Latvijas motobraucējs Matīss Karro sestdien izcīnīja augsto desmito vietu Beļģijā notiekošā pasaules čempionāta motokrosā 15.posma kvalifikācijā prestižākajā MX1 klasē.

Kvalifikācijā uzvarēja slavenais itālis Antonio Kairoli, bet Karro viņam 12 apļu summā zaudēja 35,866 sekundes.

Savukārt cits Latvijas sportists Augusts Justs kvalifikācijā ierindojās 18.pozīcijā.

Pirms pēdējiem trim pasaules čempionāta posmiem Kairoli tuvāko sekotāju Klemānu Desaiju no Beļģijas apsteidz par 90 punktiem, līdz ar to jau šajā etapā viņš var garantēt septīto pasaules čempiona titulu.

Tikmēr Roberts Justs MX2 klases kvalifikācijā palika 28.vietā.
Pamatsacensības risināsies svētdien.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc 14 posmiem MX1 klasē Karro ar 138 punktiem atrodas 17.vietā, A.Justs ar nopelnītiem 72 punktiem ir 29.pozīcijā, bet divos posmos startējušais Dāvis Ivanovs ar 11 punktiem ir 36.vietā. Savukārt Ivo Šteinbergs ar diviem izcīnītiem punktiem trīs posmos ir 56.pozīcijā.

R.Justs MX2 kopvērtējumā ar izcīnītiem 14 punktiem ieņem 30.vietu.