Fоtо: Publicitātes foto
Skaistums un iekāre automobilim visbiežāk tiek vērtēta pēc tā eksterjera. Tomēr interjers ir tas, kuru visilgāk un vistiešāk nākas izbaudīt (vai tieši pretēji) automobiļa saimniekam. Amerikāņu izdevuma "Ward's Auto" žurnālisti jau devīto gadu pēc kārtas nosaukuši 10 labākos jauno automobiļu interjerus, kas attiecīgajai markai vai tirgus segmentam ir pacēlis latiņu.

10 labākie automobiļu interjeri tika izvēlēti no 32 jauniem auto modeļiem, kurus gada laikā izmēģinājuši "Ward's Auto" žurnālisti. Lai interjers tiktu atzīts par vienu no labākajiem, tas tika vērtēts pēc dizaina, materiāliem, ergonomikas, drošības, komforta, atbilstības cenai, montāžas kvalitātes un mijiedarbības ar autovadītāju.

Ņemot vērā, ka 10 labāko auto interjeru reitingā iekļuvuši spēkrati, kuru cena ir diezgan plašā amplitūdā – no 20 līdz 200 tūkstošiem ASV dolāru –, tie nav savirknēti no 1. līdz 10. vietai, bet gan vienkārši alfabētiskā secībā.

Šī interjera apdarei tiek veltīts 100 stundas darba

Fоtо: Publicitātes foto


Jaunās paaudzes "Bentley Continental GT" kupeja debitēja pērnā gada augustā. Kā norāda "Ward's" speciālisti, interjers, kuru 1000 darbinieki Krū rūpnīcā izgatavo vairāk nekā 100 stundās, vienkārši nevar neiekļūt vislabāko interjeru sarakstā.

Žurnālisti izceļ šī jaunā "Bentley" modeļa apdares materiālus – dabīgo koku, metālu un ādu, atgādinot par 310 tūkstoš adatu dūrieniem, kas nepieciešami katra šī spēkrata salona izšūšanai.

Tāpat speciālistiem iepatikās "Bentley Continental GT" salona kopējais dizains un multimediju sistēmas ekrāns, kas apgriežas un paslēpjas aiz dekoratīvās apdares paneļa ar analogajiem pulksteņiem.

Leģenda atgriežas jaunā kvalitātē

Fоtо: Publicitātes foto

Pēc gandrīz 20 gadu pārtraukuma ražošanā ir atgriezusies BMW greznā 8. sērijas kupeja – šoreiz jaunā kvalitātē. "BMW M850i" interjers ir ne tikai izšujams dažādu krāsu ādu kombinācijā, bet tā pārnesumkārbas vadības svira ir pieejama kristāla izpildījumā, kas lieliski saskan ar multimediju sistēmas vadības sviru un citu sistēmu taustiņiem.

Tāpat "Ward's" žūrija augsti novērtējusi BMW jaunās 8. sērijas salona ergonomiku, ekrānu attēla kvalitāti un salona apdares materiālus, kā arī adekvāto balss vadības sistēmu.

Visuzticamākajai auto markai ASV arī interjers ir līmenī

Fоtо: Publicitātes foto


"Hyundai" luksusa zīmola "Genesis" sedans "G70" šogad ieguva arī amerikāņu vieglo automobiļu gada titulu, bet pati "Genesis" marka tika atzīta par visuzticamāko "J.D. Power" reitingā. Tādēļ nav brīnums, ka arī šī automobiļa salons ir izpelnījies atziņu.

Kā norāda "Ward's" žurnālisti, "Genesis G70" sedanā viss ir izstrādāts intuitīvi saprotami un tā sēdvietā ir vienkārši patīkami atrasties. Īpaši uzlavēta ir zamšādas apdare, īsta alumīnija apdares paneļi, kā arī komfortablā aizmugurējo sēdekļu rinda.

"Genesis G70" salona apdarei ir pieejami septiņi ādas apdares varianti, par kuru klientam nav jāpiemaksā papildu.

