Šonedēļ no otrdienas līdz piektdienai Barselonas trasē Spānijā risināsies otrā no trim Formula 1 testu sesijām pirms 2012.gada sezonas sākuma. Aldis Putniņš ziņos par notiekošo no tieši "Circuit de Catalunya" trases.

Šodien diena Barselonas trasē solās būt vēl siltāka - jau rīts vairs nebija tik dzestrs kā iepriekš. Tas tikai iepriecinās komandas uz pilotus, kas meklē veidu, kā daudz maz atbilstošos apstākļos izmēģināt jaunās "Pirelli" riepas pirms tālajiem un karstajiem posmiem. Vakar preses konferencē Džensons Batons atzina, ka ideālais laiks Barselonā ir starp 11:00 un 14:30 pēcpusdienā - tad trases temperetūra ir pieņemama riepu testiem. Taču pat šajā laikā stunda izkrīt, jo ir pusdienas pārtraukums. "Žēl, ka mums pašiem neļauj izvēlēties laiku pusdienām," piebilda Batons.

Vakar vakarā pēdējā preses konference bija "Caterham" motormājā ar Vitāliju Petrovu un tā izvērtās par spilgtāko dienas notikumu. Komandas preses sekretārs nevarēja man noorganizēt laiku privātai intervijai ar krievu pilotu, aizbildinoties ar viņa aizņemtību, tomēr man bija nojausma, ka viņš nav sajūsmā par to, ka gatavojos viņu intervēt krieviski, jo pie šāda scenārija komanda nekontrolē, ko pilots saka. Un Vitālija gadījumā ir jau zināma priekšvēsture. Tāpēc man tika piedāvāts uzdot savu jautājumus kopējās preses konferences laikā, bet, protams, angliski. Nolēmu pievērst Petrova uzmanību un pirms uzdot jautājumu, uzrunāju viņu krieviski - Vitaļij. Tas nostrādāja lieliski - pat labāk nekā biju cerējis. Vispirms Petrovs skaļi sasmējās, bet pēc preses konferences pienāca pie manis un jautāja (krieviski) vai esmu no Krievijas. Atgādināju par mūsu sarunu pērn Barselonā un viņš jautāja, kāpēc šogad atkal nav intervija krieviski. Galu galā vakarā saņēmu ziņu no "Caterham" preses sekretāra, ka varu šodien pēcpusdienā ierasties un iespējams nedaudz parunāt ar Vitāliju.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!