Foto: LETA
Latvijā šogad 11 mēnešos reģistrēti 579 motocikli un tricikli, kas ir par 8,4% vairāk nekā gadu iepriekš, liecina Auto asociācijas apkopotā informācija.

Tostarp 2015. gada 11 mēnešos reģistrēts 301 solo klases motocikls (virs 250cc kubatūras).

Starp tiem populārākie bija BMW markas spēkrati - reģistrēti 76 šādi motocikli, seko "Harley Davidson" (42), "Honda" (40) un KTM ar 37 motocikliem.

Tāpat 11 mēnešos iegrāmatots 31 "Yamaha", 18 "Kawasaki", 17 "Ducati", 12 "Suzuki", deviņi "Piaggio", pa trijiem "Aprilia" un "Husqvarna" motocikliem, pa diviem "Husaberg", "Moto Guzzi", "MV Agusta" un "Sherco", kā arī pa vienam "Beta", "Borossi", "Indian", "Lynx" un "Triumph" markas spēkratam.

Pērn 11 mēnešos Latvijā reģistrēja 534 motociklus un triciklus, bet gadā kopumā - 600, kas bija par 21% vairāk nekā 2013.gadā.

Auto asociācija ir sabiedriska organizācija, profesionālu ražotājrūpnīcu, Latvijā oficiāli pilnvarotu auto importētāju un dīleru apvienība. Asociācijas prioritāte ir aizstāvēt biedru intereses sadarbībā ar dažādām valsts institūcijām un nodrošināt pircēju interešu ievērošanu attiecībā uz garantijām, servisu un informāciju.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!