"Citroen" rūpnīcas komandas ekipāža Sebastjens Lēbs/Daniels Elena pēc pirmās sacensību dienas sešiem ātrumposmiem izvirzījušies vadībā pasaules rallija čempionāta (WRC) posmā Vācijā, apsteidzot savus komandas biedrus Sebastjenu Ožjēru/Žiljēnu Ingrasiju par 7,4 sekundēm.

Trešajā vietā ierindojies "Ford WRT" komandas līderis, soms Miko Hirvonens, neskatoties uz piekares defektu, kas sabojāja viņa rezultātu ceturtajā ātrumposmā.

Sacensību sākumā līderpozīcijā izvirzījās Hirvonena kolēģis Jari-Mati Latvala, taču viņu piemeklēja tehniskas problēmas ar dzinēju, un dienas beigās viņš noslīdējis uz 15.pozīciju.

Stabilu sniegumu demonstrē abi "MINI WRT" komandas pārstāvji, spānis Dani Sordo un brits Kriss Mīke, kuri ieņēmuši ceturto un piekto vietu.

S-WRC ieskaitē līderpozīcijā ir izvirzījusies Igaunijas ekipāža Ots Tanaks/Kuldars Siks ("Ford Fiesta S2000"), kuri dienas pēdējā ātrumposmā apsteidza somus Juho Hanninenu/Miko Markulu ("Škoda Fabia S2000"). Pirms dienas pēdējā posma Tanaks zaudēja Hanninenam 20 sekundes, bet pēc tā igauņu ekipāža apsteidz somus par minūti un deviņām sekundēm.

Otrajā Vācijas rallija dienā ekipāžām būs jāveic astoņi ātrumposmi, ieskaitot slaveno "Arena Panzerplatte" Baumholderas tanku poligonā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!