Latvijas motobraucējs Roberts Justs sestdien ieņēma sesto vietu Kijevā notiekošās Eiropas Nāciju kausa izcīņas motokrosā kvalifikācijas sacensībās "Open" klasē.

Šīs klases kvalifikācijas braucienā ātrākais bija krievs Jevgēņijs Mihailovs, bet Justs viņam zaudēja 18,967 sekundes.

Astoto vietu MX1 klases kvalifikācijā ieņēma Filips Kempelis, bet MX2 klasē Andis Valts arī finišēja astotajā pozīcijā.

Sacensības risināsies svētdien. Tajās notiks trīs braucieni: MX1 + MX2, MX2 + "Open" un MX1 + "Open". Katrs sportists iegūs tik daudz punktu, kāda būs viņa vieta braucienā. Katrai izlasei summēs piecus labākos rezultātus.

Kā ziņots, septembra nogalē Latvijas motokrosa izlase izcīnīja 14.vietu pasaules Nāciju kausa izcīņā.

Šajās sacensībās Latviju prestižākajā MX1 klasē pārstāvēja Dāvis Ivanovs, MX2 klasē brauca Roberts Justs, bet "Open" klasē startēja Lauris Freibergs.