(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Skrundas novada dome
"DEMOKRĀTI.LV"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Nellija Kleinberga

1964

 Latvijas Pilsētu Savienība

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Andris Vilnis Sadovskis

1938

 pensionārs

  

 augstākā

3

 Vilnis Grāvelis

1954

 Skrundas pilsētas ar lauku teritoriju Dome

 Izpilddirektors

 vidējā

4

 Dzintars Strauts

1962

 Oskara Kalpaka Rudbāržu pamatskola

 direktors

 augstākā

5

 Mirdza Raga

1966

 Raņķu pagasta padome

 dzimtsarakstu nodalas vadītāja - saimniecības pārzine

 vidējā

6

 Mārcis Jaunarājs

1950

 SIA "LOJA KVARCS"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

7

 Ainārs Zankovskis

1957

 Skrundas 1.vidusskola

 direktors

 augstākā

8

 Rudīte Kronlaka

1962

 Kuldīgas rajona sporta skola

 Volejbola trenere

 augstākā

9

 Gunta Stepanova

1959

 Skrundas arodvidusskola

 arodmācības skolotāja

 augstākā

10

 Ieva Gerdena

1980

 Fonds "Apgādnieks"

 valdes locekle

 vidējā

11

 Andrejs Salmins

1976

 z/s "Kļavas"

 direktors

 vidējā

12

 Ints Folkmanis

1950

 Kuldīgas rajona policijas pārvalde

 administratīvās nodaļas vadītājs

 vidējā

13

 Valda Grīnberga

1966

 pašnodarbināta persona

  

 vidējā

14

 Gunārs Zeme

1958

 bezdarbnieks

  

 vidējā

15

 Rihards Valtenbergs

1954

 z/s "Valti"

 īpašnieks

 augstākā

16

 Arvīds Kalniņš

1935

 pensionārs

  

 vidējā

17

 Raimonds Lapuķis

1972

 SIA "Alekšupīte"

 līdzīpašnieks

 vidējā

18

 Marina Lākute

1964

 Skrundas pašvaldības iestāde "Skrundas veselības un sociālās aprūpes centrs"

 izpilddirektore

 augstākā

 

"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Santa Lencberga

1970

 Nīkrāces pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Igors Norvaišs

1966

 I.U. Karīna

 Vadītājs

 vidējā

3

 Inta Bergmane

1961

 Māras Ostašovas ģimenes ārsta prakse

 Ārsta palīgs

 vidējā

4

 Juris Jaunzems

1963

 SIA Lankalni

 Valdes priekšsēdētājs

 vidējā

5

 Inese Ivāne

1963

 Nav

 Bezdarbniece

 augstākā

6

 Inga Flugrāte

1966

 Nīkrāces pagasta padome

 Nīkrāces pamatskolas direktore

 augstākā

7

 Svetlana Rudzīte

1970

 Skrundas Arodvidusskola

 Matemātikas skolotāja

 augstākā

8

 Armands Freidenfelds

1965

 SIA Pie Bļodas

 Valdes priekšsēdētājs

 augstākā

9

 Gita Johansone

1963

 Nīkrāces pagasta padome

 Kultūras darba organizatore

 vidējā

10

 Aivars Vīķis

1965

 Z/s Salnas

 Traktorists

 vidējā

11

 Vilnis Fogelis

1935

 Z/s Dūdvalki

 Vadītājs

 vidējā

12

 Alvis Rožkalns

1971

 Z/s Roždārzi

 Vadītājs

 vidējā

13

 Vineta Cāzere

1967

 Saldus Pirmsskolas izglītības iestāde "Cerībiņa"

 Logopēde

 augstākā

14

 Sandra Skalbe

1979

 SIA K-Rauta

 Tirdzniecības menedžere

 vidējā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Benita Lielāmere

1953

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "METPA"

 grāmatvede

 augstākā

2

 Ieva Zuntmane

1982

 Zvērinātu advokātu birojs "A.Zoltners un partneri"

 juriste

 augstākā

3

 Ēriks Grinbergs

1961

 Rīgas Valsts tehnikums

 direktors

 augstākā

4

 Ainars Piļeckis

1973

 Piemājas saimniecība "Dzintari"

 zemnieks

 augstākā

5

 Andris Norvaišs

1969

 Zemnieku saimniecība " Šķēpeļi"

 īpašnieks

 vidējā

6

 Armands Ozerovs

1980

 Zemnieku saimniecība "Gulbji"

 zemnieks

 vidējā

7

 Jānis Brūveris

1972

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Urbumiņš Pluss"

 valdes priekšsēdētājs

 vidējā

8

 Madara Nikāze

1989

 Liepājas universitāte

 studente

 vidējā

9

 Inese Broka

1971

 Zemnieku saimniecība " Rubīni 1"

 īpašniece

 augstākā

10

 Atis Kokmanis

1953

 Dienvidkurzemes virsmežniecība Skrundas mežniecība

 mežsargs

 augstākā

11

 Osvalds Sulojevs

1954

 Skrundas arodvidusskola

 skolotājs

 augstākā

12

 Sindra Bloka

1973

 Frizētava "Balbieris"

 manikīre

 vidējā

13

 Kaspars Lankovskis

1972

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IVKA"

 valdes loceklis

 vidējā

14

 Jānis Lielāmers

1979

 Biedrība "GO GREEN"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

15

 Silva Daubare

1971

 Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SILDA"

 direktora vietniece

 vidējā

 

