Ceturtdien, 10. martā, tiks uzsākta "Monster Energy" FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma "Neste World RX of Latvia" ieejas biļešu pārdošana, informē sacensību rīkotāji.

Uz 1. un 2. oktobrī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē paredzēto FIA pasaules rallijkrosa čempionāta ("World RX") posmu sākotnēji būs pieejamas 11 000 ieejas biļetes. Sacensību apmeklētāju uzņemšanai tiks izmantotas gan esošās Biķernieku tribīnes pie autošosejas trases pēdējā līkuma un starta/finiša taisnes sākumā, gan arī tiks būvētas vairākas jaunas, īpaši šīm sacensībām paredzētas pārvietojamās pagaidu tribīnes.

Visas ieejas biļetes paredzētas rallijkrosa sacensību vērošanai sestdien un svētdien. Ieejas biļešu cenas pakārtotas tribīņu izvietojumam un trases pārredzamībai no tām – lētākās biļetes būs iespējams iegādāties stāvvietu sektorā, tās maksās 25 eiro, bet sēdvietas tribīnē, no kuras varēs pārredzēt lielāko daļu trases – 75 eiro. Sēdvietas tribīnēs nebūs numurētas, ļaujot skatītājiem pašiem izvēlēties sev vēlamo sēdvietu un veidot fanu grupas. Internetā biļetes būs iespējams iegādāties "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, kā arī internetā.

"Ne visiem Latvijas autosporta līdzjutējiem ir iespēja doties tālos ceļojumos, lai klātienē vērotu tādas motoru sporta leģendas un zvaigznes kā Lēbs, Solbergs vai Bloks, tādēļ, veidojot ieejas biļešu cenu politiku, centāmies rast kompromisu, lai sacensības būtu pieejamas pēc iespējas plašākam cilvēku lokam. Esmu pārliecināts, ka Latvijas līdzjutēji ir vieni no labākajiem pasaulē, un oktobrī visa pasaule TV ekrānos skatīsies sacensības uz pilnu tribīņu fona," saka "RA Events" direktors Raimonds Strokšs.

Ieejas biļetes kategorijaCena, EURIeeja dalībnieku parkā
Stāvvieta ST25,00Būs iespējams iegādāties atsevišķu ieejas biļeti
Tribīne D40,00Iekļauta
Tribīne C45,00Iekļauta
Tribīne B65,00Iekļauta
Tribīne A75,00Iekļauta
Tribīne VIP300,00Iekļauta

Bērniem līdz sešu gadu vecumam (ieskaitot) ieeja pasākuma norises vietā būs bez maksas, bet bērniem no septiņu līdz divpadsmit gadu vecumam (ieskaitot) ieejas biļetes varēs iegādāties ar 20% atlaidi. Savukārt personām ar invaliditāti ieeja Biķernieku trasē būs bez maksas, bet viņa asistentam paredzēta ieejas biļete par pazeminātu cenu – 10 eiro. Apmeklētājiem, kuri vēlas izbaudīt īpašas ērtības, sacensību organizatori piedāvā iegādāties biļetes, kuras ļaus apmeklēt īpašo viesu jeb VIP sektoru.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!