Foto: LTV ziņu dienests

Rīgā automašīnu pārdošanas laukumā aizvadītajā naktī degusi 21 automašīna, apstiprināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukums uz Raudas ielu saņemts ap pulksten 1.23. Kopējā degšanas platība bija 50 kvadrātmetri.

Ugunsgrēks izcēlies SIA "Transporent", kas Latvijā strādā ar zīmolu "Sixt", lietoto automašīnu pārdošanas vietā Raudas ielā 12, apstiprināja "Transporent" pārstāve Anta Lapa.

Viņa norādīja, ka neviens cilvēks nav cietis, bet uguns skarto automašīnu skaits pašlaik tiek apzināts.

"Mums nav zināmi degšanas izcelšanās iemesli. Tas pašlaik tiek skaidrots, sadarbojoties ar Valsts policiju, kas ir uzsākusi izmeklēšanu," norādīja Lapa, piebilstot, ka uzņēmums pašreiz aplēš kopējos zaudējumus, bet visas automašīnas bija apdrošinātas.

Lapa teica, ka plašāku informāciju par notikušo un sekām varēs sniegt, kad pašiem būs pieejama plašāka informācija.

"Transporent" reģistrēta 2005. gadā un tās pamatkapitāls ir 142 240 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma finanšu rādītāji par 2019. gadu vēl nav publiskoti, bet 2018. gadā "Transporent" strādāja ar 14,707 miljonu eiro apgrozījumu un 514 749 eiro peļņu. "Transporent" lielākais īpašnieks, kuram pieder 45% daļu, ir Marats Blate. Pa 22,5% daļu pieder Ivetai Briedei un Harijam Briedim, bet pa 5% daļu pieder Vitai Štelmaherei un Arnim Jaudzemam.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!