Fоtо: Publicitātes foto

Rīgā, Lielirbes ielā durvis vēris jauns "Škoda" dīlera centrs. Tas ir jau trešais pilna servisa dīlera centrs Rīgā un sestais Latvijā. "Skandi Motors" jau kopš 2022. gada vasaras ir "Škoda" servisa partneris un ir pilnvarots veikt garantijas remontus, pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī rezerves daļu tirdzniecību, bet šobrīd pakalpojumu klāsts tiek papildināts arī ar jaunu "Škoda" automobiļu tirdzniecību.

"Škoda Latvija" vadītājs Māris Jansons: "Līdz šim "Škoda" zīmols starp vadošajiem auto zīmoliem Latvijā vienīgais nebija pārstāvēts ar pilna servisa dīlera centru Daugavas kreisajā krastā Rīgā. Līdz ar jaunā dīlera centra atvēršanu "Škoda" zīmols turpina mērķtiecīgu attīstību Latvijā, paplašinot pieejamību saviem klientiem. Lai arī turpmāk nodrošinātu augstākās kvalitātes klientu apkalpošanu un nodrošinātu turpmāku dinamisku zīmola attīstību un atpazīstamību Latvijā, "Škoda" importētājs ir noslēdzis dīlera līgumu ar vienu no pieredzējušākajiem nozares līderiem – "Skandi Motors", kas ir piemērotākā izvēle zīmola tirdzniecības un servisa tīkla turpmākai attīstībai Daugavas kreisajā krastā. Turklāt ar savu profesionālo un motivēto komandu, kā arī lielisko atrašanās vietu, mēs saredzam labu sadarbību nākotnē, uzlabojot "Škoda" klientu ikdienu un zīmola turpmāku dinamisku popularitātes pieaugumu Latvijas tirgū. Jaunais "Škoda" salons ir ērti pieejams visai Pārdaugavai, Daugavas kreisā krasta Pierīgas daļai, kā arī tiem, kas savam ikdienas maršrutam izvēlas Kārļa Ulmaņa gatvi."

"Skandi Motors" ir pirmais "Škoda" piltoprojekta partneris "Green Retail" "Škoda" partnerībai Eiropā. "Škoda" tuvākās nākotnes misija ir padarīt dīlera centrus videi saudzīgākus un ar mazāku CO2 izmešu apjomu. Runa nav tikai par atkritumu un enerģijas patēriņa samazināšanu.

Jaunais salons iekārtots vairāk kā 600 kvadrātmetru platībā, iekļaujot modernākos virtuālos risinājumus klientu apkalpošanā. Tirdzniecībā tiks piedāvāts pilns "Škoda" zīmola modeļu klāsts, piedāvājot gan aktuālākos akcijas piedāvājumus, gan iespēju veikt testa braucienus ar visiem "Škoda" modeļiem.

Attīstot "Skandi Motors" "Škoda" dīlera centru Lielirbes ielā, tika meklēti kompromisi, lai esošo būvi un tās konstrukcijas bez liekiem būvatkritumiem un ar ilgspējīgāku materiālu pielietojumu integrētu "Škoda" identitātē. Uz ēkas jau esošās konstrukcijas tika uzstādīts LED ekrāns, integrējot to kopējā "Škoda" arhitektoniskajā identitātē, turklāt LED ekrāna darbībai nepieciešamā elektroenerģija daļēji tiks nodrošināta no īpaši šim nolūkam uzstādītiem saules paneļiem. Dīlera centrā tiek attīstītas viedās tehnoloģijas energoresursu taupībai attiecībā gan uz ārējo, gan iekšējo apgaismojumu, ūdens patēriņu, apkures un gaisa dzesēšanas sistēmām. Turklāt "Skandi Motors" ir veicis būtiskus salona interjera un tā apkārtnes papildu apzaļumošanas pasākumus, tādā veidā kompensējot daļu no dīlera centra radītiem CO2 izmešiem.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !