(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rundāles novada dome
CILVĒKIEM UN ZEMEI
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aivars Okmanis

1959

 Rundāles pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Genovefa Lapsa

1943

 Svitenes pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

3

 Nauris Brūvelis

1973

 pašnodarbinātais

  

 augstākā

4

 Inta Klīve

1951

 Rundāles pils muzejs

 galvenā speciāliste

 augstākā

5

 Aldis Smilga

1970

 Īslīces vidusskola

 Direktora vietnieks saimnieciskā darbā

 augstākā

6

 Zinta Baltiņa

1955

 Viesturu pagasta padome

 Bāriņtiesas priekšsēdētāja, Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja, Attīstības nodaļas vadītāja

 augstākā

7

 Marija Teišerska

1958

 Rundāles pagasta padome

 Galvenā grāmatvede

 augstākā

8

 Aivars Ilgavīžs

1954

 Zemnieku saimniecība "Mežābeles"

 Vadītājs

 augstākā

9

 Gunta Novika

1950

 Svitenes pamatskola

 Direktore

 augstākā

10

 Anda Liškauska

1958

 Pilsrundāles vidusskola

 Direktore

 augstākā

11

 Vēsma Veģere

1965

 Zemnieku saimniecība "Urštēni"

 Vadītāja

 augstākā

12

 Inese Ceplīte

1961

 Zemnieku saimniecība "Līdakas"

 vadītāja

 augstākā

13

 Jānis Beķeris

1958

 Saulaines Profesionālā vidusskola

 Direktors

 augstākā

14

 Dzintars Mackevičs

1966

 Zemnieku saimniecība "Kaži"

 finansists

 vidējā

15

 Jānis Ercens

1956

 Rundāles pagasta padome

 Izpilddirektors

 augstākā

 

Mēs savam novadam
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(16)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Aija Udalova

1964

 Viesturu pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

2

 Artis Kamols

1967

 Z/S "Robežnieki"

 īpašnieks

 vidējā

3

 Raivils Ripa

1970

 Z/S "Atmodas-1"

 īpašnieks

 vidējā

4

 Maiga Smilga

1956

 Pilsrundāles vidusskola

 Lietvede

 vidējā

5

 Agrita Jeršova

1964

 Pilsrundāles vidusskola

 Skolotāja

 augstākā

6

 Jānis Kļaviņš

1978

 SIA "AIPS"

 Pasažieru pārvadājumu daļas vadītājs

 augstākā

7

 Inga Biļeviča

1978

 VA Rundāles pils muzejs

 Apmeklētāju apkalpošanas un sabiedrisko attiecibu nodaļas vadītāja

 augstākā

8

 Daiga Šimkevica

1961

 Z/S "Sveņķi"

 īpašniece

 augstākā

9

 Iveta Burkāne

1969

 z/s "Sējas"

 Grāmatvede

 augstākā

10

 Dace Sporāne

1966

 VSIA "Latvijas Valsts mērnieki" Bauskas birojs

 Vadītāja

 augstākā

11

 Jānis Šulcs

1940

 Saulaines Profesionāla vidusskola

 Izglītības metodiķis

 augstākā

12

 Vitālijs Bļinkovs

1971

 Viesturu pagasta padome

 Speciālists saimnieciskajos jautājumos

 vidējā

13

 Laima Artimoviča

1969

 Viesturu pagasta padome

 Sociālā darbiniece

 vidējā

14

 Guntis Sīmanis

1955

 z/s " Alūksti"

 Vadītājs

 vidējā

15

 Gunta Šurna

1959

 Bērsteles pamatskola

 Direktore

 augstākā

16

 Vismants Šulcs

1966

 Saulaines Profesionālā vidusskola

 Skolotājs

 augstākā

 

"Jaunais laiks"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(9)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Renāte Klīve

1989

 nav

 studente

 vidējā

2

 Jānis Egliņš

1989

 nav

 students

 vidējā

3

 Elita Armane

1989

 nav

 studente

 vidējā

4

 Madara Augstkalne

1989

 nav

 studente

 vidējā

5

 Andis Ģirupnieks

1988

 nav

 students

 vidējā

6

 Diāna Popova

1989

 nav

 studente

 vidējā

7

 Lauris Rjabcevs

1989

 nav

 skolnieks

 pamata

8

 Igors Trošins

1989

 SIA "Avotiņš, Vincents un partneri"

 arhitekts - tehniķis

 pamata

9

 Vita Šulca

1989

 nav

 studente

 vidējā

 

Vienoti novadam
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(13)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Sandra Paegle

1965

 Svitenes Pagasta padome

 Tautas nama vadītāja

 augstākā

2

 Līga Truntika

1981

 SIA "Cortex"

 Veterinārā ārste

 augstākā

3

 Raitis Mackevičs

1981

 SIA "Konekesko Latvija"

 Tirdzniecības pārstāvis

 augstākā

4

 Uldis Pakšiņš

1974

 pašnodarbinātais

 Nekustamā īpašuma tirdzniecības speciālists

 vidējā

5

 Antra Liepa

1969

 pašnodarbinātais

 Nekustamā īpašuma tirdzniecības speciālists

 augstākā

6

 Uldis Kreigers

1977

 SIA "Ziedoņi-2"

 valdes loceklis

 augstākā

7

 Jānis Kukuts

1982

 SIA "Vikši"

 direktors

 vidējā

8

 Vita Reinfelde

1977

 SIA "Glaskek Rīga"

 personāldaļas vadītāja

 augstākā

9

 Līga Jonase

1957

 Svitenes pamatskola

 Direktores vietniece izglītības jomā

 augstākā

10

 Mariss Klipsons

1956

 pašnodarbinātais

 metālapstrādes speciālists

 vidējā

11

 Artis Jutus

1984

 VA "Rundāles pils muzejs"

 krājumu nodaļas vecākais speciālists

 vidējā

12

 Kaspars Mičs

1987

 VAS "Latvijas Valsts Ceļi"

 projektu vadītājs

 vidējā

13

 Modris Pīpiņš

1973

 pašnodarbinātais

  

 vidējā

 

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"
Deputātu kandidātu saraksts


 

Nr

Vārds, Uzvārds(5)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Anita Maldute

1966

 piemājas saimniecība "Salnas"

 īpašniece

 vidējā

2

 Mārīte Liepa

1974

 zemnieku saimniecība "Zeme"

 grāmatvede

 augstākā

3

 Imants Kaspars

1964

 bezdarbnieks

  

 vidējā

4

 Inese Skrēbena

1965

 mājsaimniece

  

 vidējā

5

 Lidija Ģēģermane

1956

 mājsaimniece

  

 vidējā

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form