"Būs jāpapriecē skatītāji Biķerniekos," atzīst Latvijas autorallija braucējs Ralfs Sirmacis, kurš jau šajā nedēļas nogalē startēs minirallija ieskaitē Biķerniekos, kas notiek Latvijas Rallija čempionāta posma rallija "Latvija" ietvaros.

Jau ziņots, ka šajā nedēļas nogalē, 22. un 23. oktobrī, norisināsies noslēdzošais Latvijas Rallija čempionāta posms "Rallijs Latvija", kurā startēs arī Nikolajs Grjazins/Jaroslavs Fedorovs un Vasīlijs Grjazins/Dmitrijs Lebediks, kā arī Eiropas Rallija čempionāta bronzas medaļas ieguvēji Ralfs Sirmacis un Artūrs Šimins.

Vēstīts, ka šogad "Rallijs Latvija" norisināsies Jūrmalā, Tukumā, Biķernieku trasē un Sporta kompleksā 333, kur vienuviet tiks pulcināti ne vien mūsdienu rallija spēkrati, bet arī vēsturiskie automobiļi, padarot šo ralliju par īpaši interesantu tā skatītājiem. Tomēr lielākā cīņa gaidāma tieši no pilnpiedziņas automašīnu pilotiem, kuri trasē dosies ar pirmajiem starta numuriem.

Papildus "Rallijam Latvija" svētdien, 23. oktobrī, startēs arī minirallija ieskaite, kur trasē varēs sastapt jau labi zināmos rallija braucējus Sirmaci un Šiminu. Šoreiz abi puiši iejutīsies pilotu lomā. Kā "Rallijs Latvija" preses konferencē atzina Sirmacis, viņš beidzot varēšot izbaudīt sacīkstes un, pilotējot BMW 316, brauks ar plašām sānslīdēm par prieku sev un skatītājiem.

"Rallijs Latvija" ar ceremoniālo startu Jūrmalā tiks atklāts sestdien, 22. oktobrī plkst. 14:30, savukārt pirmā sporta automašīna pirmajā ātrumposmā dosies plkst.15:00. Minirallija ieskaites starts tiks dots svētdien, 23. oktobrī plkst.10:45, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!