(dati:CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Tautas partija"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andris Zelčs

1973

 Valsts vides dienesta Rēzeknes reģionālā vides pārvalde

 dabas aizsardzības daļas vadītājs

 augstākā

2

 Ilze Strapcāne

1965

 Viļakas Valsts ģimnāzija

 direktore

 augstākā

3

 Guntars Šīriņš

1963

 bezdarbnieks

  

 augstākā

4

 Regīna Dūna

1962

 Susāju pagasta padome

 lauku attīstības speciāliste

 vidējā

5

 Laimonis Brokāns

1950

 zemnieku saimniecība "Gaidāni"

 īpašnieks, zemnieks

 vidējā

6

 Dzintars Dvinskis

1973

 SIA Lattelecom

 klientu līniju tehniķis

 vidējā

7

 Andris Orlovskis

1971

 AS Sadales tīkli

 elektromontieris

 vidējā

8

 Raimonds Slišāns

1972

 zemnieku saimniecība "Stārķi"

 īpašnieks, zemnieks

 vidējā

9

 Marija Voika

1949

 Balvu pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde "Pīlādzītis"

 vadītāja

 augstākā

10

 Ivars Kokorevičs

1974

 bezdarbnieks

  

 augstākā

11

 Alina Korne

1962

 IK "Kupravas aptieka"

 vadītāja

 augstākā

12

 Aivars Petrovs

1965

 AS Nordeka

 autobusa vadītājs

 vidējā

13

 Ēvalds Cunskis

1957

 individuālais darbs

 individuālā darba veicējs mežsaimnieciskajos darbos

 vidējā

14

 Jānis Adamovs

1964

 bezdarbnieks

  

 vidējā

15

 Margarita Logina

1969

 "Pīlādžu aptieka" Rekavā

 vadītāja

 augstākā

16

 Ansis Zaķis

1971

 AS "Latvijas valsts meži"

 meža iecirkņa meistars

 vidējā

17

 Albīna Veina

1931

 Viļakas kultūras nams

 etnogrāfiskā ansambļa "Abrenīte" vadītāja

 augstākā

18

 Elvīra Lemešonoka

1964

 Viļakas Valsts ģimnāzija

 direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Leonids Cvetkovs

1957

 SIA ''Latkomerc''

 valdes loceklis

 vidējā

2

 Alevtina Rezgale

1950

 ģimenes ārsta prakse

 ārsts

 augstākā

3

 Svetlana Romāne

1953

 Žīguru pamatskola

 direktore

 augstākā

4

 Natālija Sprudzāne

1964

 SIA ''Spēle''

 pārdevēja

 vidējā

5

 Antons Slišāns

1948

 z.s. ''Jākupāni''

 īpašnieks

 augstākā

6

 Aleksandrs Barkāns

1953

 bezdarbnieks

  

 vidējā

7

 Aleksandrs Jakučevs

1972

 pašnodarbināta persona

  

 vidējā

8

 Larisa Kļaviņa

1966

 IU ''Nebēda''

 īpašniece

 vidējā

9

 Tatjana Supe

1957

 Upītes pamatskola

 skolotāja

 augstākā

10

 Jeļena Suhiha

1975

 SIA ''Spēle''

 pārdevēja

 vidējā

11

 Pāvels Upīts

1957

 pašnodarbinātā persona

  

 vidējā

12

 Vladimirs Serebreņickis

1953

 pašnodarbināta persona

  

 augstākā

13

 Ivans Svātiņš

1957

 bezdarbnieks

  

 vidējā

14

 Tatjana Vasiļjeva

1976

 IU ''Amika''

 pārdevēja

 vidējā

15

 Natālija Zaharova

1970

 mājsaimniece

  

 vidējā

 

Zaļo un Zemnieku savienība
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Regīna Brokāne

1950

 Viļakas pilsētas dome

 priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Zigrīda Vancāne

1961

 Medņevas pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Aldis Ločmelis

1973

 z/s "Kotiņi"

 īpašnieks

 vidējā

4

 Ināra Sokirka

1959

 Viduču pamatskola

 direktore

 augstākā

5

 Jaroslavs Kozlovs

1959

 SIA 'Ķira"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

6

 Normunds Lapsa

1963

 SIA "Dolo"

 valdes loceklis

 vidējā

7

 Ainis Šaicāns

1950

 Balvu pilsētas dome

 Sporta centa direktors

 augstākā

8

 Pēteris Vancāns

1954

 Rekavas vidusskola

 direktors

 augstākā

9

 Lilita Šnepere

1959

 Žīguru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde"Lācītis"

 vadītāja

 augstākā

10

 Aldis Prancāns

1968

 Viļakas mūzikas un mākslas skola

 direktors

 augstākā

11

 Aivars Nikolajevs

1959

 A/S "Latvijas valsts meži"

