Foto: Publicitātes foto

Līdz tradicionālajam un Baltijā populārākajam ziemas rallijam ir atlikušas 30 dienas. Līdz ar to ir publicēts rallija nolikums un ir sākusies dalībnieku pieteikšanās, kā arī notiek aktīvi sagatavošanās darbi sportistu un skatītāju uzņemšanai Gulbenes pusē 2017. gada 11. februārī.

Kā jau ziņots iepriekš, šogad rallijs "Sarma" piedzīvos ievērojamas pārmaiņas – rallijs noritēs tikai vienu dienu, kas to padarīs vēl dinamiskāku un pieejamāku gan dalībniekiem, gan skatītājiem.

Šogad rallijs "Sarma 2017" vienlaikus būs Latvijas rallija čempionāta un kausa, kā arī Latvijas rallisprinta čempionāta posms. Īpaši jāatzīmē, ka šogad uz starta stāsies arī vēsturiskie rallija automobiļi, kuri sacentīsies par kausu nesen izveidotajā "RK Historic" klasē.

Šobrīd par dalībnieku skaitu rallijā "Sarma 2017" ir pāragri runāt, jo tikko ir sākusies pieteikšanās, un sportisti šobrīd koncentrējas sezonas pirmajam rallijam. Taču jau daudzi sportisti un komandas neoficiāli ir apstiprinājušas savu dalību rallijā "Sarma 2017", vienlaikus atzīstot, ka tieši rallijs "Sarma" ir viņu sezonas visiemīļotākais rallijs, kuru nedrīkstot laist garām.

Rallija starts tiks dots 11. februārī pulksten 9.30 un noslēgsies ar apbalvošanas ceremoniju pulksten 20.

Rallija "Sarma 2017" gids un papildu nolikums ir publicēts mājas lapā www.autorally.lv, un rallija organizatori sportistiem atgādina, ka kopš 2016. gada 11. decembra spēkā ir rallija aizliegtā teritorija.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!