Portāls "Delfi" sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā raidījuma "Ātruma cilts" otro sēriju, kur īpašā izaicinājumā autosportists Haralds Šlēgelmilhs ar kartingu ledus trasē sacentīsies ar "Kurbads" hokejistu Sandi Zolmani uz slidām. Bet studijas viesis šoreiz būs motosportists Leons Kozlovskis, kurš gatavojas bīstamākajām starpsezonas enduro sacensībām Francijas pludmalē, kur motocikla ātrums pludmales smiltīs mēdz pārsniegt par 140 km/h.

Hokejs ir ātrākais no komandas sporta veidiem, bet vai hokejists var mēroties spēkiem ar kartingu? "Ātruma cilts" vadītāji Pauls Timrots un Ilmārs Līkums sporta kompleksā "333" veic vēsturisku ātruma sacensību. Kurš būs uzvarētājs ledus trasē slalomā: ātrākais latvietis Haralds Šlēgelmilhs pie kartinga stūres vai hokeja kluba "Kurbads" uzbrucējs Sandis Zolmanis uz slidām? To uzziniet, skatoties jauno "Ātruma cilts" raidījumu.

Savukārt enduro braucējs Leons Kozlovskis gatavojas izaicinājumam Francijas pludmalē – sarežģītajām "Enduropale" sacensībām. Jau šo svētdien, 28. janvārī, Leons kopā ar vairāk nekā 1000 braucējiem ar 246. starta numuru dosies pārgalvīgā braucienā trīs stundu garumā ar mērķi sasniegt vismaz trešo pozīciju starp veterāniem. "Ātruma cilts" sarunā ar motosportistu noskaidro, kā 142 kilometru ātrumā savaldīt krosa moci pludmales smiltīs un kā vispār iespējams uzvarēt šādās sacensībās.

Īpašu stāstu par moto pasaules brīnumiem sagatavojis Ilmārs Līkums. Skatītājiem ir iespēja uzzināt, kā vinnēt ziemas garlaicību un no 30 dučiem papīra lapu izveidot "Yamaha" motociklu. Turklāt tā ir ikvienam pieejama bezmaksas izklaide, kas prasa vienīgi ievērojamu pacietību. Bet Artūrs Virbulis autosporta jaunumos apkopojis interesantākos faktus par pirmā Latvijas rallija čempionāta posmu Alūksnē un leģendārā Dakāras rallija finišu.

Skatītāju iecienītais raidījums "ZeKurbulis" šogad ir pārtapis par "Ātruma cilti", jo stāsti būs ne tikai par motoru sportu, bet arī par piedzīvojumiem, laivām, lidojošiem elementiem – visu, kas sniedz aizrautību un adrenalīnu. Uzturot asumu, "Ātruma cilts" dosies arī ārpus studijas, lai mestos īstos piedzīvojumos un ziņos par autosporta jaunumiem Latvijā un pasaulē.

Visu "Ātruma cilts" otro raidījumu var noskatīties, klikšķinot šeit.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !