Pauls Timrots viesojas pie jaunās "Porsche Club Latvia" prezidentes Madaras Mančinskas. Viņa ir pirmā sieviete šajā amatā – īstajā vietā un īstajā laikā.

Madara savu sapni par "Porsche" īstenojusi pirms septiņiem gadiem, bet spēkratu klubā darbojas jau vairāk nekā divus gadus, tāpēc viņas jaunais amats zinātājiem nav pārsteigums. Kluba prezidente atzīst, ka izbauda ātrumu, auto manevrēšanas spējas, un motora skaņa ir tas, kas uzlādē.

"Porsche" klubā kopības sajūta ir liela, un ir prieks braukt kolonnā kopā ar līdzīgi domājošajiem. Iestājoties klubā, Madara arī sākusi braukt trasē, apgūstot ievērojamākos līkumus no Biķerniekiem līdz "Speed Vegas" ASV. Lielākais izaicinājums līdz šim bijusi Nirburgringa – iepazīt 20 kilometrus garo trasi un iemācīties to izbraukt pareizi. Madaras mērķis ir cīnīties ar savu rezultātu, trasē aizmirstot par auto izmaksām un bīstamību, par ko viņa arī iemantojusi kolēģu cieņu un atzinību.

"Porsche" klubs apvieno vēsturisko un klasisko, jaunāko un elektroauto modeļu saimniekus, bet tajā pastāv sava veida "face-control", jo būtiska ir arī vērtību sakritība.

Raidījumu "Ātruma cilts" piedāvā portāls "Delfi" sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!