Jau astoto gadu pēc kārtas šajā reitingā

Fоtо: Publicitātes foto

"Hyundai" markas modeļi "Ward's" labāko interjeru sarakstā ir jau astoņus gadus pēc kārtas. Šogad uzslavētais "Santa Fe" modelis iepriekš jau tika slavēts 2013. gadā savā iepriekšējā paaudzē.

Žurnālisti paslavējuši "Hyundai Santa Fe" apdares materiālu kvalitāti, apsildāmo otro sēdekļu rindu, neparasto audio sistēmas skaļruņu aizsargsieta risinājumu, kā arī dažādus modernos tehnoloģiskos risinājumus.

Pirmais ‘Jeep’ pikaps pēdējo 27 gadu laikā

Fоtо: Publicitātes foto

Pirmais "Jeep" pikaps pēdējo 27 gadu laikā debitēja pērnā gada nogalē. "Jeep Gladiator' pikapā eksperti uzslavē daudzos sīklietu nodalījumus, tostarp arī grīdā. Interesants risinājums ir noņemamie "Bluetooth" skaļruņi, kurus var ņemt līdzi pēc auto novietošanas stāvēšanai.

Tāpat ir paslavēts "Jeep Gladiator" ērti savāžamais auduma jumts un izņemamā otrā sēdekļu rinda.

Ar ādu apvilkta pat durvju augšdaļa

Fоtо: Publicitātes foto

"Lincoln Nautilus" ir jaunais nosaukums pagājušogad modernizētajam "MKX" modelim. Apvidniekam vairs nav tradicionālās pārnesumkārbas sviras, bet tā vietā ir podziņas centrālajā konsolē.

"Ward's" speciālistiem iepatikās šī apvidnieka griestu apšuvums ar alkantaru, plašais ādas pielietojums dažādu interjera elementu apšuvumā (ieskaitot durvju augšējo daļu), kā arī ātri reaģējošā multimediju sistēma un balss vadības sistēma.

Pirmšķirīga multimediju sistēma

Fоtо: Publicitātes foto

Atšķirībā no "Hyundai" ilggadējās gozēšanās šajā sarakstā jaunais A-klases hečbeks ir tikai ceturtais "Mercedes-Benz" modelis, kas nonācis "Ward's" labāko interjeru reitingā.

Žurnālistiem iepatikās šī modeļa multimediju sistēma MBUX, kurā ir arī navigācija ar papildināto realitāti, lieliski funkcionējošā balss vadības sistēma, intuitīvi saprotamā izvēlne un ekrānu attēla kvalitāte.

Vislētākais auto šajā reitingā

Fоtо: Publicitātes foto

Vislētākais automobilis šajā sarakstā – tikai 23 tūkstošu dolāru vērtais "Nissan Kicks" apvidnieks. Eiropas tirgū šis modelis nav pieejams, bet ASV tas aizstāj līdzšinējo "Juke" modeli.

"Ward's" žurnālisti norāda, ka šajā automobilī izmantoti kvalitatīvi apdares materiāli, ņemot vērā automobiļa zemo cenu. Tāpat apvidniekam esot pārdomāta ergonomika un komfortabli sēdekļi, kas izšūti oranžiem diegiem – tie ir saskaņoti ar centrālās konsoles pogu un sviru izgaismojuma toni.

Vispārdotākais apvidnieks ASV tirgū

Fоtо: Publicitātes foto
"Toyota RAV4" ir vispārdotākais jaunais apvidus auto ASV tirgū. Amerikāņu žurnālistiem iepatikās tā mīkstās plastmasas apdares paneļi, piecu USB ligzdu pieejamība salonā, kā arī plašās krāsu kombinācijas sēdekļu un durvju apšuvju apdarei.

Skandināvu askētiskais dizains neliek vilties

Fоtо: Publicitātes foto

"Volvo V60" universāļa interjerā žūrija novērtēja skandināvu askētisko dizainu, kvalitatīvos apdares materiālus, kā arī kopējo mājīgumu un salona ērtību.

Pirms trim gadiem šajā reitingā "Volvo" nonāca arī ar "XC90" apvidus auto interjeru.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !