Foto: Publicitātes foto

Piektdien, 16.februārī Liepājas Olimpiskajā centrā aizvadīta svinīga apbalvošanas ceremonija "Liepājas Sporta laureāts 2023".

Autosportisti Mārtiņš Sesks un Renārs Francis ieguva titulu "Liepājas gada sportists 2023".

Desmit ar sportu saistītām nominācijām, kas izceļ liepājnieku sportisko veikumu nacionālā un starptautiskā mērogā, pretendentus pieteica gan līdzjutēji, gan nozares profesionāļi un komandas, savukārt 75 pieteikumus vētīja Liepājas Sporta pārvaldes apstiprināta žūrija.

Saņemot balvu, pilots Mārtiņš Sesks atzina, ka vislielāko lepnumu un arī atbildību vienmēr izjūt, startējot Liepājā notiekošās sacensībās: "Īpašs prieks, ka 2023. gadā varējām atkārtot savu uzvaras gājienu ERC Liepājas posmā un iepriecēt mūsu līdzjutējus ar augstiem sasniegumiem – vicečempionu titulu ERC sezonas kopvērtējumā. Stūrmanis Renārs Francis ironizēja, ka nav liels runātājs un vārdus taupa stenogrammas lasīšanai, tomēr savu galveno paldies veltīja abu sportistu tēviem: "Bez viņiem mēs nebūtu te, kur esam!""

Apbalvošanas ceremoniju caurvija visu klātesošo prieks un lepnums par pilsētas nule iegūto Trīszvaigžņu balvu nominācijā "Gada pilsēta sportā". Arī autosportisti pauda gandarījumu, ka Liepājai ir augsti mērķi sportā un šogad piepildīsies ne tikai abu sportistu ģimeņu vairāku paaudžu sapnis, bet visas Latvijas autosporta saimes sapnis sarīkot WRC posmu Liepājā.

"Vēlos pateikties visiem, kuri ir kopā ar mani un Renāru – mūsu ģimenēm, komandām "MRF Racing", "Sports Racing Technologies" un mūsu sponsoriem, ikvienam līdzjutējam, kurš bijis trasē, pie telefona vai TV ekrāna, un visiem citiem, kuri ikdienā organizē rallija sacensības, kā arī rūpējas par mūsu ekipāžas sasniegumiem," rezumē Sesks.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!