Šoreiz Paula Timrota stāsts raidījumā "Ātruma cilts" ir par vīru piedzīvojumu 800 kilometru garumā – braucienu no šrota Ādažos uz Liepāju pa grants ceļiem.

Edgars Bergholcs kopā ar cīņu biedriem katru gadu dodas neprātīgā piedzīvojumā. Viņi gadu gaitā ir nogājuši Santjago ceļu bez sagatavošanās, ar "Volkswagen Golf" kabrioletu maukuši pa Eiropu, ar "Vespām" – uz Krāslavu; un ar zirgiem – uz Baltkrieviju.

Šogad ģeopolitiskā situācija ieviesa savas korekcijas plānos, tāpēc Edgars kopā ar draugiem izlēma doties trīs dienu piedzīvojumā no šrota Ādažos uz Liepāju. Brauciena vajadzībām iegādāti "Audi 100", "Volvo 850" un "Subaru" spēkrati līdz 800 eiro vērtībā – jo lētāk un interesantāk, jo labāk.

Aprīkojuši auto ar izdzīvošanai nepieciešamajām lietām, vīri trīs dienās mēroja 800 kilometrus pa neasfaltētiem ceļiem, iekuļoties arī foto orientēšanās pasākumā. Edgars atzīst, ka viņiem izdevās gan kultūras programma, gan arī sanāca apskatīt neredzētus objektus dzimtajā un it kā labi zināmajā pusē. Ceļotājus pārsteidza gan atjaunoti objekti un partizānu bunkuri, gan pamests ciemats, gan nejauši sastapta tantīte un viņas kaņepju lauks.

Kāpēc no trīs auto mājās atgriezās tikai divi un kurp vedīs Edgara un draugu nākamie piedzīvojumi, tiek noskaidrots jaunajā raidījuma sērijā.

Raidījumu "Ātruma cilts" piedāvā portāls "Delfi" sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!