

1954

 individuālais darbs

  

 vidējā

11

 Māra Jansone

1972

 Saulkrastu novada dome

 galvenā grāmatvede

 augstākā

12

 Anatolijs Ringačs

1972

 Saulkrastu novada domes Administratīvā komisija

 komisijas loceklis

 vidējā

13

 Uldis Dambekalns

1946

 SIA "Inčupes veselības centrs"

 rīkotājdirektors

 vidējā

14

 Jānis Bogdanovs

1952

 AS CATA Saulkrastu filiāle

 ražošanas inženieris

 augstākā

15

 Dina Misiņa

1966

 SIA Saulkrastu zobārstniecība

 administratore

 vidējā

16

 Jānis Skujiņš

1964

 Saulkrastu novada pašvaldības policija

 patruļdienesta nodaļas priekšnieks

 vidējā

17

 Andris Zemītis

1961

 Pašvaldības SIA Saulkrastu slimnīca

 ķirurgs

 augstākā

18

 Inesis Deniņš

1950

 Saulkrastu novada dome

 priekšsēdētāja vietnieks

 augstākā

 

Sociāldemokrātiskā partija-SDP
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Skopiņš

1982

 SIA ''SAME Latvia''

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Andris Lukaševics

1971

 SIA ''Sakārtots īpašums''

 tehniskais inženieris

 augstākā

3

 Andris Jonāns

1955

 SIA ''LK Niša''

 arhitekts

 augstākā

4

 Edgars Ķesteris

1983

 Saulkrastu pašvaldības policija

 inspektors

 vidējā

5

 Jānis Moors

1980

 pašnodarbināta persona

 uzņēmējs

 augstākā

6

 Sandra Lapkovska

1977

 pašnodarbināta persona

 uzņēmēja

 vidējā

7

 Rita Laka

1932

 pensionāre

  

 pamata

8

 Rinalds Smilga

1976

 Rīgas sanitārā transporta autobāze Saulkrastu slimnīca

 autovadītājs

 vidējā

9

 Jolanta Zlēmeta

1979

 LR Ekonomikas ministrija

 Ārējās tirdzniecības licencēšanas nodaļas vadītāja

 augstākā

10

 Raivo Jēkabsons

1987

 SIA''Taipans''

 operatīvais darbinieks

 vidējā

11

 Kalvis Lasmanis

1981

 SIA ''Radi laukos''

 valdes loceklis

 vidējā

12

 Ilze Vasile

1965

 SIA ''Inelin''

 mārketinga konsultante

 vidējā

13

 Ilze Edžiņa

1985

 AS ''Parex''

 klientu piesaistes speciālits

 augstākā

14

 Ivars Strazdiņš

1972

 SIA ''Binders''

 atslēdznieks

 vidējā

15

 Vita Pētersone

1963

 VAS ''Latvijas Pasts''

 Iekšējā drošības dienesta kontroles daļas analītiķis

 augstākā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(6)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Vera Spirkova

1951

 Pensionāre

  

 augstākā

2

 Maksims Dobenbergs

1969

 SIA "REMUS"

 projektu vadītājs

 augstākā

3

 Svetlana Akopjana

1967

 VAS "Latvijas dzelzceļš"Rīgas ekspluatācijas iecirknis

 Zemitānu stacijas dzelzceļa inženiere

 vidējā

4

 Ivars Vilemsons

1976

 SIA "Cityco"

 valdes loceklis

 vidējā

5

 Arnis Darģis

1963

 Individuālasi komersants "MODĀLS"

 īpašnieks

 augstākā

6

 Juris Provejs

1970

 SIA "Baltijas Jaunatnes Nams"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

 

Partija "Visu Latvijai!"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(4)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Edvīns Sigats

1954

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SIGATS"

 valdes loceklis

 augstākā

2

 Kristaps Līcis

1988

  

  

 vidējā

3

 Krišjānis Dancītis

1925

  

