Foto: Sadursme.lv

Otrdien, 7. maijā, neilgi pirms pulksten 17 Ogresgala pagasta, uz Kokneses šosejas, kravas automašīnas DAF vadītājs nobrauca no brauktuves un transportlīdzeklis apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja automašīnas vadītājs, informēja Valsts policijā.

Par notikušo Valsts policija ir sākusi kriminālprocesu un izmeklē negadījuma apstākļus.

Otrdien Latvijā reģistrēts 131 ceļu satiksmes negadījums, kuros cieta vēl 13 cilvēki. No tiem astoņi cilvēki cietuši avārijās Rīgas reģionā, pa diviem – Latgalē un Zemgalē, bet viens – Vidzemē. No cietušajiem trīs bija gājēji, bet divi – elektroskrejriteņu vadītāji.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi sešus vadītājus: trīs – Rīgas reģionā, divus – Zemgalē, bet vienu – Vidzemē. Aizturēts arī kāds vadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas. Trīs aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Savukārt par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 205 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 55 autovadītāji, Vidzemē – 69, Latgalē – 37, Kurzemē – 32, bet Zemgalē – 12 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 387 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!