 Žīguru iecirkņa vadītājs

 augstākā

12

 Aldis Bricis

1964

 Ziemeļaustrumu virsmežniecība

 virsmežziņa vietnieks

 augstākā

13

 Anita Kokoreviča

1956

 Vecumu pagasta padome

 lauku attīstības speciāliste

 vidējā

14

 Igors Smirnovs

1969

 Kupravas pamatskola

 skolotājs

 augstākā

15

 Arvīds Rēdmans

1951

 Valsts mežu dienests Ziemeļaustrumu virsmežniecības Viļakas mežniecība

 mežsargs

 augstākā

16

 Vija Klegere

1957

 Medņevas pagasta padome

 projektu vadītāja

 augstākā

17

 Ingrīda Zondaka

1976

 A.S "Latvijas pasts

 "piegādes punkta priekšniece

 vidējā

18

 Jevgenija Račāne

1946

 pensionāre

  

 vidējā

 

Partija "LPP/LC"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Sergejs Maksimovs

1973

 Šķilbēnu pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

2

 Valda Buzijana

1946

 Valdas Buzijanas zobārsta privātprakse

 zobārsts

 augstākā

3

 Alberts Draviņš

1959

 Vecumu pagasta padome

 priekšsēdētājs

 vidējā

4

 Jānis Sprukulis

1957

 Baltijas Starptautiskā Akadēmija

 lektors

 augstākā

5

 Andis Ločmelis

1969

 AS "Sadales tīkls" Ziemeļaustrumu reģiona Balvu nodaļa

 vadītājs

 augstākā

6

 Kārlis Mačs

1957

 SIA "Gulbenes MKDC"

 meža taksators

 augstākā

7

 Biruta Bebina

1957

 AS "Latgales Finanšu kompānija"

 struktūrvienības vadītāja

 vidējā

8

 Sarmīte Šaicāne

1969

 Viļakas valsts ģimnāzija

 direktora vietniece izglītības jomā

 augstākā

9

 Svetlana Bukovska

1949

 Šķilbēnu pagasta Upītes pamatskola

 direktore

 augstākā

10

 Veneranda Medne

1959

 Vecumu pagasta Mežvidu pamatskola

 skolas direktore

 augstākā

11

 Inese Kudure

1970

 IK "Pie Zemītes"

 pārdevēja - floriste

 vidējā

12

 Leonards Babāns

1950

 invalīds III grupa

  

 pamata

13

 Ainārs Milaknis

1965

 Individuālais uzņēmums "Amika"

 īpašnieks

 vidējā

14

 Uldis Matisāns

1963

 VAS "Latvijas Valsts ceļi" Latgales reģiona Balvu nodaļa

 būvinženieris

 augstākā

15

 Vilis Bukšs

1956

 Viļakas pilsētas bibliotēka

 informācijas speciālists

 vidējā

16

 Regīna Sergejeva

1971

 Susāju pagasta bāriņtiesa

 priekšsēdētāja

 augstākā

17

 Ženija Cvetkova

1957

 Žīguru pagasta padome

 priekšsēdētāja

 augstākā

18

 Lilita Aleksāne

1968

 SIA ""Litiņa"

 valdes locekle

 augstākā

 

Apvienība "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Antons Pužulis

1958

 Balvu pilsētas Dome

 būvinženieris

 augstākā

2

 Maruta Brokāne

1961

 Žīguru pamatskola

 skolotāja

 augstākā

3

 Pēteris Pravs

1951

 ZS "Pakalni"

 īpašnieks

 vidējā

4

 Irēna Bukša

1958

 SIA "DOLO"

 kokzāģētavas vadītāja

 augstākā

5

 Ēvalds Vancāns

1951

 Viļakas valsts ģimnāzija

 skolotājs

 augstākā

6

 Klinta Kokoreviča

1987

 studente

  

 vidējā

7

 Ervīns Veļķers

1975

 Viļakas valsts ģimnāzija

 sporta skolotājs

 augstākā

8

 Tatjana Šaicāne

1960

 PA "Balvu slimnīca"

 ārsts-oftalmologs

 augstākā

9

 Viktors Apsītis

1969

 SIA "Ozollejas 1"

 valdes loceklis

 vidējā

10

 Monika Keiša

1934

 Upītes pamatskola

 skolotāja

 augstākā

11

 Inta Barkāne

1963

 ZS "Upmalas"

 pārvaldnieks,zootehniķis

 vidējā

12

 Valentīna Andrejeva

1957

 bezdarbniece

  

 vidējā

13

 Daina Pužule

1960

 Rekavas vidusskola

 skolotāja

 augstākā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form