  

 vidējā

4

 Edgars Rozenbergs

1987

  

  

 vidējā

 

"Pilsoniskā savienība"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Artūrs Ancāns

1979

 biedrība "Saulkrastu kultūras un sporta centrs"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Māris Vītols

1959

 SIA "Ora"

 finansu konsultants

 augstākā

3

 Santa Ancāne

1973

 Pašvaldības SIA "Saulkrastu slimnīca"

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

4

 Indriķis Builis

1955

 Valsts aģentūra "Jaunie "Trīs brāļi""

 direktora vietnieks

 augstākā

5

 Vilnis Paiders

1955

 nav

 bezdarbnieks

 augstākā

6

 Andris Burbergs

1987

 Individuālais komersants

 uzņēmējs

 vidējā

7

 Alens Horsts

1973

 SIA "Alens Horsts un partneri"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

8

 Jānis Kantoris

1972

 Rīgas Brīvostas pārvalde

 kapteinis

 vidējā

9

 Mārtiņš Ansonskis

1986

 Biedrība "Jaunatnes un mazākumtautību iniciatīvu, izglītības un integrācijas attīstības biedrība"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

10

 Sigita Simsone

1970

 LTK "AIBE"

 iepirkumu speciālists

 vidējā

11

 Marika Nazarova

1965

 Latvijas Sporta un Pedagoģijas Akadēmija, sporta medicīnas katedra

 lektore

 augstākā

12

 Tatjana Mihailova

1963

 RSZKB, TN "Pēterupe"

 direktore

 augstākā

13

 Mētra Kalniņa

1953

 Eiropas parlaments

 deputāta Ģirta Valda Kristovska palīgs

 vidējā

14

 Agnese Kučeruka

1957

 SIA "Minhauzena Unda"

 grāmatvede

 augstākā

15

 Juris Plakans

1945

 nav

 pensionārs

 vidējā

16

 Ingrīda Gailīte

1962

 Rīgas domes Sociālo jautājumu centrs

 sociālā darbiniece darbam ar klientiem Bērnu klīniniskajā slimnīcā

 augstākā

 

"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ilze Pētersone

1961

 Saulkrastu novada dome

 Saulkrastu novada domes priekšsēdētāja vietniece

 augstākā

2

 Guntars Ozoliņš

1954

 SIA "Saulkrastu komunālserviss"

 Valdes loceklis

 augstākā

3

 Daiga Buša

1962

 Skultes ostas pārvalde

 Valdes priekšsēdētāja

 vidējā

4

 Normunds Strapcāns

1963

 Saulkrastu mežniecība

 Mežsargs

 vidējā

5

 Izita Kļaviņa

1965

 SIA "Nauja"

 Juriste

 augstākā

6

 Ieva Lazdauska

1961

 Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skola

 Direktore

 augstākā

7

 Jogita Skujiņa

1966

 Saulkrastu pašvaldības iestāde " Sociālā aprūpes māja"

 Direktora p.i.

 vidējā

8

 Ilmārs Lielmanis

1960

 SIA "Varita"

 Valdes loceklis, Zvejas kuģa kapteinis

 vidējā

9

 Vilnis Matrozis

1948

 SIA "Saulkrastu komunālserviss"

 Apsaimniekošanas nodaļas vadītājs

 vidējā

10

 Helga Odiņa

1956

 PSIA "Saulkrastu slimnīca"

 Radiologa asistensts

 vidējā

11

 Agnese Nolle

1973

 SIA "Saulkrastu zobārstniecība"

 Vadītāja

 augstākā

12

 Dzintra Rēķe

1953

 Saulkrasti viduskola

 Skolotāja

 augstākā

13

 Dzintra Visocka

1938

 Ādažu brīvā Valdorfa skola

 Ārste

 augstākā

14

 Selga Bedrīte

1954

 Latvijas Televizīja

 Gide

 augstākā

15

 Edgars Peilāns

1983

 SIA "Westnord"

