Foto: Publicitātes foto
Rallija "Kurzemes" otrās dienas pirmajos ātrumposmos, kuros Otam Tanakam no rallija līdera Georga Grosa izdevās atgūt 4,8 sekundes, G. Gross vēl nav bijis pamodies, pēc uzvaras sacīja sacensību uzvarētājs.

Atgādinām, ka Grosam šī ir trešā uzvara rallijā "Kurzeme".

"Es nevaru pamosties no rītiem. Man šī problēma ir visu laiku, un es tur neko nevaru darīt," sacīja G. Gross, norādot, ka O. Tanaks ir ļoti ātrs braucējs, līdz ar to dienas sākumā viņam nav izdevies viņu pārspēt. "Vēlāk viss bijis kārtībā un varēju rādīt savu labāko sniegumu."

G. Gross bija apmierināts ar savu sniegumu un norādīja, ka viņam ļoti patikušas sacensības. "Kurzemē vienmēr ir ļoti interesanta un ātra trase," sacīja G. Gross. Rallijā "Kurzeme 2013" uzvarējis sacensību galvenais favorīts G. Gross ar stūrmani Raigo Molderu, kuri rallijā piedalījās ar ļoti spēcīgo "Ford Focus WRC" automašīnu. Līdz ar to G. Gross kļuvis par trīskārtējo rallija "Kurzeme" uzvarētāju un šā gada Igaunijas čempionu absolūtajā vērtējumā. Iepriekš G. Gross uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena Liepājā stājās 2010. un 2011.gadā. 2.vietu izcīnīja Ots Tanaks, bet 3.vietā palika Egons Kaurs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!