Sestdien, 1. oktobra rītā, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļdienesta rotas inspektori, pildot dienesta pienākumus, fiksēja kādu ļoti steidzīgu BMW markas automašīnas vadītāju. Pie atļautā braukšanas ātruma 90 kilometri stundā, autovadītājs brauca ar ātrumu 170 km/h, tādējādi pārkāpjot atļauto braukšanas ātrumu par vairāk nekā 70 km/h.

Policija pārkāpēju pamanīja Cēsu novadā, Vaives pagastā, uz autoceļa Valmieras – Cēsis – Drabeši 31. kilometrā. Pārbaudot automašīnas vadītāju, policija konstatēja, ka pie BMW stūres sēdies 2003. gadā dzimis jaunietis.

Video redzams, ka šim BMW ir "318i" modeļa atpazīšanas zīme, šīs modifikācijas BMW ir aprīkots ar 118 zirgspēku jaudīgu 1,9 litru motoru, kas ļauj paātrināties līdz 206 km/h.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 km/h, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 360 līdz 480 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz sešiem mēnešiem. Šajā gadījumā par pārkāpumu autovadītājam piemērots naudas sods 360 eiro apmērā, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!