Foto: Publicitātes foto

"LMT Autosporta Akadēmija" izsludina kārtējo pieteikšanos stipendijām jauniešiem no 14 līdz 24 gadu vecumam, kas ļaus 2018. gadā saņemt kā materiālu, tā arī nemateriālu atbalstu savas autosportista karjeras attīstībai, informē "LMT Autosporta Akadēmija".

"LMT Autosporta Akadēmija", kas jau no 2011. gada nodarbojas ar jauno autosporta talantu atlasi un apmācību, vairākiem jaunajiem autosportistiem plāno piešķirt stipendijas par kopējo summu 7000 eiro sportiskās karjeras pilnveidošanai un attīstīšanai 2018. gada sezonā.

Nākotnē šiem jauniešiem paveras iespējas iekļūt "LMT Autosporta Akadēmijas" pamatsastāvā.

Kā zināms, šogad Eiropas rallija čempionātā startējošais liepājnieks Mārtiņš Sesks savu karjeru sācis tieši "LMT Autosporta Akadēmijas". Iepriekšējos gados LMT AA sastāvā dažādās autosporta disciplīnās startējuši Latvijā nu jau labi zināmie autosportisti Ralfs Sirmacis, Beate Klipa, Emīls Blūms, Ingus Beļakovs un citi.

"Pateicoties mūsu audzēkņu lieliskajiem sportiskajiem panākumiem, esam sevi pieradījuši kā vadošā jauniešu autosporta komanda Latvijā. Vēlamies savās zināšanās dalīties, tādēļ aicinām jauniešus no 14 līdz 24 gadu vecumam pieteikties stipendijām," stāsta "LMT Autosporta Akadēmijas" vadītājs Dainars Dambergs. "Finansiālu atbalstu plānojam piešķirt vienam vai vairākiem sportistiem. Bez finansējuma sportisti saņems iespēju arī būt kopā ar komandu, uzklausīt padomus karjeras attīstībai, kā arī uzlabot savas komunikācijas prasmes. Stipendiātus vērtēsim gada garumā un, iespējams, labākie nopelnīs iespēju jau tuvākajā laikā startēt "LMT Autosporta Akadēmijas" pamatsastāvā. Mēs vienmēr iedrošinām jauniešus pieņemt jaunus izaicinājumus, kā arī attīstīties vispusīgi. Tādēļ priekšroka tiks dota tiem, kas nolēmuši spert nākamo soli savā karjerā vai arī izmēģināt spēkus sev neierastā autosporta disciplīnā," atklāj D. Dambergs.

Jaunie autosportisti tiek aicināti iesūtīt savas prezentācijas uz e-pastu info@autoakademija.lv. Prezentācijā jābūt skaidri norādītiem mērķiem autosportā, vīzijai tuvākajiem trim gadiem, kā arī sacensību plānam 2018.gada sezonai. Prezentācijas formāts – ppt., pdf., video fails, word – pēc pretendenta iespējām un uzskatiem. Pretendentu izvērtēšana notiks līdz šī gada 10. maijam.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!