 Zemes ierīcības inženieris/projektu vadītājs

 vidējā

16

 Tālivaldis Bernhards

1941

  

 Pensionārs

 vidējā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andis Kļaviņš

1972

 SIA "Apdrošināšanas Finansu Grupa"

 valdes loceklis

 vidējā

2

 Jautrīte Krūmiņa

1963

 SIA "Ezernieki I"

 valdes loceklis

 augstākā

3

 Juris Garancis

1943

 pašnodarbinātā pesona

 nekustāmo īpašumu eksperts

 vidējā

4

 Diāna Ozoliņa

1975

 pašnodarbinātā persona

 namu pārvaldniece

 augstākā

5

 Aivars Priedītis

1966

 SIA "Piespēle"

 valdes loceklis

 augstākā

6

 Jānis Jeņins

1970

 SIA "ACV status"

 valdes loceklis

 vidējā

7

 Oskars Zviedris

1956

 pašnodarbinātā persona

 zvejnieks

 vidējā

8

 Jolanta Kuzmane

1967

 pašnodarbinātā persona

  

 vidējā

9

 Dace Puriņa

1964

 SIA "Doma"

 mārketinga menedžere

 augstākā

10

 Gita Kizjalo

1964

 SIA "NEITE"

 direktore

 vidējā

11

 Signe Brūvele

1969

 Saulkrastu novada dome

 sociālais darbinieks

 augstākā

12

 Jānis Andersons

1964

 Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienests

 vada komandiera vietnieks

 vidējā

13

 Georgs Mērpolis

1940

 SIA "Ādažu slimnīca"

 saimniecības daļas vadītājs

 augstākā

14

 Romāns Astafjevs

1974

 "ACCENTURE"

 sistēmanalītiķis

 vidējā

15

 Didzis Mālers

1965

 SIA "Rīgas satiksme"

 autobāzes garāžas priekšnieks

 augstākā

16

 Agnese Plēpe

1986

 Rīgas Stradiņa Universitāte

 studente

 vidējā

17

 Māris Muzikants

1962

 SIA "Kalge"

 direktors

 vidējā

18

 Raita Runča

1961

 SIA "Piespēle - 1"

 veikala vadītāja

 vidējā

 

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ervīns Grāvītis

1973

 Saulkrastu novada dome

 Priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Andrejs Arnis

1962

 Saulkrastu novada dome

 Izpilddirektors

 augstākā

3

 Andris Dulpiņš

1958

 Zvejniekciema vidusskola

 Direktors

 augstākā

4

 Igors Akulovs

1979

 Skultes ostas pārvalde

 Pārvaldnieks

 augstākā

5

 Jānis Mickāns

1962

 SIA "Amanda-EA"

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

6

 Ingūna Feldmane

1965

 Saulkrastu novada dome

 Ģimenes atbalsta centra vadītāja

 augstākā

7

 Artis Blankenbergs

1969

 Saulkrastu novada dome

 Zemes ierīkotājs

 vidējā

8

 Antra Deniškāne

1962

 Zvejniekciema vidusskola

 mūzikas pedagogs

 augstākā

9

 Guna Lāčauniece

1952

 Zvejniekciema vidusskola

 Mājturības un tehnoloģijas skolotāja

 augstākā

10

 Gints Gailītis

1962

 SIA "Giva"

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

11

 Vaira Cīrule

1956

 Zvejniekciema vidusskola

 Skolotāja

 augstākā

12

 Sandra Sakse

1962

 SIA "Pietura"

 Valdes priekšsēdētāja

 augstākā

13

 Rūdolfs Ozols

1949

 SIA "Bagāts"

 Valdes loceklis

 vidējā

14

 Kristīne Laganovska

1979

 CBF SIA "Binders"

 Projektu asistente

 augstākā

15

 Andris Vītols

1982

 SIA "MS Līmenis"

 Valdes loceklis

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form