"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Inga Rence-Remte

1968

 Jaunmuižas pamatskola

 direktore

 augstākā

2

 Aldona Zīdere

1948

 Raņķu pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Ligita Zavicka

1948

 SIA "METSALIITTO LATVIA"

 koksnes iepirkšanas meistare

 vidējā

4

 Dainis Eisaks

1961

 Kuldīgas Energoceltnieks

 iepirkumu aģents

 vidējā

5

 Līvija Ancāne

1961

 SIA "ROGA 1"

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

6

 Ingrīda Strazdiņa

1979

 Individuālais darbs

 friziere

 vidējā

7

 Vita Eglīte

1968

 Biedrība "Lejaskurzeme"

 valdes priekšsēdes vietniece

 vidējā

8

 Māris Andersons

1970

 SIA "MĀJA COHRS KURZEME"

 saimniecības strādnieks

 vidējā

9

 Oskars Zaļkalns

1964

 Valsts meža dienests Dienvidkurzemes virsmežniecība

 inženieris

 augstākā

10

 Sarmīte Geine

1962

 Ģimeņu biedrība "Atvasīte"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

11

 Artis Dziemids

1973

 SIA "DZILAR"

 prokūrists

 vidējā

12

 Dace Mickus

1968

 Rudbāržu sanatorijas internātpamatskola

 direktora vietniece

 augstākā

13

 Kristaps Špels

1987

 VUGD Kuldīgas brigāde Skrundas postenis

 ugunsdzēsējs - glābējs

 vidējā

14

 Anta Storķe

1969

 Skrundas pilsētas ar lauku teritoriju dome

 izpilddirektora palīdze

 augstākā

15

 Andis Daubaris

1974

 SIA "SILDA"

 valdes loceklis

 pamata

 

"Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Inga Rence-Remte

1968

 Jaunmuižas pamatskola

 direktore

 augstākā

2

 Aldona Zīdere

1948

 Raņķu pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Ligita Zavicka

1948

 SIA "METSALIITTO LATVIA"

 koksnes iepirkšanas meistare

 vidējā

4

 Dainis Eisaks

1961

 Kuldīgas Energoceltnieks

 iepirkumu aģents

 vidējā

5

 Līvija Ancāne

1961

 SIA "ROGA 1"

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

6

 Ingrīda Strazdiņa

1979

 Individuālais darbs

 friziere

 vidējā

7

 Vita Eglīte

1968

 Biedrība "Lejaskurzeme"

 valdes priekšsēdes vietniece

 vidējā

8

 Māris Andersons

1970

 SIA "MĀJA COHRS KURZEME"

 saimniecības strādnieks

 vidējā

9

 Oskars Zaļkalns

1964

 Valsts meža dienests Dienvidkurzemes virsmežniecība

 inženieris

 augstākā

10

 Sarmīte Geine

1962

 Ģimeņu biedrība "Atvasīte"

 valdes priekšsēdētāja

 vidējā

11

 Artis Dziemids

1973

 SIA "DZILAR"

 prokūrists

 vidējā

12

 Dace Mickus

1968

 Rudbāržu sanatorijas internātpamatskola

 direktora vietniece

 augstākā

13

 Kristaps Špels

1987

 VUGD Kuldīgas brigāde Skrundas postenis

 ugunsdzēsējs - glābējs

 vidējā

14

 Anta Storķe

1969

 Skrundas pilsētas ar lauku teritoriju dome

 izpilddirektora palīdze

 augstākā

15

 Andis Daubaris

1974

 SIA "SILDA"

 valdes loceklis

 pamata

 

"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ilgvars Veļika

1957

 Krotes Kronvalda Ata pamatskola

 direktors

 augstākā

2

 Biruta Liepa

1940

 Rudbāržu sanatorijas internātskola

 direktore

 augstākā

3

 Dzintra Veģe

1951

 Rudbāržu pagasta padome

 sekretāre

 vidējā

4

 Aldis Zalgauckis

1965

 Skrundas 1.vidussskola

 direktora vietnieks

 augstākā

5

 Ivars Grundmanis

1968

 SIA "Kamenes"

 valdes loceklis

 vidējā

6

 Anda Vītola

1970

 Skrundas pilsētas dome P/A "Sociālais dienests"

 direktore

 augstākā

7

 Guntars Dreimanis

1968

 SIA "Kamenes"

 sagādnieks

 vidējā

8

 Zane Eglīte

1978

 Skrundas pilsētas dome

 sabiedrisko attiecību speciālists

 augstākā

9

 Vijars Reihlers

1967

 z/s "Pīlādži VR "

 zemnieks

 vidējā

10

 Egita Kurme

1960

 Skrundas 1.vidussskola

 sociālā pedagoģe

 augstākā

11

 Jana Kozjura

1975

 Skrundas 1.vidussskola

 skolotāja

 augstākā

12

 Ēriks Paculs

1960

 SIA" Nulle 1"

 direktors

 vidējā

13

 Helmuts Kalniņš

1953

 Latvijas Republikas Ārlietu ministrija

 autovadītājs

 augstākā

14

 Oskars Zoniņš

1959

 SIA"Ventas rats"

 valdes loceklis

 vidējā

15

 Ainārs Brencis

1979

 Sadales tīkli Rietumu reģions Kuldīgas nodaļa

 elektromontieris

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form